Hispaania, Calpe

Apartamento Roquetes - Plusholidays

Calle Holanda Nº 3 Calpe, Hispaania Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Apartamento Roquetes - Plusholidays
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Külmik
  • Mikrolaineahi
  • Lift
  • Föön
Näita kõiki mugavusi 4
Asukoht
Linna keskusest
0.3 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Calle Holanda Nº 3 Calpe, Hispaania

Hotell "Apartamento Roquetes - Plusholidays" ümbruses Calpes, Hispaanias, on mitmeid huvitavaid kohti ja vaatamisväärsusi. Mõned neist hõlmavad:

1. Playa de la Fossa: See kaunis liivarand on hotellist vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel. Siin on selge sinise veega, veespordialad, rannabaarid ja imeline vaade Peñón de Ifachile.

2. Peñón de Ifachi looduspark: Hotellist vaid mõne minuti autosõidu kaugusel asuv ikooniline kaljukuju on Calpe populaarne vaatamisväärsus. Külastajad saavad ronida kaljule tippu, et nautida vaateid rannikule ja avastada pargi mitmekesist floorat ja fauna.

3. Vana linn: Calpe ajalooline keskus, hotellist lühikese jalutuskäigu kaugusel, pakub võluvaid kitsaid tänavaid, traditsioonilist Hispaania arhitektuuri ning erinevaid poode, kohvikuid ja restorane. Plaza de la Villa väärib külastamist.

4. Calpe kalasadam: Lähedal asuv kalasadam annab ülevaate linna mereäärsetest traditsioonidest. Külastajad saavad nautida värsket mereande kohalikes restoranides või jälgida kalurite kalasaaki mahalaadimist.

5. Calpe promenaad: Promenaad kulgeb mööda rannikut ning pakub meeldivat jalutuskäiku imeliste vaadetega Vahemerele. Siin on kohvikud, baarid ja poed, mistõttu on see suurepärane koht lõõgastumiseks ja mereõhu nautimiseks.

6. Marina Greenwich: Hotellist lühikese autosõidu kaugusel asuv Marina Greenwich on tuntud oma luksuslike jahtide ja purjeregatite poolest. Külastajad saavad jalutada sadamas, einestada veekogu ääres asuvates restoranides või minna paadiretkele.

7. Calpe soolajärv: Linnast kirdes asuv soolajärv on looduskaitseala, kus elab erinevaid linnuliike. See on maaliline koht linnuvaatluseks ja loodusmatkadeks. Need on vaid mõned vaatamisväärsused ja kohad hotelli "Apartamento Roquetes - Plusholidays" ümbruses Calpes, Hispaanias, avastamiseks.

map
Apartamento Roquetes - Plusholidays
Korter

Linna keskusest0.3

Hotelli kohta

Umbes

Roquetes Apartament - Plusholidays on hotell, mis asub Calpes, Hispaanias. See pakub mugavat ja mugavat kohta, kus peatuda piirkonda külastavatele reisijatele. Hotellis on erinevat tüüpi külalistele mõeldud tubade valik. Toad on hästi sisustatud ja kujundatud lõõgastava õhkkonna loomiseks. Igal toal on mugavused nagu konditsioneer, lameekraaniga televiisor, privaatne vannituba ja rõdu või terrass. Apartamento Roquetes - Plusholidays asuvatel külalistel on võimalus nautida hotelli kohapealseid söömisvõimalusi. Hotellis on restoran, kus pakutakse erinevaid maitsvaid eineid, sealhulgas nii kohalikku kui ka rahvusvahelist kööki. Restoran pakub külalistele mugavat õhkkonda, kus nautida oma eineid. Lisaks restoranile on hotellil ka baar, kus külalised saavad lõõgastuda ja end joogiga lõõgastada. Baaris on saadaval mitmesuguseid jooke, sealhulgas kokteile, veini ja õlut. Kokkuvõttes pakub Apartamento Roquetes - Plusholidays Calpes, Hispaanias mugavat peatumist, kus on hästi sisustatud toad ja kohapealsed söömisvõimalused. Kas reisite äri- või puhkereisil, saavad külalised nautida oma viibimist selles hotellis.

Meelelahutus

Hotelli "Apartamento Roquetes - Plusholidays" lähedal Calpes, Hispaanias, on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Siin on mõned soovitused:

1. Rannad: Calpe on tuntud oma kaunite liivarandade poolest, nagu näiteks Playa del Arenal Bol ja Playa de la Fosa. Saate rannas lõõgastuda, ujuda Vahemeres või tegeleda veespordialadega nagu kajakisõit ja aerulauasõit.

2. Calpe kalju (Peñón de Ifach): See ikooniline kaljude moodustis on Calpe külastamiseks kohustuslik. Saate matkata tippu, et imetleda linnavaateid ja rannajoont. See on ka looduskaitseala, kus leidub mitmekesine taimestik ja loomastik.

3. Vanalinn: Uurige Calpe võluvat ajaloolist vanalinna, millel on kitsad tänavad, ajaloolised hooned ja kaunis Plaza de la Villa. Siit leiate traditsioonilisi Hispaania restorane, tapas-baare ja poode.

4. Calpe sadam: Jalutage mööda maalilist Calpe sadamat (Puerto de Calpe) ja vaadake kala- ja kalalaevade liikumist. Siit leiate ka mereandide restorane ja saate nautida värskeid päevapüüki.

5. Calpe laupäevaturg: Kui külastate laupäeval, ärge jätke vahele elavat väliturgu Calpes. Saate sirvida mitmesuguseid lette, kust saab osta värskeid toiduaineid, rõivaid, tarvikuid, suveniire ja muud.

6. Las Salinase looduspark: Calpest natuke väljaspool asuv looduspark sisaldab soolaveega laguuni ja meelitab erinevaid linnuliike. Siin saab hästi linnuvaatlust teha ja looduse jalutuskäike nautida.

7. Veespordialad ja paadisõidud: Calpe pakub mitmeid veespordi tegevusi, sealhulgas jetisõitu, purjetamist ja sukeldumist. Saate ka paadisõite rannikul teha, et uurida varjatud lahtesid ja koopaid. Need on vaid mõned meelelahutusvõimalused, mis on saadaval hotelli "Apartamento Roquetes - Plusholidays" lähedal Calpes, Hispaanias. Linn korraldab läbi aasta mitmeid festivale ja sündmusi, seega võiksite oma viibimise ajal kontrollida kohalikku kalendrit.

Tippküsimused

1. Kus asub Apartamento Roquetes - Plusholidays Calpes, Hispaanias?
1. Kus asub Apartamento Roquetes - Plusholidays Calpes, Hispaanias?1

Apartamento Roquetes - Plusholidays asub Calpes, Hispaanias

2. Kui palju inimesi saab korteris majutada?
2. Kui palju inimesi saab korteris majutada?1

Korteris saab majutada kuni 4 inimest

3. Kas lemmikloomad on korteris lubatud?
3. Kas lemmikloomad on korteris lubatud?1

Ei, lemmikloomad ei ole lubatud Apartamento Roquetes - Plusholidays'is

4. Kas korteris on bassein?
4. Kas korteris on bassein?1

Jah, korteris on bassein Apartamento Roquetes - Plusholidays'is

5. Kas parkimine on korteris saadaval?
5. Kas parkimine on korteris saadaval?1

Jah, külalistele on varjatud parkimine saadaval Apartamento Roquetes - Plusholidays'is

6. Millised on mõned lähedalasuvad vaatamisväärsused?
6. Millised on mõned lähedalasuvad vaatamisväärsused?1

Mõned lähedalasuvad vaatamisväärsused hõlmavad kuulsat Penon de Ifach'i, Calpe randa ja Calpe vanalinna

7. Kas korteris on konditsioneer?
7. Kas korteris on konditsioneer?1

Jah, korteris on konditsioneer

8. Kas korteris on saadaval Wi-Fi?
8. Kas korteris on saadaval Wi-Fi?1

Jah, Wi-Fi on saadaval Apartamento Roquetes - Plusholidays'is

9. Milline on sisse- ja väljaregistreerimise aeg?
9. Milline on sisse- ja väljaregistreerimise aeg?1

Sisse registreerimiseks on aeg alates kl 16:00 ja välja registreerimiseks kuni kl 10:00

10. Kas korteris on rõdu või terrass?
10. Kas korteris on rõdu või terrass?1

Jah, korteris on rõdu Apartamento Roquetes - Plusholidays'is

11. Kas ma saan oma broneeringu korteris tühistada?
11. Kas ma saan oma broneeringu korteris tühistada?1

Tühistamispoliitika võib erineda, seega on parim kontrollida konkreetseid detaile vara või broneeringuagendi kaudu.

Kõik teenused ja mugavused

Toa võimalused
  • Külmik
  • Mikrolaineahi
  • Föön
Hotelli võimalused
  • Lift
Hotelli arvustus Apartamento Roquetes - Plusholidays
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.