Türgi, Kas

Paradise 2 Apartment

Andifli Mah. Deniz Sok. No: 5/2 Kas/Antalya Kas, Türgi Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Paradise 2 Apartment
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
  • Külmik
Näita kõiki mugavusi 3
Asukoht
Linna keskusest
2.9 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Andifli Mah. Deniz Sok. No: 5/2 Kas/Antalya Kas, Türgi

Paradiisi 2 korter Kas, Türgi lähedal on mitmeid atraktsioone, mugavusi ja rajatisi. Mõned märkimisväärsed kohad ja omadused hõlmavad järgmist:

1. Kas Marina: Hotellist vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel asuv sadam pakub kaunist vaadet Vahemerele ja on jahtide ja paatide huub.

2. Kas linna keskus: Hotell asub Kas südames, pakkudes lihtsat juurdepääsu linna peaväljakule, kauplustele, restoranidele ja baaridele. Keskus pakub elavat ja elavat õhkkonda.

3. Rannad: Hotellile lähedal on mitu randa, nagu Small Pebble Beach, Big Pebble Beach ja Inceburun Beach. Need rannad pakuvad kristallselgeid vesi ja lummavaid vaateid.

4. Antiikjäänused: Kas on tuntud oma rikkaliku ajaloo poolest ja hotelli lähedal on mitu antiikset varemet. Näideteks on antiikteater, lüüka varemed ja hellenistlik periood Antiphellos.

5. Paadiekskursioonid ja sukeldumine: Kas on paljude paadiekskursioonide alguspunkt, sealhulgas reisid lähedalasuvale Kreeka saarele Kastellorizole. Piirkond on tuntud ka sukeldumise poolest, seal on palju sukeldumiskoolitusi ja -keskusi neile, kes on huvitatud veealuse maailma avastamisest.

6. Seikluslikud tegevused: Kas pakub erinevaid seikluslikke tegevusi nagu paraplaanilend, kanjoneerimine ja matkamine. Need tegevused võimaldavad külastajatel kogeda lähedal asuvate Taurus Mountains looduse ilu ja põnevust.

7. Kohalik turg: Nädalane kohalik turg, tuntud kui "pazar", pakub võimalust uurida ja osta värsket puuvilja, köögivilja, vürtse ja traditsioonilisi Türgi tooteid. Kokkuvõttes pakub Paradise 2 korter Kasis lihtsat juurdepääsu linna mugavustele, randadele, ajaloolistele paikadele, veetegevustele ja looduse ilule.

map
Paradise 2 Apartment
Korter

Linna keskusest2.9

Hotelli kohta

Meelelahutus

Kas, Türgi hotellis Paradise 2 Apartment on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Mõned populaarsed võimalused hõlmavad järgmist:

1. Kas Marina: Hotellist vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel asuv Kas Marina pakub erinevaid veetegevusi nagu paadiekskursioonid, sukeldumine ja snorkeldamine.

2. Kas Amfiteater: See iidne Rooma amfiteater on Kas populaarne turismiatraktsioon. Külastajad saavad uurida varemeid ja nautida hingematvaid vaateid ümbritsevale piirkonnale.

3. Rannad: Hotelli lähedal on mitu kaunist randa, sealhulgas Kaputas Beach ja Big Pebble Beach. Need rannad pakuvad kristallselgeid vesi ja on ideaalsed lõõgastavaks päevaks päikese käes.

4. Baarid ja restoranid: Kas'is on palju baare ja restorane, kus on elav ööelu. Külastajad saavad nautida elavat muusikat, traditsioonilist Türgi kööki ja värskendavaid jooke.

5. Shopping: Kas'is on palju poode, kus müüakse traditsioonilisi Türgi käsitöid, suveniire ja rõivaid. Külastajad saavad uurida kitsaid tänavaid ja käia kohalikel turgudel.

6. Paadiretked: Kas on tuntud paadiretkede poolest, mis pakuvad külastajatele võimalust avastada uimastavat rannikut, ujuda eraldatud lahtedes ja külastada lähedalasuvaid saari nagu Kekova.

7. Antiikmälestised: Kas asub mitme lähedalasuva antiiklinna, sealhulgas Patara ja Xanthos lähedal. Külastajad saavad nendesse paikadesse päevareisidele minna ja uurida nende põnevat ajalugu. Need on vaid mõned näited meelelahutusvõimalustest hotellis Paradise 2 Apartment lähedal Kas'is, Türgis. On palju tegevusi, mis sobivad erinevate huvide ja eelistustega.

Tippküsimused

1. Kus asub Paradise 2 korter?
1. Kus asub Paradise 2 korter?1

Paradise 2 korter asub Kas, Türgis.

2. Kas Paradise 2 korter on lähedal rannale?
2. Kas Paradise 2 korter on lähedal rannale?1

Jah, Paradise 2 korter on lähedal rannale. See pakub lihtsat juurdepääsu kaunile Vahemerele.

3. Mitu magamistuba on Paradise 2 korteris?
3. Mitu magamistuba on Paradise 2 korteris?1

Paradise 2 korteris on 2 magamistuba, mis teeb selle sobivaks väikestele peredele või gruppidele.

4. Kas Paradise 2 korteril on rõdu või terrass?
4. Kas Paradise 2 korteril on rõdu või terrass?1

Jah, Paradise 2 korteril on rõdu või terrass, kus külalised saavad nautida ümbritseva piirkonna kauneid vaateid.

5. Kas Paradise 2 korteri juures on parkimisvõimalus?
5. Kas Paradise 2 korteri juures on parkimisvõimalus?1

Jah, Paradise 2 korter pakub parkimisvõimalusi külalistele.

6. Kas Paradise 2 korter lubab lemmikloomi?
6. Kas Paradise 2 korter lubab lemmikloomi?1

See sõltub Paradise 2 korteri konkreetsetest eeskirjadest. Soovitame neid otse külastada, et uurida nende lemmikloomapoliitika kohta.

7. Kas Paradise 2 korteris on saadaval Wi-Fi?
7. Kas Paradise 2 korteris on saadaval Wi-Fi?1

Jah, Paradise 2 korter pakub külalistele Wi-Fi-ühendust.

8. Kas Paradise 2 korterile lähedal on restoranid ja poed?
8. Kas Paradise 2 korterile lähedal on restoranid ja poed?1

Jah, Paradise 2 korterile jäävad restoranid ja poed jalutuskäigu kaugusel, mis võimaldab külalistel kergesti avastada ja nautida kohalikku piirkonda.

9. Kas Paradise 2 korteris on ujumisbassein?
9. Kas Paradise 2 korteris on ujumisbassein?1

See sõltub Paradise 2 korteri konkreetsetest mugavustest. Külalistel tuleks kontrollida vara juures, et kinnitada ujumisbasseini olemasolu.

10. Kuidas saan Paradise 2 korterisse broneeringut teha?
10. Kuidas saan Paradise 2 korterisse broneeringut teha?1

Broneeringuid Paradise 2 korterisse saab teha, võttes nendega otse ühendust nende veebisaidi kaudu või usaldusväärse veebipõhise broneerimisplatvormi kaudu.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Toa võimalused
  • Külmik
Hotelli arvustus Paradise 2 Apartment
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.