Hispaania, Torremolinos

C Bastion 2 apr 2

C Bastion 2 apr 2 Torremolinos, Hispaania Korter
1 pakkumine alates 87 EUR Vaata pakkumist
C Bastion 2 apr 2
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
 • Aed
 • Külmik
 • Mikrolaineahi
 • Föön
 • Parkimine
 • Välibassein
Näita kõiki mugavusi 7
Asukoht
Linna keskusest
1.3 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

C Bastion 2 apr 2 Torremolinos, Hispaania

Hotelli "C Bastion 2 apr 2" ümbruses asub mitmeid populaarseid vaatamisväärsusi ja mugavusi. Mõned lähedal asuvad kohad hõlmavad järgmist:

1. Rannad: Hotellist on vaid lühike jalutuskäik kaugusel kaunid Torremolinosi rannad, nagu Playa de la Carihuela ja Playa del Bajondillo. Külastajad saavad päevitada, ujuda ja tegeleda erinevate veespordialadega.

2. Restoranid ja baarid: Hotelli ümber on arvukalt restorane ja baare, kus pakutakse erinevaid kööke ja kohalikke delikatesse. Mõned populaarsed valikud hõlmavad El Gato Lounge'i, Restaurante Los Mellizose ja Bar Los Espartanose.

3. Poed ja turud: Torremolinosel on mitu ostuala ja turgu, mida avastada. Lähedal asub jalakäijate tänav Calle San Miguel, kus on palju poode ja boutiike, samuti San Migueli turg.

4. Aqualand Torremolinos: See veepark asub hotellist vaid lühikese autosõidu kaugusel ja pakub lõbusat päeva peredele ja veespordi entusiastidele.

5. Plaza Costa del Sol: See keskväljak Torremolinoses on ümbritsetud poodide, kohvikute ja restoranidega ning korraldab sageli meelelahutusüritusi ja turgusid. See on suurepärane koht lõõgastumiseks ja kohaliku atmosfääri nautimiseks.

6. Torremolinosi raudteejaam: Hotell on lähedal Torremolinosi raudteejaamale, mis võimaldab hõlpsasti juurdepääsu teistele Costa del Soli linnadele, nagu Malaga, Fuengirola ja Benalmadena. Need on vaid mõned näited sellest, mis asub hotelli "C Bastion 2 apr 2" ümber. Torremolinos pakub külastajatele mitmekesist segu kultuurilistest, looduslikest ja vabaajategevustest.

map
C Bastion 2 apr 2
Korter

Linna keskusest1.3

Hotelli kohta

Meelelahutus

Hotel 'C Bastion 2 apr 2' lähedal Torremolinoses, Hispaanias on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Mõned võimalused hõlmavad järgmist:

1. Aqualand Torremolinos: See veepark asub hotellist vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel ja pakub erinevaid veeliutorusid, basseine ja atraktsioone igas vanuses külastajatele.

2. Krookodillipark: Lähedal asuv Krookodillipark on kojuks üle 300 krookodilli ning pakub külastajatele giidiga ringkäike.

3. La Carihuela: See populaarne rannapiirkond asub hotellist jalutuskäigu kaugusel ning pakub mitmeid restorane, baare ja poode.

4. Plaza Costa del Sol: See elav väljak asub Torremolinose südames ja korraldab sageli elava muusika esitusi ja kultuuriüritusi.

5. Selwo Marina: Benalmádenas asuv Selwo Marina on merepark, kus on delfiinide, merilõvide ja eksootiliste lindude etendused.

6. Tivoli World: Benalmádenas asuv Tivoli World on lõbustuspark, kus pakutakse sõite, kiirlaevu, elavetteasteid ja palju muud.

7. Benalmádena Puerto Marina: See kaasaegne jahisadam on populaarne meelelahutuspiirkond, kus on palju baare, restorane ja ööklube.

8. Malaga linna keskus: Vaid lühikese autosõidu kaugusel asub ajalooline Malaga linn, kus on mitmesuguseid kultuurimeelelahutusi, muuseume, ostlemisvõimalusi, restorane ja elavat ööelu. Need on vaid mõned näited meelelahutusvõimalustest, mis on saadaval hotelli 'C Bastion 2 apr 2' lähedal Torremolinoses, Hispaanias.

Kõik teenused ja mugavused

Meelelahutus ja lõõgastus
 • Aed
Toa võimalused
 • Külmik
 • Mikrolaineahi
 • Föön
Veetegevused
 • Parkimine
 • Välibassein
 • Veetegevused
Hotelli arvustus C Bastion 2 apr 2
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.