Hispaania, Oliva

Apartamento Familiar junto a la Playa de San Fernando - OLIVA

Carrer de Sant Leocadi, 14 - 16 Oliva, Hispaania Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Apartamento Familiar junto a la Playa de San Fernando - OLIVA
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
  • Külmik
  • Mikrolaineahi
  • Föön
Näita kõiki mugavusi 5
Asukoht
Linna keskusest
7.2 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Carrer de Sant Leocadi, 14 - 16 Oliva, Hispaania

Hotell "Apartamento Familiar junto a la Playa de San Fernando - OLIVA" asub Olivas, Hispaania San Fernando rannale lähedal. Hotelli ümbruses on populaarne rannapiirkond, mis pakub mitmesuguseid mugavusi ja vaatamisväärsusi. Lähedal leiate restoranid, kohvikud, baarid ja poed, kus saate avastada kohalikku kööki ja tegeleda ostlemisega. San Fernando rand on jalutuskäigu kaugusel, võimaldades külalistel nautida liiva ja merd. Lisaks asub hotell mugavalt lähedal teistele randadele, nagu Playa de Pau Pi ja Playa de Aigua Blanca. Olival on ka võluv vanalinn koos ajalooliste paikadega nagu Santa Maria kirik ja Santa Ana loss, mida tasub külastada. Loodusearmastajad saavad külastada lähedalasuvaid looduspargi nagu Marjal de Pego-Oliva või Montgó looduspark. Oliva pakub oma kauni rannajoone ja erinevate vaatamisväärsustega palju avastamisrõõmu ja naudingut teie hotellis viibimise ajal.

map
Apartamento Familiar junto a la Playa de San Fernando - OLIVA
Korter

Linna keskusest7.2

Hotelli kohta

Umbes

'Apartamento Familiar junto a la Playa de San Fernando - OLIVA' on hotell, mis asub Olivas, Hispaanias. Hotell asub otse kauni Playa de San Fernando ranna kõrval, pakkudes külastajatele mugavat ja lõõgastavat rannapuhkust. Hotellis on mugavad ja avarad perele mõeldud toad. Toad on varustatud kõigi vajalike mugavustega meeldivaks viibimiseks, sealhulgas konditsioneer, privaatne vannituba, lameekraaniga televiisor ja WiFi-ühendus. Külastajad saavad hotelli restoranis nautida mitmesuguseid eineid. Restoran pakub erinevaid maitsvaid roogasid, sealhulgas kohalikku Hispaania kööki ja rahvusvahelisi lemmikuid. Olenemata sellest, kas külastajad otsivad tervislikku hommikusööki, kergeid lõunaroogi või gurmeesööki, leiab restoran iga maitse jaoks midagi sobivat. Lisaks restoranile pakub hotell ka baari, kus külastajad saavad lõõgastuda ja nautida värskendavat jooki või kokteili. Baar pakub lõõgastavat ja hubast atmosfääri, mis on ideaalne suhtlemiseks teiste külastajatega või lihtsalt vaikse õhtu nautimiseks. Kokkuvõttes pakub 'Apartamento Familiar junto a la Playa de San Fernando - OLIVA' mugavat ja peresõbralikku majutust suurepärases rannaäärses asukohas. Mugavate mugavuste ja maitsvate söögikohtade valikuga on see suurepärane valik reisijatele, kes otsivad Olivas, Hispaanias lõõgastavat ja meeldivat puhkust.

Meelelahutus

Hotelli "Apartamento Familiar junto a la Playa de San Fernando - OLIVA" lähedal Olivas, Hispaanias, on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Mõned neist võimalustest hõlmavad:

1. Rand: Hotell asub Playa de San Fernando lähedal, kus on võimalik nautida mitmesuguseid rannategevusi nagu ujumine, päevitamine ja rannaspordi harrastamine.

2. Veespordialad: Oliva on tuntud oma veespordialade poolest ning hotelli lähedal on mitmeid ettevõtteid, mis pakuvad tegevusi nagu purjelauasõit, aerusurfi ja jettidega sõitmine.

3. Oliva Nova Golfiklubi: Kui olete golfihuviline, siis Oliva Nova Golfiklubi asub hotellist vaid lühikese autosõidu kaugusel. See on mainekas golfiväljak, kust avaneb suurepärane vaade ümbruskonnale.

4. Oliva vanalinn: Jalutage läbi Oliva võluva vanalinna, mis asub hotellist lühikese jalutuskäigu kaugusel. Siin saate uurida ajaloolisi paiku, külastada kohalikke poode ja restorane ning sukelduda kohalikku kultuuri.

5. Luna Park: Luna Park on perele sobilik lõbustuspark, mis asub hotelli lähedal. Seal on mitmesuguseid atraktsioone, mänge ja tegevusi nii lastele kui ka täiskasvanutele.

6. Kohalikud festivalid ja üritused: Sõltuvalt teie külastuse ajast võivad hotelli lähedal toimuda kohalikud festivalid ja üritused. Need üritused hõlmavad sageli elavat muusikat, tantsuetendusi ja traditsioonilisi Hispaania pidustusi.

7. Valencia: Kui olete valmis natuke kaugemale seiklema, asub Valencias Oliv

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Toa võimalused
  • Külmik
  • Mikrolaineahi
  • Föön
Hotelli arvustus Apartamento Familiar junto a la Playa de San Fernando - OLIVA
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.