Hispaania, Rincon de la Victoria

Del Parque Flats - Torrevigia

27 Avenida Manuel Altolaguirre Rincon de la Victoria, Hispaania Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Del Parque Flats - Torrevigia
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
 • Tasuta Wi-Fi
 • WiFi
 • Õhukonditsioneer
 • Külmik
 • Kohvi-/teetegija
 • Mikrolaineahi
Näita kõiki mugavusi 15
Asukoht
Linna keskusest
2.8 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

27 Avenida Manuel Altolaguirre Rincon de la Victoria, Hispaania

Hotelli Del Parque Flats - Torrevigia lähedal Rincon de la Victorias, Hispaanias, on mitmeid vaatamisväärsusi ja mugavusi. Mõned läheduses asuvad märkimisväärsed kohad hõlmavad järgmist:

1. Playa de Rincón de la Victoria: Hotell asub ranna lähedal, võimaldades külalistel hõlpsasti juurde pääseda liivarandadele ja nautida päevitamist, ujumist ja veespordialasid.

2. El Tintero II: See õhukese mereandide restoran on tuntud oma ainulaadse söögikogemuse poolest, kus kelnerid hõikavad välja saadaval olevad road ja kliendid annavad märku oma tellimustest. Restoran pakub maitsvat mereande ja imelisi merevaateid.

3. Cueva del Tesoro: See on tuntud turismiobjekt Rincon de la Victorias, hotellist lühikese autosõidu kaugusel. See on muljetavaldav koobas koos moodustiste, maa-aluste galeriide ja väikese rannaga.

4. Cala del Moral Marina: Lähedal asuv võluv marina pakub kauneid vaateid paatidele, restoranidele ja kohvikutele. Külastajad saavad nautida rahulikku jalutuskäiku mere ääres või süüa mõnes veekogu ääres asuvas söögikohas.

5. Promenaad ja Paseo de los Boliches: Hotelli lähedal on promenaad, kus külastajad saavad teha lõõgastava jalutuskäigu, nautida kauneid merevaateid, peatuda kohvikutes või külastada kohalikke poode.

6. Añoreta Golf: Golfi entusiastid saavad end Añoreta Golfi mängus lõbustada, mis asub hotellist lühikese autosõidu kaugusel. See on kaunite maastikega ümbritsetud 18-rajaline golfiväljak.

7. Rincon de la Victoria keskus: Hotell on linna keskusele lähedal, kus külastajad saavad leida erinevaid poode, restorane, baare ja kohalikke mugavusi. Kokkuvõttes on Del Parque Flats - Torrevigia külalistel lihtne juurdepääs rannale, populaarsetele turismikohtadele, söögikohtadele ja vabaajategevustele Rincon de la Victorias.

map
Del Parque Flats - Torrevigia
Korter

Linna keskusest2.8

Hotelli kohta

Umbes

Del Parque Flats - Torrevigia on hotell, mis asub Rincon de la Victoria linnas, Malaga provintsis Hispaanias. Siin on mõningat teavet hotelli, tubade ja söögikohtade kohta: Hotell: Del Parque Flats - Torrevigia pakub mugavaid ja kaasaegseid majutusteenuseid sõbralikus ja külalislahkes keskkonnas. Hotell asub Playa Torre de Benagalbóni lähedal, kaunil liivarannal, ning on samuti lähedal erinevatele kauplustele, restoranidele ja meelelahutusvõimalustele. Toad: Hotell pakub valikut hästitasustatud tube, sealhulgas ühe-, kahe- ja peretube. Igal toal on mugavused nagu privaatne vannituba, konditsioneer, lameekraaniga televiisor, tasuta WiFi-ühendus ning rõdu või terrass. Mõned toad võivad pakkuda vaadet merele või ümbruskonnale. Söögikohad: Del Parque Flats - Torrevigia pakub söögikohti oma külalistele. Hotellis on restoran, kus külalised saavad nautida erinevaid kohalikke ja rahvusvahelisi roogasid. Saadaval on hommikusöök, lõunasöök ja õhtusöök ning restoran võib pakkuda nii buffet- kui ka à la carte valikuid. Lisaks võib olla olemas baar või puhkenurk, kus külalised saavad lõõgastuda ja nautida jooke. Muud võimalused: Hotell võib pakkuda täiendavaid võimalusi ja teenuseid nagu ujula, jõusaal, päikeseterrass, spa ja ööpäevaringselt avatud vastuvõtt. Mõned hotellid piirkonnas pakuvad ka juurdepääsu vaba aja veetmise võimalustele nagu golf, matkamine ja veespordialad. Kokkuvõttes pakub Del Parque Flats - Torrevigia mugavaid majutusteenuseid, söögivõimalusi ja erinevaid mugavusi, et tagada meeldiv viibimine oma külalistele Rincon de la Victoria linnas, Hispaanias.

Lapsed

Del Parque Flats Torrevigias, Rincon del Victoria, Hispaanias pakub mitmesuguseid tegevusi ja atraktsioone lastele. Mõned asjad, mida lapsed saavad Del Parque korterites ja selle ümbruskonnas nautida, hõlmavad järgmist:

1. Rand: Rincon de la Victoria-l on kaunis rannajoon liivarandadega, kus lapsed saavad ujuda, liivalosse ehitada ja mängida.

2. Parque La Cueva del Tesoro: See koobaspark asub lähedal ja pakub peredele giidiga ekskursioone. Lapsed saavad uurida koobast ja õppida selle ajaloo ja geoloogia kohta.

3. Veespordialad: Rincon de la Victoria-l on erinevaid veespordialasid, nagu kajakisõit, aerulauasõit ja surfamine. Lapsed saavad nendel tegevustel osaleda täiskasvanute järelevalve all.

4. Añoreta Golf: Perele, kes naudivad golfi, on Añoreta Golf lähedal asuv golfirada, kus lapsed saavad õppida ja mängida.

5. El Rincón de la Victoria seikluspark: See seikluspark pakub erinevaid õues tegevusi, sealhulgas köielronimist, ronimisseinu ja ronimist. See on suurepärane koht, kus lapsed saavad ennast proovile panna ja lõbutseda.

6. Mänguväljakud: Del Parque korterelamus on mänguväljakud, kus lapsed saavad nautida kiikumist, liumägesid ja muid mänguasju.

7. Maaturism: Ümbruskond pakub maaturismi võimalusi, kus lapsed saavad kogeda loodust, külastada farme ja õppida loomadest ja põllumajandusest.

8. Bicentennial Municipal Park: Mitte kaugel Del Parque korteritest asub see park, kus on rohelised alad, jalgrattateed ja mänguväljakud, et lapsed saaksid nautida õues tegevusi. Need on vaid mõned näited tegevustest ja atraktsioonidest, mis on saadaval lastele Del Parque korterid - Torrevigia, Rincon de la Victoria, Hispaania.

Meelelahutus

Hotelli 'Del Parque Flats - Torrevigia' lähedal Rincon de la Victorias asuvad mitmed meelelahutusvõimalused. Mõned populaarsed meelelahutusvalikud on järgmised:

1. Rannad: Hotell asub mere lähedal, seega saate hõlpsasti nautida Rincon de la Victoria kauneid randu. Lähedalasuvad võimalused on näiteks Playa de la Cala del Moral ja Playa de Rincon de la Victoria.

2. Veespordid: Rincon de la Victoria pakub mitmesuguseid veespordi tegevusi, nagu aerusurfi, jetisõit ja kajakisõit. Rannas on saadaval rentimispoed.

3. Golf: Golfihuvilised saavad külastada Añoreta Golfi, 18-rajalist golfiväljakut, mis asub hotellist vaid lühikese autosõidu kaugusel.

4. Cueva del Tesoro: See kohalik vaatamisväärsus on ajalooline merekoobas, mis asub Rincon de la Victorias. Saate võtta giidiga tuure, et uurida koopa ainulaadseid kivimoodustisi ja õppida selle ajaloost.

5. La Cala del Morali promenaad: Jalutage lähedal asuva La Cala del Morali promenaadil. See pakub kaunist vaadet merele, palju restorane, kohvikuid ja poode.

6. Baarid ja ööelu: Rincon de la Victorias on elav ööelu, kus on mitmeid baare ja klube, kus saate nautida jooke, elavat muusikat ja tantsu.

7. Rincon de la Victoria turg: Kui olete huvitatud kohalikust kultuurist ja ostlemisest, külastage Rincon de la Victoria korraldatavat nädalaturgu. Siin saate leida värskeid toiduaineid, käsitööd, rõivaid ja muud.

8. Kultuurisündmused: Olge oma viibimise ajal Rincon de la Victoria's valmis jälgima kohalikke kultuurisündmusi, nagu muusikakontserdid, teatrietendused või kunstinäitused. Alati on soovitatav kontrollida nende vaatamisväärsuste ja sündmuste kättesaadavust ja aegu, kuna need võivad varieeruda sõltuvalt aastaajast ja kohalikest eeskirjadest.

Tippküsimused

1. Kus asub Del Parque Flats Rincon de la Victorias, Hispaanias?
1. Kus asub Del Parque Flats Rincon de la Victorias, Hispaanias?1

Del Parque Flats asub Torrevigia's, Rincon de la Victorias, Hispaanias

2. Milliseid mugavusi pakub Del Parque Flats - Torrevigia?
2. Milliseid mugavusi pakub Del Parque Flats - Torrevigia?1

Del Parque Flats - Torrevigia pakub mitmesuguseid mugavusi, nagu näiteks ujula, jõusaal, parkimine, aed ja konditsioneer

3. Kui kaugel on Del Parque Flats rand Rincon de la Victorias?
3. Kui kaugel on Del Parque Flats rand Rincon de la Victorias?1

Del Parque Flats asub umbes 500 meetri kaugusel rannast Rincon de la Victorias

4. Millised korterite tüübid on saadaval Del Parque Flats - Torrevigias?
4. Millised korterite tüübid on saadaval Del Parque Flats - Torrevigias?1

Del Parque Flats - Torrevigia pakub ühe, kahe ja kolme magamistoaga kortereid, millel on täielikult varustatud köögid ja kaasaegne mööbel

5. Kas Del Parque Flatsis on lubatud lemmikloomad?
5. Kas Del Parque Flatsis on lubatud lemmikloomad?1

Soovitav on otse Del Parque Flatsiga ühendust võtta, et küsida nende lemmikloomapoliitika kohta, kuna see võib erineda

6. Millised on mõned populaarsed vaatamisväärsused Del Parque Flats - Torrevigia lähedal?
6. Millised on mõned populaarsed vaatamisväärsused Del Parque Flats - Torrevigia lähedal?1

Mõned populaarsed vaatamisväärsused Del Parque Flats - Torrevigia lähedal on Cueva del Tesoro (Aarete koobas), Rincon de la Victorias Promenaad ja lähedal asuv Malaga linn

7. Kas Del Parque Flats - Torrevigias on parkimisvõimalus?
7. Kas Del Parque Flats - Torrevigias on parkimisvõimalus?1

Jah, Del Parque Flats - Torrevigias on parkimisvõimalus

8. Kas Del Parque Flats - Torrevigia lähedal on restorane ja poode?
8. Kas Del Parque Flats - Torrevigia lähedal on restorane ja poode?1

Jah, Del Parque Flats - Torrevigia lähedal on mitu restorani ja poodi, mis on jalutuskäigu kaugusel

9. Kas ma saan Del Parque Flats - Torrevigia jaoks broneeringu teha internetis?
9. Kas ma saan Del Parque Flats - Torrevigia jaoks broneeringu teha internetis?1

Jah, broneeringud saab teha Del Parque Flats - Torrevigiasse nende ametliku veebisaidi või erinevate broneerimisplatvormide kaudu.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
 • Tasuta Wi-Fi
 • WiFi
 • Lift
 • Mittesuitsetajate toad
Toa võimalused
 • Õhukonditsioneer
 • Külmik
 • Kohvi-/teetegija
 • Mikrolaineahi
 • Föön
 • Köök
 • TV
 • Dušš
Lisateenused
 • Lemmikloomasõbralik
Veetegevused
 • Parkimine
Perele lastega
 • Mänguväljak
Hotelli arvustus Del Parque Flats - Torrevigia
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.