Hispaania, Torrox

Buddha house Torrox

Calle Almeria 13 Portal 3 bajo C Torrox, Hispaania Korter
1 pakkumine alates 111 EUR Vaata pakkumist
Buddha house Torrox
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Külmik
  • Mikrolaineahi
  • Lift
  • Parkimine
  • Välibassein
Näita kõiki mugavusi 5
Asukoht
Linna keskusest
3.6 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Calle Almeria 13 Portal 3 bajo C Torrox, Hispaania

Mõned lähedalasuvad kohad hotellile "Buddha house Torrox" Torroxis, Hispaanias on:

1. El Morche Beach: See liivarand on hotellist vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel, pakkudes lõõgastumisvõimalust ja päevitamisvõimalust.

2. Torrox Costa Promenade: Täis baare, restorane ja poode asuv elav promenaad, ideaalne rahulikuks jalutuskäiguks või kohaliku köögi nautimiseks.

3. Castillo de Torrox: Asudes vanalinnas, pakub see ajalooline kindlus panoraamvaateid ümbritsevale alale ning on suurepärane koht avastamiseks.

4. Balcon de Europa: Asudes naaberlinnas Nerjas, on Balcon de Europa populaarne vaatepunkt, kust avanevad vapustavad vaated Vahemerele.

5. Nerja koopad: Lühikese autosõidu kaugusel Torroxist on Nerja koopad looduslik ime, millel on muljetavaldavad stalaktiitide ja stalagmiitide moodustised.

6. Maro: Väike küla Nerja lähedal, Marol on maalilised rannad, matkarajad ja rahulik õhkkond.

7. Aqua Velis veepark: Asudes lähedalasuvas Torre del Maris, on Aqua Velis veepark erinevate liumägede ja veemeelitustega, ideaalne päev pere lõbustamiseks.

8. Sierra de Tejeda, Almijara ja Alhama looduspark: Mägine looduspark Torroxile lähedal, pakub matkaradasid ja vapustavaid vaateid ümbritsevale maapiirkonnale.

9. Torre del Mar: Naaberküla, millel on pikk liivarand, elav promenaad ning mitmesugused poed, baarid ja restoranid.

map
Buddha house Torrox
Korter

Linna keskusest3.6

Hotelli kohta

Meelelahutus

Hotelli Buddha House Torrox lähedal Torroxis, Hispaanias, on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Siin on mõned soovitused:

1. Rannategevused: Hotell asub ranna lähedal, nii et saate nautida erinevaid veespordialasid nagu ujumine, snorgeldamine ja aerusurfi. On ka rannaklubisid ja baare, kus saate lõõgastuda ja päikest nautida.

2. Külastage Torrox Pueblot: Tehke lühike jalutuskäik lähedal asuvasse traditsioonilisse külla nimega Torrox Pueblo. Küla pakub kauneid kitsaid tänavaid, ajaloolisi paiku ja imelisi vaateid ümbrusele. Uurige kohalikke poode, restorane ja kohvikuid.

3. El Morche: El Morche on naabruses asuv rannikulinn, kus on elav rannapromenaad koos arvukate baaride, restoranide ja poodidega. Saate nautida elavat atmosfääri ja proovida kohalikku kööki.

4. Nerja koopad: Kuulsad Nerja koopad on vaid lühikese autosõidu kaugusel Torroxi linnast. Uurige vapustavaid maa-aluseid kambrilisi, stalaktiite ja stalaktiite. Kohapeal toimuvad ka aeg-ajalt kontserdid ja kultuurisündmused.

5. Bodegas Bentomiz: Elage kohaliku veinitehase Bodegas Bentomiz juures veinitamissessioone ja ekskursioone, mis on spetsialiseerunud orgaanilistele veinidele. Veinitehas asub kaunis maapiirkonnas Torroxi lähedal ja pakub hingematvaid vaateid.

6. Axarquía Film Office: Kui olete filmihuviline, võite külastada Axarquía Film Office'i, mis asub lähedal asuvas Torre del Mari linnas. Büroo pakub teavet ja korraldab ekskursioone seotud filmide asukohtadest piirkonnas.

7. Aqua Velis veepark: Lõbusaks päevaks koos perega suunduge Aqua Velis veeparki lähedal asuvasse Vélez-Málaga linna. Nautige erinevaid veeslusikaid, basseine, laineproovide ja muid atraktsioone. Kokkuvõttes on hotelli Buddha House Torrox lähedal palju meelelahutusvõimalusi, alates ranna tegevustest kuni kultuurikülastuste ja pereatraktsioonideni.

Kõik teenused ja mugavused

Toa võimalused
  • Külmik
  • Mikrolaineahi
Hotelli võimalused
  • Lift
Veetegevused
  • Parkimine
  • Välibassein
Hotelli arvustus Buddha house Torrox
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.