Hispaania, Madrid

Alterhome Paseo De Las Tapas

Calle Cava Baja Madrid, Hispaania Hotell
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Alterhome Paseo De Las Tapas
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Näita kõiki mugavusi 2
Asukoht
Linna keskusest
1.0 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Calle Cava Baja Madrid, Hispaania

Hotelli 'Alterhome Paseo De Las Tapas' ümbruses Madridis, Hispaanias, leiate mitmesuguseid vaatamisväärsusi, restorane ja mugavusi. Mõned märkimisväärsed kohad lähedal hõlmavad järgmist: - Museo Nacional del Prado: tuntud kunstimuuseum, mis asub umbes 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel. - Retiro park: suur park ja roheline ala, ideaalne jalutuskäikudeks ja piknikuteks, asub umbes 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel. - Puerta del Sol: elav linnakeskus ja üks kuulsamaid väljakuid Madridis, umbes 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel. - Plaza Mayor: kaunis väljak, mida tuntakse arhitektuuri ja ümbritsevate restoranide poolest, umbes 15-minutilise jalutuskäigu kaugusel. - Mercado de San Miguel: elav toiduturg, kus pakutakse mitmesuguseid Hispaania delikatesse, asub vaid mõne minuti kaugusel hotellist. - Mitmesugused tapasbaarid ja restoranid: hotelli ümbrus on tuntud oma elava tapasstseeni poolest, kus on palju ajaloolisi Hispaania köögi võimalusi. - Ka mitmed poed, butiigid ja supermarketid on jalutuskäigu kaugusel, mis muudab ostlemise või toiduainete ostu mugavaks.

map
Alterhome Paseo De Las Tapas
Hotell

Linna keskusest1.0

Hotelli kohta

Meelelahutus

Hotelli "Alterhome Paseo De Las Tapas" lähedal Madridis, Hispaanias on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Siin on mõned populaarsed lähedalasuvad vaatamisväärsused ja meelelahutuskohad:

1. Puerta del Sol: Elav väljak, mida tuntakse oma poodide, restoranide, tänavamuusikute ja ikoonilise kellatorni "Tio Pepe" poolest. See on suurepärane koht avastamiseks ja elava atmosfääri nautimiseks.

2. Plaza Mayor: Üks Madridi peaväljakutest, kuulus oma kauni arhitektuuri ja elava õhkkonna poolest. Väljaku ümbruses on palju kohvikuid, baare ja restorane, kus saab nautida toitu ja jooke.

3. Mercado de San Miguel: Ajalooline toiduturg, kus pakutakse laias valikus maitsvaid tapaseid, mereande, juustu ja muid kohalikke hõrgutisi. See on suurepärane koht, kus kogeda Madridi traditsioonilisi maitseid.

4. Rastro turg: Madridi suurim avatud õhuturg, mis toimub igal pühapäeval. Siin saab leida erinevaid esemeid, sealhulgas vintaažrõivaid, antiikesemeid, suveniire, kunstiteoseid ja palju muud.

5. Madridi kuningapalee: Hämmastav palee, mis on Hispaania kuningliku pere ametlik elukoht. Külastajad saavad avastada suursuguseid saale, kauneid aedu ning nautida aeg-ajalt toimuvaid muusikalisi kontserte siseruumides.

6. Teatro Real: Madridi peamine ooperimaja, kus esineb mitmesuguseid ooperi-, balleti- ja klassikalise muusika etendusi. Kontrollige oma külastuse ajal toimuvate etenduste või kontsertide ajakava.

7. Prado muuseum: Üks maailma tuntumaid kunstigaleriisid, kus on välja pandud kuulsate kunstnike nagu Velázquez, Goya ja El Greco teosed. Muuseumis on suur kollektsioon Euroopa kunsti. Need on vaid mõned näited Alterhome Paseo De Las Tapas hotelli lähedal asuvatest meelelahutusvõimalustest. Madrid pakub elavat kultuurisündmuste stseeni koos paljude vaatamisväärsuste, teatrite, muuseumide ja elavate tänavatega avastamiseks.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Hotelli arvustus Alterhome Paseo De Las Tapas
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.