Vietnam, Sa Pa

Hmong House - Sapa Homestay

thon Ta Van Giay 1, xa Ta Van, Sapa Sa Pa, Vietnam Kodumajutus
1 pakkumine alates 13 EUR Vaata pakkumist
Hmong House - Sapa Homestay
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
 • Biljard
 • WiFi
 • Treeningruum/spordisaal
 • Föön
 • Noolemäng
 • Eraldi suitsetamisala
Näita kõiki mugavusi 10
Asukoht
Linna keskusest
6.7 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

thon Ta Van Giay 1, xa Ta Van, Sapa Sa Pa, Vietnam

Hotelli "Hmong House - Sapa Homestay" ümbruses Sa Pas, Vietnamis, leiate mitmesuguseid vaatamisväärsusi ja mugavusi. Mõned olulised kohad hõlmavad järgmist:

1. Sa Pa linn: Hotell asub Sa Pa linnas, kus on mitmeid poode, restorane ja turge, kus saate uurida ja kogeda kohalikku kultuuri.

2. Sa Pa kirik: Ikooniline Sa Pa kirik asub hotellist jalutuskäigu kaugusel. Kaunis kivikirik on piirkonnas populaarne maamärk.

3. Sa Pa turg: Elav Sa Pa turg asub lähedal, kus saate kogeda kohalikku atmosfääri ja leida traditsioonilisi käsitöötooteid, riideid ja kohalikke tooteid.

4. Fansipani mägi: Indohiina katus ja kõrgeim tipp Vietnami, Fansipani mägi, asub lähedal Sa Pale. Külastajad alustavad sageli matku tippu, kust avanevad hingematvad vaated ümbritsevatele maastikele.

5. Cat Cati küla: Umbes 3 kilomeetri kaugusel Sa Pa linnast asub Cat Cati küla, mis on traditsiooniline Hmongi küla, tuntud oma maaliliste terrassriisipõldude ja käsitöö poolest. See pakub külastajatele pilguheidu piirkonna etniliste vähemusgruppide igapäevaelusse ja traditsioonidesse.

6. Ham Rongi mägi: Ham Rongi mägi on looduskaitseala, jalutuskäigu kaugusel Sa Pa linnast. See pakub kauneid maastikke, aedu ja matkaradu. Samuti saate nautida panoraamvaateid linnale mäe tipust.

7. Muong Hoa org: Umbes 8 kilomeetri kaugusel Sa Patest asub Muong Hoa org, mis on ilus org, tuntud oma riisiterrasside poolest. See pakub võimalust teha maalilisi jalutuskäike ja tegeleda fotograafiaga. Need on vaid mõned näited vaatamisväärsustest ja esiletõstmistest hotelli "Hmong House - Sapa Homestay" ümbruses Sa Pas, Vietnamis. Piirkond on tuntud oma vapustava looduse ilu, rikka kultuuripärandi ja võimaluste poolest matkamiseks ning etniliste vähemusgruppide kogukondade avastamiseks.

map
Hmong House - Sapa Homestay
Kodumajutus

Linna keskusest6.7

Hotelli kohta

Umbes

Hmong House - Sapa Homestay on hubane majutuskoht Sapa linnas Vietnamis. Homestay pakub autentset Hmongi kultuurielamust ja mugavaid tube. Hmong House - Sapa Homestay ruumid on kujundatud traditsioonilises Hmongi stiilis, mööbliga sisustatud puidust ja kaunistatud erksate kangastega. Igal toal on põhilised mugavused meeldivaks viibimiseks, sealhulgas mugavad voodid, puhtad voodipesud ja privaatsed vannitoad koos kuuma veega dušiga. Ruumides on ka aknad, mis pakuvad ilusat vaadet ümbritsevatele mägedele ja rohelusse kaetud maastikele. Kui homestay, pakub Hmong House külalistele võimalust kogeda kohalikku kultuuri ja elustiili. Külalised saavad osaleda traditsioonilistes Hmongi tegevustes, nagu kokakursused, käsitöö töötoad ja matkad kohalike giidide juhendamisel. Võõrustajad on sõbralikud ja külalislahked ning nad püüavad teha külalistele nende viibimise ajal koduselt. Toitlustuse osas pakub Hmong House autentset Hmongi kööki, mis on valmistatud kohalikest koostisosadest. Külalised saavad nautida võõrustajate valmistatud maitsvaid traditsioonilisi roogasid, sealhulgas pho nuudleid, kevadrulle ja wokitud köögivilju. Toitlustamine toimub ühises söögikohas, mis võimaldab külalistel suhelda teiste reisijatega ja jagada oma kogemusi. Hmong House - Sapa Homestay on samuti mugavalt lähedal populaarsetele turismiatraktsioonidele Sapa linnas. Külalised saavad uurida lähedalasuvaid külasid, külastada kohalikke turge või minna matkama kaunitesse riisiterrassidesse. Homestay töötajad saavad pakkuda teavet ja abi transpordi ja tegevuste korraldamisel külalistele. Kokkuvõttes pakub Hmong House - Sapa Homestay unikaalset ja meeldejäävat kogemust reisijatele, kes soovivad sukelduda Hmongi kultuuri ning samal ajal nautida mugavaid majutusvõimalusi ja maitsvaid eineid.

Meelelahutus

Hmong House - Sapa Homestay'i lähedal Sa Pa, Vietnamis on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Siin on mõned soovitused:

1. Tutvuge Sa Pa linnaga: Sa Pa linn ise pakub elavat atmosfääri kohalike turgude, kaupluste ja restoranidega. Saate avastada linna, proovida kohalikke roogasid ja suhelda kohaliku Hmongi kogukonnaga.

2. Külastage Sa Pa kivi kirikut: Sa Pa kesklinnas asuv Sa Pa kivi kirik on kaunis prantsuse gooti stiilis kirik. Saate imetleda arhitektuuri ja õppida tundma kohalikke usulisi tavasid.

3. Kogege laupäevaõhtust armuturgu: Iga laupäevaõhtu korraldab Sa Pas traditsioonilise armuturu, kus erinevate etniliste vähemusrühmade inimesed kogunevad, et tutvustada oma traditsioonilisi kostüüme, kohalikke tooteid ja kultuurilisi etendusi. See on suurepärane võimalus kohalikku kultuuri sukelduda.

4. Matkamine ja matkamine: Sa Pa on tuntud oma uimastavate maastike ja matkamisvõimaluste poolest. Saate broneerida giidiga matka läbi terrassiisade väljade, külastada kohalikke külasid ja isegi ronida Mount Fansipanile, Indohiina kõrgeimale tippule.

5. Külastage Cat Cat küla: Sa Past vaid lühikese autosõidu kaugusel asuv Cat Cat küla on populaarne turismiatraktsioon, kus saate õppida tundma kohalikku Hmongi kultuuri, külastada traditsioonilisi maju ja näha traditsioonilisi käsitöödemostreid.

6. Nautige spaahooldusi: Pärast pikka avastuspäeva saate lõõgastuda ja kosuda ühes Sa Pas asuvatest spaadest. Hellitage end traditsioonilise Vietnami massaažiga või proovige ürdivanni. Need on vaid mõned meelelahutusvõimalused Hmong House - Sapa Homestay lähedal Sa Pas, Vietnamis. Selles kaunis piirkonnas on veel palju muid tegevusi ja vaatamisväärsusi avastamiseks.

Kõik teenused ja mugavused

Meelelahutus ja lõõgastus
 • Biljard
 • Noolemäng
 • Matkamine
Hotelli võimalused
 • WiFi
 • Treeningruum/spordisaal
 • Eraldi suitsetamisala
 • Koosolekuruumid
Toa võimalused
 • Föön
 • Ärikeskus
Lisateenused
 • Infotuur
Hotelli arvustus Hmong House - Sapa Homestay
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.