Hispaania, Rincon de la Victoria

Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento

Urbanizacion Calaflores, Calle Pleamar Rincon de la Victoria, Hispaania Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
  • Parkimine
Näita kõiki mugavusi 3
Asukoht
Linna keskusest
2.4 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Urbanizacion Calaflores, Calle Pleamar Rincon de la Victoria, Hispaania

Hotell "Sitio Calaflores Duplex con Aparcamiento" asub Rincon de la Victorias, rannikulinnas Malaga provintsis, Hispaanias. Hotell asub ranna lähedal ja pakub lihtsat juurdepääsu erinevatele turismiatraktsioonidele ja mugavustele piirkonnas. Mõned võimalikud atraktsioonid ja rajatised hotelli ümbruses võivad sisaldada:

1. Rannad: Rincon de la Victoria on tuntud oma kaunite randade poolest ja hotell asub tõenäoliselt nende liivarandade lähedal.

2. Restoranid ja kohvikud: Hotelli läheduses oleks mitmeid söögikohtade võimalusi, mis võimaldaksid külalistel avastada kohalikku kööki ja nautida erinevaid roogasid.

3. Baarid ja ööelu: Rincon de la Victoria on elava ööelu stseeniga, kus on palju baare ja klubisid, kus külalised saavad nautida jooke ja meelelahutust.

4. Supermarketid ja poed: Hotelli lähedal peaks olema jalutuskäigu kaugusel asuvad supermarketid ja poed, et rahuldada külaliste igapäevaseid vajadusi.

5. Atraktsioonid: Rincon de la Victoria pakub atraktsioone nagu Cueva del Tesoro (Aardekoobas), kaunis looduslik koobas, ning Añoreta golfiväljak golfientusiastidele.

6. Kohalik transport: Hotelli lähedal peaks olema bussipeatused või taksopeatused, mis teeks külalistele mugavaks teiste Rincon de la Victoria piirkondade avastamise või reisimise lähedalasuvatesse linnadesse nagu Malaga. Oluline on märkida, et hotelli lähedal olevate konkreetsete mugavuste ja vaatamisväärsuste valik võib varieeruda ning alati on parim kontrollida hotelli või kohalike turismiinfokeskuste abil saadaval olevat kõige ajakohasemat teavet.

map
Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento
Korter

Linna keskusest2.4

Hotelli kohta

Meelelahutus

Läheduses asuva hotelli 'Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento' lähedal Rincon de la Victorias, Hispaanias on palju meelelahutusvõimalusi. Siin on mõned soovitused:

1. Rannad: Hotellist lühikese autosõidu kaugusel on mitu ilusat randa, sealhulgas Playa de Rincón de la Victoria ja Playa del Tajo de la Soga. Naudi päevitamist, ujumist ja veega seotud tegevusi.

2. Cueva del Tesoro: 10-minutilise autosõidu kaugusel saate külastada Cueva del Tesoro't, populaarset turismiobjekti. See on looduslik koobas, kus on uimastavaid kaljumoodustisi ja maa-aluseid järvi.

3. Golfiväljakud: Kui naudite golfi, on hotelli lähedal mitu golfiväljakut, nagu Añoreta Golf ja Baviera Golf. Lõõgastuge ja mängige mõni ring golfi, nautides kauneid merevaateid.

4. Calle Real: Jalutuskäik Calle Realil, Rincon de la Victoria peatänaval, kus asuvad poed, restoranid ja baarid. Naudi šoppamist, söömist ja kohaliku kultuuri kogemist.

5. Rincon de la Victoria turg: Kui juhuslikult olete teisipäeval Rincon de la Victorias, siis ärge jätke vahele nädalast turgu, mis toimub linnavalitsuse lähedal. Saate sirvida erinevaid värskeid toiduaineid, riideid ja suveniire.

6. Aquavelis veepark: Peresõbraliku lõbustuse pakkumiseks minge lähedalasuvale Torre del Mari Aquavelis veeparki. Nautige põnevaid veeliutorusid, lainebasseine ja pritsimisalasid nii lastele kui ka täiskasvanutele.

7. Malaga kesklinn: Hotellist on lühike sõit Malaga kesklinna, kus saate avastada erinevaid vaatamisväärsusi nagu Picasso muuseum, Alcazaba kindlus ja elava ostutänavad Calle Larios.

8. Flamenco-showd: Kogege traditsioonilist Hispaania tantsu flamencot külastades elavat flamenco-showd. Mitmed piirkonna paigad pakuvad autentseid etendusi, mis näitavad flamenco kiret ja energiat. Need on vaid mõned meelelahutusvõimalused hotelli 'Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento' lähedal. Piirkonnas on mitmesuguseid tegevusi erinevate huvide ja eelistuste rahuldamiseks.

Tippküsimused

1. Mitu magamistuba on tal Sitito Calafloresel Duplex con Aparcamiento?

1. Mitu magamistuba on tal Sitito Calafloresel Duplex con Aparcamiento?1

Sitito Calafloresel Duplex con Aparcamientol on 2 magamistuba.

2. Kas Sitito Calafloresel Duplex con Aparcamientol on parkimisvõimalus?

2. Kas Sitito Calafloresel Duplex con Aparcamientol on parkimisvõimalus?1

Jah, Sitito Calafloresel Duplex con Aparcamientol on parkimisvõimalus

3. Kus asub Sitito Calafloresel Duplex con Aparcamiento?

3. Kus asub Sitito Calafloresel Duplex con Aparcamiento?1

Sitito Calafloresel Duplex con Aparcamiento asub Rincon de la Victorias, Hispaanias

4. Kuidas ma saan Sitito Calafloresel Duplex con Aparcamientot broneerida?

4. Kuidas ma saan Sitito Calafloresel Duplex con Aparcamientot broneerida?1

Sitito Calafloresel Duplex con Aparcamientot saate broneerida, võttes ühendust kinnisvaraomaniku või broneerimplatvormiga

5. Milliseid mugavusi pakutakse Sitito Calaflores Duplex con Aparcamientol?

5. Milliseid mugavusi pakutakse Sitito Calaflores Duplex con Aparcamientol?1

Sitito Calafloresel Duplex con Aparcamientol võib olla saadaval mitmeid mugavusi, näiteks parkimine, konditsioneer, täielikult varustatud köök, WiFi ja terrass

6. Kas Sitito Calafloresel Duplex con Aparcamiento on lemmikloomasõbralik?

6. Kas Sitito Calafloresel Duplex con Aparcamiento on lemmikloomasõbralik?1

Lemmikloomapoliitika võib erineda, seega on enne broneerimist kõige parem kontrollida kinnisvaraomaniku või kuulutusega

7. Kas läheduses on vaatamisväärsusi Sitito Calaflores Duplex con Aparcamientole?

7. Kas läheduses on vaatamisväärsusi Sitito Calaflores Duplex con Aparcamientole?1

Rincon de la Victorias pakub mitmesuguseid vaatamisväärsusi, nagu rannad, ajaloolised paigad ja looduspargid, mida saab uurida läheduses asuva Sitito Calaflores Duplex con Aparcamientoga.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Veetegevused
  • Parkimine
Hotelli arvustus Sitito Calaflores Duplex con Aparcamiento
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.