Vietnam, Ho Chi Minh City

V H Casa- 5 Mins To Central- Free Infinity Pool+ Gym

155 Ben Van Don Ho Chi Minh City, Vietnam Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
V H Casa- 5 Mins To Central- Free Infinity Pool+ Gym
Vaata pakkumist —
Asukoht
Linna keskusest
10.1 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

155 Ben Van Don Ho Chi Minh City, Vietnam

Hotell "V H Casa - 5 minutit kesklinnast - tasuta lõpmatus bassein+gümnaasium" asub Vietnamis Ho Chi Minhi linnas. On tõenäoline, et see on ümbritsetud erinevate tuntud vaatamisväärsuste, atraktsioonide ja mugavustega. Mõned läheduses asuvad kohad, mis võivad huvi pakkuda, hõlmavad järgmist:

1. Ben Thanh Market: Kuulus turg, mida tuntakse oma laia kaubavaliku poolest, sealhulgas riietus, aksessuaarid, suveniirid ja tänavatoit.

2. Iseseisvuspalee: Tuntud ka kui Ühendamispalee, on see ikooniline märk Vietnami sõja ajast.

3. Saigon Notre-Dame'i katedraali basiilika: Kaunis katoliku katedraal, mis on tunnustatud silmapaistva arhitektuurimeistriteosena.

4. Saigoni keskpostkontor: Ajalooline hoone, mille on kavandanud Gustave Eiffel, pakub arhitektuurilist ilu ja toimivat postkontorit.

5. Saigoni ooperimaja: Silmapaistev Prantsuse koloniaalhoone, kus esitatakse erinevaid etenduskunste, sealhulgas balletti, kontserte ja traditsioonilist Vietnami ooperit.

6. Ho Chi Minhi linnavalitsuse hoone: Suurepärane näide Prantsuse koloniaalarhitektuurist, mis on praegu Rahvuskomitee peakorter.

7. Nguyen Hue jalakäijate tänav: Elav jalakäijate tänav, tuntud oma särava atmosfääri, tänavakunstnike ja ostuvõimaluste poolest.

8. Bitexco finantstorn: Kõrgeim pilvelõhkuja Ho Chi Minhi linnas, peaaeguvaateplatvormilt pakub panoraamvaateid.

9. Saigoni jõgi: Linna läbib voolav jõgi, mis pakub võimalusi jõekruiisideks, einestamiseks ja vaba aja veetmiseks. Need on vaid mõned näited sellest, mis hotelli ümbruses võib olla. Teisi vaatamisväärsusi, ostukeskusi, restorane ja parke võib samuti lähedal asuda.

map
V H Casa- 5 Mins To Central- Free Infinity Pool+ Gym
Korter

Linna keskusest10.1

Hotelli kohta

Meelelahutus

Siin on mõned meelelahutusvõimalused hotelli "V H Casa - 5 Mins Kesklinn - Tasuta Lõpmatusbassein + Jõusaal" lähedal Ho Chi Minhi linnas Vietnamis:

1. Saigoni ooperimaja: Samuti hotellist lühikese autosõidu kaugusel asuv Saigoni ooperimaja on uimastava arhitektuuriga maamärk, kus toimuvad erinevad etendused, sealhulgas ballett, kaasaegne tants ja elav muusika.

2. Ho Chi Minhi linna kunstimuuseum: Hotellist jalutuskäigu kaugusel asuv see muuseum esitleb laia valikut Vietnami kunsti, sealhulgas kaasaegseid ja muistseid teoseid.

3. Ben Thanhi turg: Populaarne turismisihtkoht Ben Thanhi turg pakub elavat ostukogemust mitmesuguste toodetega, nagu rõivad, aksessuaarid, suveniirid ja kohalik tänavatoit. See on hotellist vaid lühikese autosõidu kaugusel.

4. Nguyen Hue jalakäijate tänav: Lähedal asuv Nguyen Hue jalakäijate tänav on jalakäijate tsooni täis kauplusi, kohvikuid, tänavamuusikuid ja elavat ööelu. See on suurepärane koht aeglaselt jalutamiseks või õhtuse joogi nautimiseks.

5. Bitexco Financial Tower: Ühe Ho Chi Minhi kõrgeima hoone hulka kuuluva Bitexco Financial Toweri vaatlusplatvormilt avaneb suurepärane panoraamvaade. Külastajad saavad nautida ka hoone ülemisel korrusel asuvat EON Heli Baari.

6. Sõjajärgne muuseum: Ajaloohuvilistele kohustuslik külastuspaik, Sõjajärgne muuseum näitab Vietnami sõjaga seotud esemeid ja näituseid. See pakub ülevaadet riigi ajaloost ja pakkumine mõtlemapanevat kogemust.

7. Saigoni vaateplatvorm: Asudes Bitexco Financial Toweris, pakub Saigoni vaateplatvorm 360-kraadist vaadet Ho Chi Minhi linna siluetile. See pakub ainulaadset vaatepunkti, et imetleda linna arhitektuuri ja loodust.

8. Kuldraamatuse veenukuteater: Koge traditsioonilist Vietnami veenukiteatrit Kuldraamatuse veenukuteatris. Esinemised toimuvad talentide nukunukupere esituses koos elava muusikaga väikeses teatrikeskkonnas. Seda on hotellist kergesti ligipääsetav. Need on vaid mõned meelelahutusvõimalused hotelli "V H Casa - 5 minutit kesklinnani - tasuta lõpmatusbassein + jõusaal" lähedal Ho Chi Minhi linnas. Linnas on palju rohkem vaatamisväärsusi, restorane ja meelelahutuskohti, mida avastada.

Tippküsimused

1. Kus asub V H Casa?
1. Kus asub V H Casa?1

V H Casa asub Ho Chi Minh Citys, Vietnamis.

2. Kui kaugel on V H Casa linnakeskusest?
2. Kui kaugel on V H Casa linnakeskusest?1

V H Casa on vaid 5 minutit eemal linnakeskusest.

3. Kas V H Casas on lõpmatus bassein?
3. Kas V H Casas on lõpmatus bassein?1

Jah, V H Casa pakub tasuta lõpmatu basseinis võimalust lõõgastuda.

4. Kas V H Casas on jõusaal?
4. Kas V H Casas on jõusaal?1

Jah, V H Casas on täispikkune jõusaal, mida külastajad saavad kasutada.

5. Kas V H Casas pakutakse tasuta lisavõimalusi?
5. Kas V H Casas pakutakse tasuta lisavõimalusi?1

Jah, V H Casa pakub mitmeid tasuta lisavõimalusi, sealhulgas lõpmatuse basseini ja jõusaali kasutamist.

6. Kas V H Casa lähedal on populaarseid vaatamisväärsusi?
6. Kas V H Casa lähedal on populaarseid vaatamisväärsusi?1

Jah, V H Casa asub mugavalt populaarsete vaatamisväärsuste lähedal, nagu keskpostkontor, Saigon Notre-Dame'i basiilika ja Sõjamuuseumi jäänused.

7. Kas V H Casa sobib peredele?
7. Kas V H Casa sobib peredele?1

Jah, V H Casa on sobilik peredele, kuna see pakub lisavõimalusi nagu lõpmatu bassein ja lähedus populaarsetele turismiatraktsioonidele.

8. Kas ma saan V H Casa kaudu broneerida ekskursioone ja tegevusi?
8. Kas ma saan V H Casa kaudu broneerida ekskursioone ja tegevusi?1

Jah, V H Casa saab aidata külastajatel ekskursioone ja tegevusi broneerida.

9. Kas V H Casas on parkimisvõimalus?
9. Kas V H Casas on parkimisvõimalus?1

Jah, V H Casa pakub külalistele parkimisvõimalusi.

10. Mis on sisseregistreerimise ja väljaregistreerimise aeg V H Casas?
10. Mis on sisseregistreerimise ja väljaregistreerimise aeg V H Casas?1

Tavaliselt algab sisseregistreerimine V H Casas pärast kella 14:00 ja väljaregistreerimine toimub enne kella 12:00. Siiski soovitatakse külalistel kontrollida kinnisvara konkreetseid ajastusi.

Hotelli arvustus V H Casa- 5 Mins To Central- Free Infinity Pool+ Gym
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.