Hispaania, Madrid

PYR Select Las Letras IV

2 Calle Magdalena Madrid, Hispaania Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
PYR Select Las Letras IV
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Näita kõiki mugavusi 2
Asukoht
Linna keskusest
0.5 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

2 Calle Magdalena Madrid, Hispaania

Ümber hotelli 'PYR Select Las Letras IV' Madridis, Hispaanias, on mitmeid vaatamisväärsusi, mugavusi ja huvipunkte. Mõned neist hõlmavad järgmist:

1. Prado muuseum: üks kuulsamaid muuseume Madridis, hotellist umbes 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Seal on lai valik Euroopa kunsti.

2. Puerta del Sol: Madriidi keskväljak, hotellist umbes 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel. See on populaarne kohtumispaik ja tegevuste keskus.

3. Plaza Mayor: ajalooline väljak Madridi südames, hotellist umbes 10–15-minutilise jalutuskäigu kaugusel. See on tuntud oma suursuguse arhitektuuri ja erinevate restoranide ja kaupluste poolest.

4. Retiro park: suur ja kaunis park, umbes 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Seal on rohelised alad, järv, jalutusradad ja mitmesugused vaatamisväärsused.

5. Gran Via: kuulus ostutänav paljude kaupluste, teatrite ja restoranidega. See on hotellist umbes 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

6. Mercado de San Miguel: vilgas toiduturg, kus külastajad saavad proovida erinevaid traditsioonilisi Hispaania köögiroogasid. See asub hotellist umbes 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

7. Madridi kuningaloss: võimas palee, mis on Hispaania kuningliku perekonna ametlik residents. Hotellist on sinna umbes 20-minutiline jalutuskäik või lühike metroosõit. Need on vaid mõned paljudest vaatamisväärsustest ja mugavustest, mis asuvad hotelli 'PYR Select Las Letras IV' ümbruses Madridis, pakkudes külastajatele erinevaid võimalusi linna avastamiseks.

map
PYR Select Las Letras IV
Korter

Linna keskusest0.5

Hotelli kohta

Umbes

'PYR Select Las Letras IV' on hotell Madridis, Hispaanias. See pakub erinevaid mugavusi ja teenuseid oma külastajatele. Hotellis on mitmesugused toad, mis on kujundatud mugavuse ja stiiliga silmas pidades. Toad on avarad ja hästi sisustatud, pakkudes hubast ja lõõgastavat atmosfääri külalistele. Igal toal on kaasaegsed mugavused, nagu televiisor, konditsioneer, tasuta WiFi ja privaatne vannituba. 'PYR Select Las Letras IV' pakub erinevaid toatüüpe erinevatele külaliste vajadustele, sealhulgas ühekohalisi tube, kahekohalisi tube, kahe voodiga tube ja peretube. Mõnedel tubadel on ka linnavaated. Hotell pakub toitlustusvõimalusi külalistele. Kohapeal on restoran, kus külalised saavad nautida maitsvat hommiku-, lõuna- või õhtusööki. Restoran pakub erinevaid kohalikke ja rahvusvahelisi kööke, mida valmistavad osavad kokad. Lisaks on olemas ka baar, kus külalised saavad lõõgastuda ja nautida oma lemmikjooke. Kokkuvõttes pakub 'PYR Select Las Letras IV' mugavaid ja hästi varustatud tube ning söögikogemust, mis rahuldab külaliste kulinaarseid eelistusi.

Meelelahutus

Hotelli PYR Select Las Letras IV lähedal Madridis, Hispaanias, on palju meelelahutusvõimalusi. Mõned lähedalasuvad atraktsioonid hõlmavad järgmist:

1. Prado muuseum: Hotellist lühikese jalutuskäigu kaugusel asuv Prado muuseum on üks Madridi kuulsamaid kunstimuuseume.

2. Thyssen-Bornemisza muuseum: Teine tuntud kunstimuuseum, Thyssen-Bornemisza muuseum, asub samuti hotelli lähedal ning sinna saab jalgsi minna.

3. Retiro park: Kaunis lähedal asuv Retiro park on suurepärane koht lõõgastumiseks, jalutuskäiguks või paadirentimiseks parki jääval järvel.

4. Puerta del Sol: Üks Madridi kuulsamaid väljakuid, Puerta del Sol, on tuntud oma elava õhkkonna, poodide ja ööelu poolest.

5. Gran Via: Elav tänav, millel on poed, restoranid ja teatrid, sobib suurepäraselt ostlemiseks või etenduse vaatamiseks.

6. Plaza Mayor: Ajalooline väljak imelise arhitektuuriga, Plaza Mayor on populaarne sihtkoht turistidele ja kohalikele elanikele.

7. Madridi kuninglik palee: Hotellist lühikese jalutuskäigu kaugusel asuv Madridi kuninglik palee on grandeur'i ja kaunite aedade tõttu kohustuslik külastuskoht.

8. Flamenco-etendused: Madrid on tuntud suurepäraste flamenco-etenduste poolest ja linnas on mitmeid kohti, kus saate nautida elavaid esitusi.

9. Tapasbaarid ja restoranid: Madrid on tuntud oma toidutraditsiooni poolest ning hotelli ümbruses on palju tapasbaare ja restorane, kus pakutakse maitsvat Hispaania kööki.

10. Ööklubid ja baarid: Olenemata sellest, kas otsite sundimatut baari või elavat ööklubi, on hotelli lähedal palju ööelu võimalusi, kus saate nautida muusikat, jooke ja tantsimist.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Hotelli arvustus PYR Select Las Letras IV
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.