Hispaania, Madrid

Apartamento en Hortaleza

29 Calle de Hortaleza Madrid, Hispaania Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Apartamento en Hortaleza
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Lemmikloomasõbralik
  • Infotuur
Näita kõiki mugavusi 2
Asukoht
Linna keskusest
0.6 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

29 Calle de Hortaleza Madrid, Hispaania

Hotell "Apartamento en Hortaleza" asub Madridi, Hispaania Hortaleza naabruskonnas. Hotelli vahetus läheduses leiate mitmesuguseid mugavusi ja vaatamisväärsusi, nagu restoranid, kohvikud, supermarketid ja kauplused. Hotell on samuti lähedal mitmetele parkidele, sealhulgas Juan Carlos I park, suur roheline ala jalutusrajade ja vaba aja veetmise kohtadega. Lisaks tagab lähedal asuv Mar de Cristal metroojaam lihtsa juurdepääsu teistele Madriidi piirkondadele, võimaldades külalistel avastada linna mitmesuguseid kultuurilisi ja ajaloolisi vaatamisväärsusi. Mõned populaarsed vaatamisväärsused ja maamärgid, mis asuvad hotellist mõistliku kauguse ulatuses, hõlmavad Santiago Bernabeu staadionit, Plaza Mayori, Puerta del Soli ja Prado muuseumi.

map
Apartamento en Hortaleza
Korter

Linna keskusest0.6

Hotelli kohta

Meelelahutus

'Hotelli Apartamento en Hortaleza' lähedal Madridis, Hispaanias on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Mõned neist on:

1. Santiago Bernabeu staadion: See kuulus staadion on koduks Madridi Reali jalgpalliklubile. Külastajad saavad teha tuuri staadionil, külastada klubi muuseumi ja vaadata jalgpallimatši, kui see on saadaval.

2. IFEMA - Madridi messikeskus: IFEMA on üks suurimaid näituste kohti Hispaanias, kus toimuvad erinevad kaubandusmessid, näitused ja üritused aastaringselt. Külastajad saavad IFEMA veebisaidilt kontrollida nende viibimise ajal toimuvaid sündmusi.

3. Plenilunio ostukeskus: Lähedal asuv Plenilunio ostukeskus pakub laias valikus jaekauplusi, restorane ja meelelahutusvõimalusi. Külastajad saavad nautida ostlemist, einestamist või vaadata filmi kinos.

4. Parque Juan Carlos I: See suur park asub IFEMA lähedal ja pakub vaba aja veetmise võimalusi nagu jalgrattasõit, jooksmine ja piknikupidamine. Seal on ka ilus järv ja mitu matkarada.

5. Parque de El Capricho: See ajalooline ja maaliline park asub lühikese jalutuskäigu kaugusel ning pakub kauneid aiakujundusi, neoklassitsistlikku arhitektuuri ja rahulikku õhkkonda.

6. Barajase spordikeskus: Kui teid huvitavad sporditegevused, pakub Barajase spordikeskus mitmesuguseid rajatisi, nagu ujulad, tenniseväljakud ja jõusaalid nii elanikele kui ka külastajatele.

7. Teatro Maravillas: See teater asub linna südames ja pakub erinevaid etendusi, sealhulgas näidendeid, muusikale ja komöödiashow'sid. Need on vaid mõned meelelahutusvõimalused hotelli 'Apartamento en Hortaleza' lähedal Madridis. Külastajad saavad uurida ka linna südant ja selle erinevaid vaatamisväärsusi, sealhulgas ajaloolisi paiku, muuseume ja elavat ööelu.

Tippküsimused

1. Mis on Hortaleza korteri hind Madridis, Hispaanias?
1. Mis on Hortaleza korteri hind Madridis, Hispaanias?1

Hortaleza korteri hind Madridis, Hispaanias võib varieeruda sõltuvalt teguritest nagu asukoht, suurus ja mugavused. Parim on kontrollida kinnisvaramaaklerite või veebipõhiste kinnisvarakuulutuste kaudu ajakohast teavet hindade kohta

2. Mitu magamistuba on Hortaleza korteris?
2. Mitu magamistuba on Hortaleza korteris?1

Hortaleza korteris võib magamistubade arv varieeruda. Mõned korterid võivad omada ühte magamistuba, samas kui teistel võib olla kaks, kolm või rohkem. Konkreetse magamistubade arvu saab leida kinnisvarakuulutustest või kontakteerudes omaniku/maakleriga

3. Milliseid mugavusi pakutakse Hortaleza korteris?
3. Milliseid mugavusi pakutakse Hortaleza korteris?1

Hortaleza korteris pakutavad mugavused võivad varieeruda. Tavalised korterites leiduvad mugavused hõlmavad kööki, vannituba, elutuba, küttesüsteemi/õhukonditsioneerit ja juurdepääsu ühiskasutatavatele aladele nagu basseinid või jõusaalid. Konkreetsed mugavused sõltuvad korterikompleksist või -hoonest

4. Kas Hortaleza korter on möbleeritud?
4. Kas Hortaleza korter on möbleeritud?1

Kas Hortaleza korter on möbleeritud või mitte, sõltub konkreetsest kinnisasjast. Mõned korterid võivad olla täielikult möbleeritud, sisaldades mööblit ja kodumasinaid, samas kui teised võivad olla möbleerimata, sisaldades ainult põhilisi paigaldisi nagu köögikapid ja vannitoa paigaldised. Soovitatav on kontrollida kinnisvarakuulutust või omaniku/maakleriga, et kinnitada mööbliolekut

5. Kas Hortaleza korteris on lemmikloomad lubatud?
5. Kas Hortaleza korteris on lemmikloomad lubatud?1

Hortaleza korteri lemmikloomade poliitika võib varieeruda. Mõned korterid võivad lubada lemmikloomi, samas kui teised võivad omada piiranguid või keelata lemmikloomad täielikult. Soovitatav on küsida lemmikloomade poliitika kohta otse omanikult/maaklerilt, et teada saada, kas lemmikloomad on lubatud.

Kõik teenused ja mugavused

Lisateenused
  • Lemmikloomasõbralik
  • Infotuur
Hotelli arvustus Apartamento en Hortaleza
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.