Hispaania, Segur de Calafell

Villa Mar Blau Calafell Tvl 67

Costes del garraf 35 Segur de Calafell, Hispaania Villa
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Villa Mar Blau Calafell Tvl 67
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
  • Parkimine
Näita kõiki mugavusi 3
Asukoht
Linna keskusest
1.7 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Costes del garraf 35 Segur de Calafell, Hispaania

Hotell 'Villa Mar Blau Calafell Tvl 67' lähedal Segur de Calafellis, Hispaanias asub mitmeid vaatamisväärsusi ja rajatisi. Mõned lähedalasuvad paigad on järgmised:

1. Segur de Calafelli rand: See hotell on vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel kaunist Segur de Calafelli rannast. Külastajad saavad nautida liivaranda, ujuda meres või jalutada promenaadil.

2. Calafelli loss: Hotellist umbes 2 kilomeetri kaugusel asub Calafelli loss, mis on keskaegne kindlus ja pakub imelisi vaateid ümbritsevale piirkonnale. Külastajad saavad uurida kindluse varemeid ja õppida selle ajaloost.

3. Passeig Marítim: Hotell asub lähedal Passeig Marítimile, elavale piirkonnale, kus leidub restorane, baare ja poode. Külastajad saavad nautida kohalikku kööki, osta suveniire või lõõgastuda rannakohvikus.

4. Aqualeoni veepark: AquaLeon'i veepark asub Segur de Calafellist umbes 20-minutilise autosõidu kaugusel. Seal on veeliuvärk, basseinid ja erinevad atraktsioonid peredele ja adrenaliini otsijatele.

5. PortAventura World: PortAventura World asub Salous, mis on umbes 30-minutilise autosõidu kaugusel hotellist. See on kuulus teemapark ja kuurort, mis pakub laia valikut atraktsioone, etendusi ja meelelahutusvõimalusi.

6. Tarragona: Tarragona on ajalooline linn, mis asub Segur de Calafellist umbes 30 kilomeetri kaugusel põhja pool. See on tuntud oma Rooma varemete poolest, sealhulgas amfiteatri, rooma tsirkuse ja erinevate antiiksete mälestusmärkide poolest. Need on vaid mõned vaatamisväärsused ja rajatised hotelli 'Villa Mar Blau Calafell Tvl 67' lähedal Segur de Calafellis, Hispaanias. Ümbruskonnas on ka teisi randu, kultuurilisi paiku ja looduspargid, mis pakuvad võimalusi avastamiseks ja lõõgastumiseks.

map
Villa Mar Blau Calafell Tvl 67
Villa

Linna keskusest1.7

Hotelli kohta

Meelelahutus

Hotelli "Villa Mar Blau Calafell Tvl 67" lähedal Segur de Calafellis, Hispaanias, on mitu meelelahutusvõimalust. Mõned neist hõlmavad:

1. Playa Segur de Calafell: Hotell asub väga lähedal kaunile Segur de Calafelli rannale, kus saate päevitada, ujuda ja nautida veespordialasid.

2. Calafelli loss: Hotellist lühikese jalutuskäigu kaugusel asub Calafelli loss, keskaegne kindlus, kus pakutakse giidiga ekskursioone ja imelisi panoraamvaateid ümbruskonnale.

3. Aqualeon veepark: Umbes 10 km kaugusel asuv Aqualeon veepark on populaarne atraktsioon peredele. Seal on veetorud, basseinid ja erinevad delfiinide ja röövlinnudega seotud etendused.

4. PortAventura World: Umbes 40 km kaugusel asuv PortAventura World on suur teemapark, kus pakutakse põnevaid sõite, elavaid etendusi ja veeparki nimega Costa Caribe.

5. Tarragona: Hotellist umbes 20-minutilise autosõidu kaugusel asub Tarragona linn, kus pakutakse ajaloolisi vaatamisväärsusi nagu Tarragona amfiteater, Rooma tsirkus ja Tarragona katedraal.

6. Veinide degusteerimine: Calafelli piirkond on tuntud oma veinitootmise poolest. Piirkonnas on mitu veinitehast, kus pakutakse giidiga ekskursioone ja veinide degusteerimist.

7. Golfiväljakud: Kui teile meeldib golf, on hotelli lähedal mitmeid golfiväljakuid, nagu Lumine Golf Club ja Club de Golf La Graiera. Need on vaid mõned meelelahutusvõimalused hotelli "Villa Mar Blau Calafell Tvl 67" lähedal Segur de Calafellis, Hispaanias.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Veetegevused
  • Parkimine
Hotelli arvustus Villa Mar Blau Calafell Tvl 67
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.