Tai, Pang Mapha

Pencave Homestay

143 moo 1 Pang Mapha, Tai Šalet
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Pencave Homestay
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
 • Massaaž
 • Massaaž/ilusalong
 • Treeningruum/spordisaal
 • Lemmikloomasõbralik
 • Infotuur
 • Matkamine
Näita kõiki mugavusi 8
Asukoht
Linna keskusest
11.7 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

143 moo 1 Pang Mapha, Tai

Pencave Homestay hotelli ümbruses Pang Maphas, Tais, on mitmeid vaatamisväärsusi ja maamärke, mida uurida. Siin on mõned märkimisväärsed neist:

1. Tham Loti koobas: See on kuulus lubjakivikoobas, mis asub vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel Pencave Homestayst. Külastajad saavad koopas sõita paadiga maa-aluse jõe ääres ja imetleda kauneid stalaktiite ja stalagmiite.

2. Pang Mapha vaatepunkt: Pakkudes suurepärast panoraamvaadet ümbritsevatele mägedele ja orgudele, on Pang Mapha vaatepunkt populaarne koht fotograafiahuvilistele. See pakub suurepärast võimalust kogeda piirkonna maalilist ilu.

3. Ban Ruam Thai: See maaliline küla on tuntud oma traditsioonilise Kareni mägistu hõimukultuuri poolest. Külastajad saavad kogeda kohalikku eluviisi, suhelda Kareni rahvaga ning näha nende ainulaadseid käsitööesemeid ja kostüüme.

4. Soppong River Inn & Organic Farm: Lähedal asuv see ökoloogiline talu pakub lõõgastavat keskkonda, orgaanilist toitu ning võimalust osaleda erinevates põllumajandustegevustes, nagu kalastamine, aiatööd või lihtsalt looduse nautimine.

5. Mae Lana koobas: Umbes 10 kilomeetri kaugusel asuv Mae Lana koobas on veel üks huvitav koobaskompleks, kus on muljetavaldavad stalaktiidide moodustised ja lendavad nahkhiired. See on külastamist väärt neile, kes on huvitatud rohkemate koobaste uurimisest.

6. Tham Pla vaatepunkt: Mae Hong Soni linna lähedal asuv see vaatepunkt on kuulus oma panoraamvaate poolest riisipõldudele, mägedele ja Tham Pla kalakoopale, kus külastajad saavad jälgida sadu kala looduslikus tiigis elamas. Need on vaid mõned vaatamisväärsused Pencave Homestay lähedal Pang Maphas, Tais. Piirkond on tuntud oma loodusliku ilu, koobaste ja kultuurikogemuste poolest, muutes selle suurepäraseks sihtkohaks loodusarmastajatele ja seiklejatele.

map
Pencave Homestay
Šalet

Linna keskusest11.7

Hotelli kohta

Umbes

Pencave Homestay on hotell Pang Mapha, Taismaal. Hotell pakub mugavat ja autentset kogemust külastajatele, kes soovivad uurida kaunist ümbritsevat piirkonda. Majutus Pencave Homestay's koosneb traditsioonilistest bambusbungalodest. Need bungalod on varustatud põhivarustusega, nagu mugavad voodid, sääsevõrgud ja privaatsed vannitoad. Igas bungalos on ka privaatne rõdu, kus külalised saavad lõõgastuda ja nautida ümbritsevate mägede imelisi vaateid. Pencave Homestay's valmistatakse toidud värskeid, kohalikke koostisosi kasutades. Hotelli restoran pakub erinevaid traditsioonilisi Tai roogasid, samuti mõningaid lääne võimalusi. Külalised saavad valida söömiseks siseruumides või väljas, olenevalt nende eelistustest. Taimetoitlase võimalused on saadaval tellimisel. Lisaks mugavale majutusele ja maitsvatele toitudele pakub Pencave Homestay erinevaid tegevusi ja elamusi, mida külalised saavad nautida. Nende hulka kuuluvad giidiga matkad lähedalasuvatesse koobastesse, külastused kohalikku küladesse ning võimalused õppida tundma piirkonna traditsioonilist kultuuri ja kombeid. Kokkuvõttes on Pencave Homestay ideaalne valik reisijatele, kes otsivad unikaalset ja kaasahaaravat kogemust Pang Mapha kauni looduse keskel Tais.

Meelelahutus

Pencave Homestay lähedal Pang Maphas, Tai on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Järgnevalt on mõned populaarsed valikud:

1. Tham Lod Cave: Tham Lod Cave on kaunis lubjakivikoobas, mis asub Pencave Homestay lähedal. Külastajad saavad uurida koopa ruume ning imetleda muljetavaldavaid stalaktiite ja stalagmiite. Tippelamus on maa-alune jõgi, kus saate paadisõitu nautida ja tuhandeid nahkhiiri päikeseloojangul välja lendamas näha.

2. Fish Cave: Fish Cave, mida tuntakse ka kui Tham Plat, on veel üks populaarne atraktsioon Pang Mapha lähedal. See unikaalne koobas on koduks sadadele mageveekaladele ning pakub võimalust neid toita, nautides samal ajal ilusat ümbrust.

3. Bambuspaadiga sõitmine: Pai jõe ääres saate nautida bambuspaadiga sõitu. Rahuolev ja maaliline jõe sõit võimaldab teil nautida looduse ilu, olles samal ajal hõlpsate mõruda allavoolu. On ka võimalusi ujumiseks ja jõkke lõõgastumiseks.

4. Kosekülastused: Pang Mapha ümbritsevad mitmed kaunid kosked, nagu Mae Lana Waterfall ja Mo Paeng Waterfall. Need loodusimeed pakuvad värskendavaid ujumiskohti, lõõgastumist ning võimalust nautida looduse ilu.

5. Matkamine ja jalgsimatkad: Pang Mapha ümbrus on tuntud oma kaunite maastike ja hõimuasulate poolest. Broneerige giidiga matkamise või jalgsimatkade tuur, et uurida mägesid, džungleid ja külasid. See annab teile sügavama ülevaate kohalikust kultuurist ning võimaldab nautida looduskeskkonda.

6. Cave Lodge restoran ja baar: Pencave Homestay lähedal asuv Cave Lodge pakub populaarset restorani ja baari. Siin saate einestada, juua ja suhelda kaasreisijatega. Lodge korraldab ka erinevaid tegevusi, nagu kaljuronimine, mägirattasõit ja kultuurireisid. Kontrollige nende tegevuste saadavust ja planeerige vastavalt, kuna mõned võivad nõuda eelnevat broneerimist või sõltuda ilmastikutingimustest.

Tippküsimused

1. Kus asub Pencave Homestay?
1. Kus asub Pencave Homestay?1

Pencave Homestay asub Pang Mapha, Taismaal

2. Mis on erilist Pencave Homestay juures?
2. Mis on erilist Pencave Homestay juures?1

Pencave Homestay pakub ainulaadset kogemust viibida koopas. See pakub reisijatele unikaalset ja seikluslikku majutusvõimalust

3. Millised mugavused on saadaval Pencave Homestay's?
3. Millised mugavused on saadaval Pencave Homestay's?1

Pencave Homestay pakub põhilisi mugavusi, nagu mugavad voodid, elekter, ühiskasutatavad vannitoad ja ühine köök. Kuid oluline on märkida, et koopamajutuse tõttu on rajatised suhteliselt lihtsad

4. Kas ma saan Pencave Homestay broneerida internetis?
4. Kas ma saan Pencave Homestay broneerida internetis?1

Jah, Pencave Homestay saab broneerida internetis. Erinevad reisiveebilehed ja platvormid pakuvad võimalust enne broneeringuid teha

5. Kas Pencave Homestay sobib peredele lastega?
5. Kas Pencave Homestay sobib peredele lastega?1

Pencave Homestay võib sobida peredele lastega, kuid oluline on arvestada majutuse seikluslikku olemust. Vanemad peaksid tagama, et nende lapsed tunneksid end koopakeskkonnas mugavalt

6. Milliseid tegevusi saab Pencave Homestay lähedal teha?
6. Milliseid tegevusi saab Pencave Homestay lähedal teha?1

Pencave Homestay lähedal on mitmeid tegevusi saadaval. Külastajad saavad uurida Pang Mapha piirkonda, külastada lähedalasuvaid koopaid, minna matkama või osaleda koobasteluraidadel. Asukoht pakub ka kaunist loodust fotograafiahuvilistele

7. Kas Pencave Homestay läheduses on muid vaatamisväärsusi?
7. Kas Pencave Homestay läheduses on muid vaatamisväärsusi?1

Jah, Pencave Homestay lähedal on mitu vaatamisväärsust. Nendeks on Tham Lod Cave, Tham Lot Village, Pai kuumaveeallikad ja Lod Cave parvematkamise kogemus

8. Kas transpordivõimalused on saadaval Pencave Homestay'sse jõudmiseks?
8. Kas transpordivõimalused on saadaval Pencave Homestay'sse jõudmiseks?1

Jah, Pencave Homestay'sse jõudmiseks on saadaval transpordivõimalused. Külastajad saavad rentida takso, üürida mootorratta või võtta songthaew (ühine pikap) lähedalasuvatest linnadest nagu Pai või Mae Hong Son

9. Millal on Parim aeg Pencave Homestay külastamiseks?
9. Millal on Parim aeg Pencave Homestay külastamiseks?1

Parim aeg Pencave Homestay külastamiseks on kuiv periood, mis tavaliselt kestab novembrist veebruarini. Ilm on jahedam ja vähem on vihma võimalust, mis teeb selle ideaalseks vabas õhus tegevusteks ja avastamiseks

10. Kas Pencave Homestay lähedal on söögikohtade valikuid?
10. Kas Pencave Homestay lähedal on söögikohtade valikuid?1

Jah, Pencave Homestay lähedal on mitmeid söögikohtade valikuid. Pang Mapha ja lähedalasuvate linnade nagu Pai juures leidub mitmeid restorane ja toidukärusid, mis pakuvad erinevaid Tai ja rahvusvahelisi roogasid.

Kõik teenused ja mugavused

Meelelahutus ja lõõgastus
 • Massaaž
 • Massaaž/ilusalong
 • Matkamine
Hotelli võimalused
 • Treeningruum/spordisaal
Lisateenused
 • Lemmikloomasõbralik
 • Infotuur
Veetegevused
 • Kanuusõit
 • Veetegevused
Hotelli arvustus Pencave Homestay
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.