Hispaania, Muros de Nalon

Casas en Muros de Nalon 5km de Cudillero

27A Calle Reborio Muros de Nalon, Hispaania Puhkemaja
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Casas en Muros de Nalon 5km de Cudillero
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
 • Tasuta Wi-Fi
 • Aed
 • WiFi
 • Külmik
 • Mikrolaineahi
 • Sukeldumine
Näita kõiki mugavusi 8
Asukoht
Linna keskusest
0.3 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

27A Calle Reborio Muros de Nalon, Hispaania

Hotell 'Casas en Muros de Nalon, 5 km kaugusel Cudillerost', asub Muros de Naloni linnas, Astuuria piirkonnas Põhja-Hispaanias. Siin on mõned vaatamisväärsused ja mugavused hotelli lähedal:

1. Rannad: Muros de Naloni on tuntud oma kaunite randade poolest. Hotelli lähedal asuvad populaarsed liivarannad Playa de Aguilar ja Playa de Los Quebrantos.

2. Cudillero: Hotellist vaid 5 km kaugusel asub Cudillero, maaliline kaluriküla, mis asub merevaatega nõlval. Cudillero on kuulus oma värvikate majade, kitsaste tänavate ja mereandide restoranide poolest.

3. Looduskeskkond: Muros de Naloni ümbrus pakub imelisi loodusmaastikke. Saate uurida lähedal asuvat Cabo Vidio, järsku poolsaart, millel on dramaatilised kaljud, või külastada Senda Costera rada, mis järgib rannikut ja pakub hingematvaid vaateid.

4. Kohalik köök: Astuurias on tuntud oma gastronoomia poolest. Muros de Nalonis ja Cudilleros saate nautida traditsioonilisi astuuria roogasid, nagu fabada (uba hautis), siider ja mereannid.

5. Kultuurilised paigad: Muros de Nalonis on mitu huvitavat kultuurimälestist, sealhulgas San Salvadori kirik, romaani stiilis kirik, mis pärineb

12. sajandist.

6. Vabaõhu tegevused: Piirkond pakub võimalusi matkamiseks, kalastamiseks ja veespordiks. Saate nautida looduspargi, jõgede ja sadamate avastamist piirkonnas. Üldiselt on hotell 'Casas en Muros de Nalon, 5 km kaugusel Cudillerost' ümbritsetud kaunite randade, võluvate küladega, kultuurimälestistega ja loodusmaastikega, pakkudes mitmekesist valikut vaatamisväärsusi, mida külastajad saavad avastada.

map
Casas en Muros de Nalon 5km de Cudillero
Puhkemaja

Linna keskusest0.3

Hotelli kohta

Meelelahutus

1. Rannad: Muros de Nalon asub mitmete kaunite randade lähedal, nagu Playa de Aguilar ja Playa de San Pedro. Need rannad pakuvad lõõgastumis-, ujumis- ja päevitamisvõimalusi.

2. Cudillero: Vaid 5 km kaugusel hotellist saate uurida võluvat kaluriküla Cudillero. Kõndige selle kitsastel tänavatel, imetlege värvikaid maju ja nautige värskeid mereande kohalikes restoranides.

3. Museo de la Mina de Arnao: Asub Arnaos, vaid lühikese autosõidu kaugusel Muros de Nalonist, see muuseum pakub põnevat ülevaadet piirkonna kaevandusajaloost. Saate uurida vanu kaevanduse šahte ja õppida kunagisest õitsvast tööst.

4. Cabo Vidio: Muros de Nalonist umbes 12 km kaugusel asuv vaatetorn Cabo Vidio pakub imelisi merevaateid. Saate jalutada kaljude ääres asuvatel teedel, nautida värsket mereõhku ja imetleda panoraamvaadet.

5. Playa del Silencio: Tuntud kui "Vaikuse rand", asub see eraldatud rand umbes 20 km kaugusel Muros de Nalonist. Seda ümbritsevad künklikud kaljud ja see pakub rahulikku õhkkonda neile, kes soovivad rahvarohketest kohtadest eemale pääseda.

6. Astuuria Jura-muuseum: Asub Colungas, umbes 30 km kaugusel Muros de Nalonist, see muuseum on pühendatud Juura perioodile ja dinosaurustele, kes selles piirkonnas miljoneid aastaid tagasi elasid. Siin on mitmesuguseid näitusi ja interaktiivseid eksponeeringuid.

7. Mirador del Espíritu Santo: See vaateplatvorm pakub suurepäraseid vaateid kaljudele ja Biskaia lahele. Asub umbes 10 km kaugusel Muros de Nalonist, on see suurepärane koht fotografeerimiseks ja piirkonna looduskauni ilu nautimiseks.

8. Vabaõhu tegevused: Muros de Naloni ümbrus on ideaalne koht matkamise, jalgrattasõidu ja ratsutamise jaoks. On erinevaid radu ja marsruute, mida uurida, võimaldades teil sukelduda võrratusse loodusesse.

9. Kohalikud festivalid ja üritused: Kontrollige kohalikku kalendrit, et teada saada, millised festivalid või üritused toimuvad teie viibimise ajal. Piirkond on tuntud elavaid tähistamiste poolest, sealhulgas traditsioonilisi muusika-, tantsu- ja toidufestivale.

10. Gastronoomia: Astuuria kööki tuntakse tema maitsvate mereandide ja traditsiooniliste erisuste poolest. Tutvuge kohalike restoranide ja kohvikutega ning naudige piirkondlikke delikatesse, nagu fabada (oad pajaroaga), siider ja mereandidest eined.

Tippküsimused

1. Kui kaugel on Muros de Nalon Cudillerost?
1. Kui kaugel on Muros de Nalon Cudillerost?1

Muros de Nalon asub umbes 5 kilomeetri kaugusel Cudillero linnast.

2. Kas Muros de Nalonis on maju saadaval?
2. Kas Muros de Nalonis on maju saadaval?1

Jah, Muros de Nalonis on maju saadaval.

3. Mis on majade keskmine hind Muros de Nalonis?
3. Mis on majade keskmine hind Muros de Nalonis?1

Muros de Naloni majade keskmine hind võib varieeruda. Soovitatav on kontrollida kohalike kinnisvaramaaklerite või onlinekuulutuste abil praeguseid hindu.

4. Milliseid mugavusi pakub Muros de Nalon?
4. Milliseid mugavusi pakub Muros de Nalon?1

Muros de Nalon pakub erinevaid mugavusi, nagu poed, restoranid, koolid, pargid ja ühistranspordi võimalused.

5. Kas Muros de Nalon on hea koht elamiseks?
5. Kas Muros de Nalon on hea koht elamiseks?1

Paljud peavad Muros de Naloni ihaldusväärseks elukohaks tänu sellele kaunile mereäärsele asukohale, võlule ja mugavale juurdepääsule lähedalasuvatele linnadele ja linnadele.

6. Kas Muros de Nalonis on turismiatraktsioone?
6. Kas Muros de Nalonis on turismiatraktsioone?1

Jah, Muros de Nalon on tuntud oma maaliliste randade, ajaloolise arhitektuuri ja looduskeskkonna poolest, muutes selle populaarseks turismisihtkohaks.

7. Kas Muros de Nalon on hästi ühendatud teiste Hispaania linnadega?
7. Kas Muros de Nalon on hästi ühendatud teiste Hispaania linnadega?1

Jah, Muros de Nalonil on head transpordiühendused, sealhulgas bussi- ja rongiteenused, mis tagavad lihtsa juurdepääsu teistele linnadele ja asulatesse piirkonnas.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
 • Tasuta Wi-Fi
 • WiFi
Meelelahutus ja lõõgastus
 • Aed
Toa võimalused
 • Külmik
 • Mikrolaineahi
Veetegevused
 • Sukeldumine
 • Kanuusõit
 • Veetegevused
Hotelli arvustus Casas en Muros de Nalon 5km de Cudillero
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.