Hispaania, Madrid

Alterhome Chueca I

Calle Luis de Gongora Madrid, Hispaania Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Alterhome Chueca I
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Lift
  • Föön
  • Lemmikloomasõbralik
  • Infotuur
  • Fotokoopiamasin
Näita kõiki mugavusi 5
Asukoht
Linna keskusest
0.8 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Calle Luis de Gongora Madrid, Hispaania

Hotell "Alterhome Chueca I" Madridis, Hispaanias, on mitmesuguseid vaatamisväärsusi, restorane, poode ja mugavusi. Mõned lähedal asuvad olulised kohad hõlmavad järgmist:

1. Chueca naabruskond: Hotell asub elava Chueca naabruskonna südames, mida tuntakse elava atmosfääri, LGBTQ+ sõbralike ettevõtete ja eklektilise segu poe, kohviku ja baaride poolest.

2. Plaza de Chueca: Hotellist lühikese jalutuskäigu kaugusel asub vilgas Plaza de Chueca väljak, mis toimib kohtumispaigana ja sotsiaalse keskusena. See pakub väljakukohvikuid, tänavakunstnikke ja sageli toimuvad kontserdid ja üritused.

3. Gran Vía: Mõne kvartali kaugusel hotellist asub Gran Vía, Madridi peamine tänav, mis on tuntud oma ostuvõimaluste ja meelelahutuse poolest. Siin leiate laia valiku poode, teatreid, kinosid ja restorane.

4. Puerta del Sol: Kuulus Puerta del Sol väljak on hotellist jalutuskäigu kaugusel. See on vilgas keskus, kus asuvad silmapaistvad vaatamisväärsused nagu ikooniline kellatorn, karu ja maasikapuu kuju ning kilomeetri null-märk.

5. Prado muuseum: Umbes 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel hotellist asub Prado muuseum, kus on muljetavaldav Euroopa kunsti kogu, sealhulgas teosed kunstnike nagu Velázquez, Goya ja Rubens. See on kohustuslik sihtkoht kunstiharrastajatele.

6. Retiro park: Veidi kaugemal, kuid siiski jala või ühistranspordiga jõukohane, leiate kauni Retiro parki. See ulatuslik roheline ala pakub rahulikke järvi, kauneid aedu ning võimalust rentida paate või nautida rahulikku jalutuskäiku.

7. Turud ja restoranid: Chueca naabruskond ja selle ümbruskond pakuvad laias valikus söögikohti, sealhulgas traditsioonilist Hispaania kööki, rahvusvahelisi restorane, moesaid tapas-baare ja kohalikke turge, kus saate proovida värsket toodangut. Need on vaid mõned näited sellest, mis asub hotelli "Alterhome Chueca I" ümbruses Madridis, Hispaanias. Linn on elav ja pakub veel palju rohkem vaatamisväärsusi ja tegevusi avastamiseks.

map
Alterhome Chueca I
Korter

Linna keskusest0.8

Hotelli kohta

Umbes

'Alterhome Chueca I' on hotell, mis asub Madridi, Hispaania Chueca naabruskonnas. Hotell pakub külalistele mugavaid ja kaasaegseid tube. 'Alterhome Chueca I' tubades on sellised mugavused nagu konditsioneer, tasuta WiFi, lameekraaniga televiisor ja privaatne vannituba. Toad on kujundatud pakkuma hubast ja lõõgastavat atmosfääri külalistele. Hotell pakub külalistele mandrilikku hommikusööki, mis sisaldab erinevaid saiakesi, leiba, puuvilju, teravilja ja jooke. Hommikusöök serveeritakse hotelli söögitsoonis või saab nautida külalistoas mugavust. Lisaks hommikusöögile ei paku 'Alterhome Chueca I' täisväärtuslikke eineid kohapeal. Siiski asudes elava Chueca naabruskonna piirkonnas, on külalistel lühikese jalutuskäigu kaugusel palju söögikohtade valikuid. Alates traditsioonilisest Hispaania köögist kuni rahvusvaheliste roogadeni pakub Chueca mitmekesist valikut restorane, kohvikuid ja baare, et rahuldada iga maitse eelistusi. Kokkuvõttes pakub 'Alterhome Chueca I' külalistele mugavaid tube koos mugavustega ja mugava asukohaga uurida Madridi kulinaarset maastikku.

Meelelahutus

Siin on mõned lõbustusvõimalused hotelli 'Alterhome Chueca I' lähedal Madridis, Hispaanias:

1. Gran Via - Madridi peamine ostlemis- ja meelelahutustänav, kus on teatreid, kinosid, poode ja restorane. Hotellist on sinna võimalik käia.

2. Teatro Lara - Ikoniline teatrikoht, mis on tuntud mitmekülgse kavaga, sealhulgas näidud, muusikalid ja koomikute esinemised. See on hotellist vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel.

3. Mercado de San Antón - Elav toiduturg mitme korrusega, sealhulgas restoranid, baarid ja katuseterrass, kust avanevad ilusad vaated linnale. See on hotellist jalutuskäigu kaugusel.

4. Malasaña - Trendikas naabruskond, kus on vinged baarid, iseseisvad butiigid ja alternatiivsed muusikapaigad. See on Chuecaga külgnev ja hotellist lihtsasti ligipääsetav.

5. Museo del Romanticismo - Muuseum, mis on pühendatud romantismiperioodile ning näitab kunsti, mööblit ja dekoratiivesemeid

19. sajandist. See on hotellist lühikese jalutuskäigu kaugusel.

6. Plaza de Santa Ana - Elav väljak, mille ümbruses on baarid, restoranid ja kohvikud. See on tuntud oma elava atmosfääri poolest ning asub paljude teatrite ja ööelu paikade lähedal. Hotellist on sinna võimalik käia.

7. Cine Doré - Kunstifilmide kino, kus näidatakse klassikalisi ja iseseisvaid filme. Pakutakse erinevaid seansse ja filmižanre. See on hotellist lühikese jalutuskäigu kaugusel. Need on vaid mõned näited, kuid hotelli 'Alterhome Chueca I' lähedal Madridis, Hispaanias on veel palju muud meelelahutusvõimalused.

Tippküsimused

1. Kui palju tubasid on Alterhome Chueca I Madridis?
1. Kui palju tubasid on Alterhome Chueca I Madridis?1

Alterhome Chueca I Madridis on 2 magamistuba

2. Kui palju külalisi saab majutada Alterhome Chueca I-s?
2. Kui palju külalisi saab majutada Alterhome Chueca I-s?1

Alterhome Chueca I saab majutada kuni 6 külalist

3. Kas Alterhome Chueca I-s on köök?
3. Kas Alterhome Chueca I-s on köök?1

Jah, Alterhome Chueca I-s on täielikult varustatud köök

4. Kas Alterhome Chueca I-s on parkimisvõimalus?
4. Kas Alterhome Chueca I-s on parkimisvõimalus?1

Ei, Alterhome Chueca I-s ei ole parkimisvõimalust

5. Kas Alterhome Chueca I-s on Wi-Fi?
5. Kas Alterhome Chueca I-s on Wi-Fi?1

Jah, Alterhome Chueca I pakub tasuta Wi-Fi-ühendust külalistele

6. Kas lemmikloomad on Alterhome Chueca I-s lubatud?
6. Kas lemmikloomad on Alterhome Chueca I-s lubatud?1

Ei, lemmikloomad ei ole Alterhome Chueca I-s lubatud

7. Kas Alterhome Chueca I-s on suitsetamine lubatud?
7. Kas Alterhome Chueca I-s on suitsetamine lubatud?1

Ei, Alterhome Chueca I on mittesuitsetajatele mõeldud

8. Mis on check-in ja check-out ajad Alterhome Chueca I-s?
8. Mis on check-in ja check-out ajad Alterhome Chueca I-s?1

Külalistel on võimalik sisse registreerida Alterhome Chueca I-s alates kell 15:00 ja check-out on kuni kell 11:00

9. Kas Alterhome Chueca I asub Madridi kesklinnast lähedal?
9. Kas Alterhome Chueca I asub Madridi kesklinnast lähedal?1

Jah, Alterhome Chueca I asub elava Chueca naabruskonna kesklinnas, mis on tuntud oma keskse asukoha ja elava atmosfääri poolest

10. Kas Alterhome Chueca I läheduses on mõni vaatamisväärsus?
10. Kas Alterhome Chueca I läheduses on mõni vaatamisväärsus?1

Jah, Alterhome Chueca I asub lähedal populaarsetele vaatamisväärsustele nagu Plaza Mayor, Puerta del Sol ja Prado muuseum.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
  • Lift
Toa võimalused
  • Föön
Lisateenused
  • Lemmikloomasõbralik
  • Infotuur
  • Fotokoopiamasin
Hotelli arvustus Alterhome Chueca I
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.