Hispaania, Poio

Piso maceira combarro

CALLE MACEIRA Poio, Hispaania Korter
1 pakkumine alates 69 EUR Vaata pakkumist
Piso maceira combarro
Vaata pakkumist —
Asukoht
Linna keskusest
1.4 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

CALLE MACEIRA Poio, Hispaania

Hotell "Piso Maceira Combarro" asub Poio vallas Pontevedra provintsis Hispaanias. See asub Galicia kauni rannajoone lähedal, pakkudes vaateid Ría de Pontevedra estuaarile. Hotelli lähedal leiate mitmesuguseid vaatamisväärsusi ja mugavusi.

1. Combarro: Hotell asub Combarro külas, mis on tuntud oma maaliliste Galicia aitade (hórreos) ja kitsaste tänavate poolest, kus on traditsioonilised kivimajad. Jalutage külas ringi, imetlege arhitektuuri ja nautige selle võluvat atmosfääri.

2. Rannad: Poio on ümbritsetud kaunite randade ja lahtedega. Mõned lähedalasuvad rannad hõlmavad Playa Portocelo, Playa Samieira ja Playa de Areas. Nendel randadel on võimalused päevitamiseks, ujumiseks ja veespordialade harrastamiseks.

3. Ajaloolised paigad: Piirkonnas on mitmeid ajaloolisi paiku avastamiseks. Üks märkimisväärne vaatamisväärsus on Poio klooster, mis pärineb

10. sajandist. Võite külastada kloostrit ja selle ilusaid aedu.

4. Pontevedra: Hotell asub umbes kaheksa kilomeetri kaugusel Pontevedra linnast. Pontevedra ajalooline keskus on tuntud jalakäijatele sõbralike tänavate, võluvate väljakute ja vanade hoonete poolest. Saate uurida linna, külastada muuseume ja nautida kohalikku kööki.

5. Rías Baixas veini piirkond: Poio asub Rías Baixas veini piirkonna südames. Veiniarmastajad saavad külastada lähedalasuvaid veinitehaseid, et õppida tundma Albariño tootmist, populaarset kohalikku valget veini.

6. Vabaõhu tegevused: Ümbritsev piirkond pakub võimalusi vabaõhu tegevusteks nagu matkamine, jalgrattasõit ja paadisõit. Saate uurida Galicia maapiirkonna ja rannajoone loodusilu. Üldiselt on hotell "Piso Maceira Combarro" ümbritsetud looduslikust ilust, kultuuripärandist ja vabaõhu tegevustest, mis muudab selle sobivaks asukohaks Piio ja selle ümbruse uurimiseks.

map
Piso maceira combarro
Korter

Linna keskusest1.4

Hotelli kohta

Meelelahutus

Hotelli "Piso maceira combarro" lähedal Poios, Hispaanias, on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Mõned neist hõlmavad järgmist:

1. Combarro vanalinn: Vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel hotellist asub Combarro vanalinn, maaliline ja võluv küla, mis on tuntud oma traditsioonilise Galicia arhitektuuri ja kaunite vaadete poolest Ria de Pontevedrale. Saate rahulikult jalutada läbi tema kitsaste tänavate, külastada keskaegseid kirikuid ning nautida mereäärseid kohvikuid ja restorane.

2. Playa de Areas: Umbes 2 kilomeetri kaugusel hotellist asuv Playa de Areas on populaarne rand, mida tuntakse oma peene valge liiva ja selge vee poolest. See rand on ideaalne päevitamiseks, ujumiseks ning veealade spordialade nagu aerusurfi ja süstaga sõitmise nautimiseks.

3. San Juan de Poio klooster: Asudes Poio linnas, on San Juan de Poio klooster ajalooline

10. sajandi kloostrikompleks. Külastajad saavad avastada rahulikke kloostriõuesid, iidset kirikut ja aedu. Klooster korraldab ka aastaringselt kultuuriüritusi ja näitusi.

4. Pontevedra vanalinn: Lühikese autosõidu kaugusel hotellist asub Pontevedra vanalinn, elav ja energiline piirkond, kus segunevad keskaegne ja kaasaegne arhitektuur. Saate rännata tema jalakäijasõbralikel tänavatel, külastada Plaza de la Leña turgu ja imetleda ajaloolisi vaatamisväärsusi, nagu Pontevedra katedraal ja Santa María kirik.

5. Bodega Marqués de Vizhoja: Veinihuvilised saavad külastada Bodega Marqués de Vizhoja veinikeldrit, mis asub lähedalasuvast Eiravedra linnast. Saate teha ringkäigu viinamarjaistandustes ja veinikeldrites, õppida veinivalmistamise protsessi kohta ning proovida nende kuulsaid Galicia veine. Need on vaid mõned meelelahutusvõimalused hotelli "Piso maceira combarro" lähedal Poios, Hispaanias. Piirkond pakub kultuurilisi, looduslikke ja gastronoomilisi elamusi külastajatele nautimiseks.

Tippküsimused

1. Kus asub 'Piso Maceira Combarro' Poio, Hispaania?
1. Kus asub 'Piso Maceira Combarro' Poio, Hispaania?1

'Piso Maceira Combarro' asub Combarro külas, mis kuulub Poio vallale Pontevedra provintsis Hispaanias

2. Mitu magamistuba on 'Piso Maceira Combarro'l?
2. Mitu magamistuba on 'Piso Maceira Combarro'l?1

'Piso Maceira Combarro'l võib olla erinev arv magamistube. Parim on pöörduda otse omaniku või rendifirma poole täpsete detailide saamiseks

3. Kas 'Piso Maceira Combarro' on puhkemajutus?
3. Kas 'Piso Maceira Combarro' on puhkemajutus?1

Jah, 'Piso Maceira Combarro' on puhkemajutuseks mõeldud vara. See pakub majutust turistidele ja külastajatele, kes soovivad selles piirkonnas viibida

4. Milliseid mugavusi pakub 'Piso Maceira Combarro'?
4. Milliseid mugavusi pakub 'Piso Maceira Combarro'?1

'Piso Maceira Combarro' konkreetsetes mugavustes võib olla erinevusi, kuid tavaliselt pakuvad piirkonna puhkemajutused selliseid olulisi asju nagu köögivahendid, eratualettruumid, WiFi ja mõnikord ka väliruumid nagu terrassid või rõdud

5. Kas 'Piso Maceira Combarro' on lähedal rannale?
5. Kas 'Piso Maceira Combarro' on lähedal rannale?1

Combarro, kus asub 'Piso Maceira Combarro', on mereäärne küla. Kuigi lähima ranna kaugus võib sõltuda vara täpsest asukohast, on tõenäoline, et see on jalutuskäigu või lühikese autosõidu kaugusel

6. Kui palju maksab 'Piso Maceira Combarro's ööbimine?
6. Kui palju maksab 'Piso Maceira Combarro's ööbimine?1

'Piso Maceira Combarro's ööbimise hind võib varieeruda sõltuvalt rendihooajast, viibimise kestusest ja külaliste arvust. Parim on pöörduda otse omaniku või rendifirma poole täpse hinnateabe saamiseks

7. Kas 'Piso Maceira Combarro' mahutab suuri gruppe?
7. Kas 'Piso Maceira Combarro' mahutab suuri gruppe?1

'Piso Maceira Combarro' mahutavus suurtele gruppidele võib varieeruda vara suurusest sõltuvalt. Soovitatav on kontrollida omaniku või rendifirma käest grupi suuruse piirangute kohta

8. Kas lemmikloomad on 'Piso Maceira Combarro's lubatud?
8. Kas lemmikloomad on 'Piso Maceira Combarro's lubatud?1

Lemmikloomade poliitika võib vara lõikes varieeruda. Soovitatav on küsida omaniku või rendifirma käest nende poliitika kohta lemmikloomade majutamisel 'Piso Maceira Combarro's

9. Kas 'Piso Maceira Combarro's on parkimisvõimalus?
9. Kas 'Piso Maceira Combarro's on parkimisvõimalus?1

Parkimisvõimalused 'Piso Maceira Combarro's võivad varieeruda sõltuvalt vara omadustest. Soovitatav on kinnitada omaniku või rendifirmaga, kas parkimisvõimalused on saadaval

10. Kas 'Piso Maceira Combarro's on lähedal mõni vaatamisväärsus või mälestis?
10. Kas 'Piso Maceira Combarro's on lähedal mõni vaatamisväärsus või mälestis?1

Combarro, kus asub 'Piso Maceira Combarro', on tuntud oma maalilise ajaloolise keskuse poolest, kus veekogu ääres näeb traditsioonilisi Galicia aitamaju (hórreos). Lisaks pakuvad lähedal asuv Pontevedra linn ja Rías Baixas piirkond mitmesuguseid vaatamisväärsusi ja mälestisi, mille avastamist tasub.

Hotelli arvustus Piso maceira combarro
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.