Hispaania, Ezcaray

Precioso Apartamento En El Centro - Max 6 Personas

CALLE LAMBERTO FELIPE MUNOZ, 16 Ezcaray, Hispaania Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Precioso Apartamento En El Centro - Max 6 Personas
Vaata pakkumist —
Asukoht
Linna keskusest
0.4 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

CALLE LAMBERTO FELIPE MUNOZ, 16 Ezcaray, Hispaania

Hotelli "Precioso Apartamento En El Centro - Max 6 Personas" ümbruses Ezcaray'is, Hispaanias, on erinevaid mugavusi ja vaatamisväärsusi. - Hotell asub Ezcaray keskuses, võluvas linnas Liisbeki piirkonnas Põhja-Hispaanias. Ümbruskond on tuntud oma kauni maastiku poolest, sealhulgas mägede, metsade ja Oja jõe poolest. - Hotellist jalutuskäigu kaugusel leiate mitmeid poode, restorane ja kohvikuid, kus saate nautida kohalikku kööki ja avastada linna kultuuripakkumisi. - Hotell on samuti lähedal paljudele ajaloolistele paikadele, nagu San Lorenzo kirik ja Santa Maria la Mayor kirik. Need maamärgid näitavad piirkonna arhitektuuripärandit. - Loodushuvilised saavad nautida tegevusi Sierra de la Demanda mägedes, nagu matkamine, jalgrattasõit ja suusatamine talvistel kuudel. - Veinisõbrad hindavad lähedust kuulsale veinipiirkonnale La Rioja, kus saab külastada veinitehaseid ja osaleda veinide degusteerimisel. - Kultuuri- ja ajaloohuvilistele on piirkonnas mitu muuseumi, nagu Ezcaray muuseum, kus on väljas linna ajalugu ja traditsioonid. - Lisaks sellele on hotell mugavalt asetatud teiste La Rioja linnade ja vaatamisväärsuste avastamiseks, sealhulgas Haro, Santo Domingo de la Calzada ja kuulsad San Millán de la Cogolla kloostrid, UNESCO maailmapärandi nimistus.

map
Precioso Apartamento En El Centro - Max 6 Personas
Korter

Linna keskusest0.4

Hotelli kohta

Umbes

'Precioso Apartamento En El Centro - Max 6 Personas' on hotell, mis asub Ezcaray's, Hispaanias. Hotell pakub kauneid apartemente linnakeskuses, mahutades kuni 6 inimest. Apartemendid on hästi varustatud ja disainitud kaasaegsete mugavustega, et tagada mugav viibimine. Igal apartemendil on mitu magamistuba, elutuba, täielikult varustatud köök ja privaatne vannituba. Toad on avarad, puhtad ja maitsekalt sisustatud. Toitlustuse osas pakuvad apartemendid isevarustamise võimalusi. Täielikult varustatud köök võimaldab külalistel valmistada oma einet mugavuse huvides. Läheduses on ka palju restorane ja kohvikuid, kus külalised saavad uurida kohalikku kööki. Kokkuvõttes pakub 'Precioso Apartamento En El Centro - Max 6 Personas' mugavat ja mugavat peatumisvõimalust Ezcaraysse külastavatele reisijatele, kellel on hästi varustatud apartemendid, mis sobivad perele või kuni 6 inimesega gruppidele.

Meelelahutus

1. Teatro Cervantes: Asub Ezcaray südames, Teatro Cervantes on ajalooline teater, mida tuntakse erinevate etenduste korraldamise poolest, sealhulgas näidendite, kontsertide ja tantsuetenduste.

2. Museo de la Colegiata: Kui olete huvitatud kunstist ja ajaloost, külastage Museo de la Colegiatat. See muuseum näitab religioosse kunsti ja esemete kogu, pakkudes ülevaadet Ezcaray kultuuripärandist.

3. Bodegas Urbina: Tehke lühike ekskursioon lähedalasuvasse Bodegas Urbina veinide maitsmiseks. See pereomanduses olev veinikelder pakub giidiga tuure ja maitsmisi nende tunnustatud Rioja veinidega.

4. Sierra de la Demanda Looduspark: Loodushuvilised saavad avastada Ezcarayle lähedal asuvat Sierra de la Demanda looduspargi. Nautige matkaradasid, märkige loomade elupaiku ja imetlege selle kaitsealuse ala hingematvaid maastikke.

5. Plaza de la Verdura: Külastage Ezcaray maalilist Plaza de la Verdura väljakut, millel on võluvate hoonete, kohvikute ja restoranide rida. See on suurepärane koht lõõgastumiseks, einestamiseks ja kohaliku atmosfääri nautimiseks.

6. Suusatamine Valdezcaray's: Kui külastate talviste kuude ajal, saate nautida suusatamist ja lumelauasõitu Valdezcaray's, ainukeses suusakuurordis La Riojas. See on vaid lühike autosõit Ezcarayst.

7. Santa María la Mayor kirik: Ärge jätke vahele vapustavat Santa María la Mayor kirikut, ilusat gooti arhitektuuri näidet. Jalutage läbi selle rahuliku sisehoovi ja imetlege hoone keerukaid detaile.

8. Gastronoomia: Ezcaray on tuntud oma suurepärase köögi poolest. Proovige piirkondlikke roogasid kohalikes restoranides ja proovige kuulsat Ezcaray lambaliha, Rioja-stiilis kartuleid ja südamlikke hautisi. Paljud asutused pakuvad maitsvaid valikuid, mis sobivad kõigile maitsetele. Need on vaid mõned võimalused meelelahutuseks hotelli "Precioso Apartamento En El Centro - Max 6 Personas" lähedal Ezcaray's, Hispaanias. Olenemata sellest, kas olete huvitatud kultuuritegevustest, vabas õhus seiklemisest või kohaliku toidu ja veinide nautimisest, on Ezcaray'l midagi pakkuda igale reisijale.

Hotelli arvustus Precioso Apartamento En El Centro - Max 6 Personas
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.