Hispaania, Cadiz

Apartamento El BOTANICO Gaditano

Jose Celestino Mutis 3 Cadiz, Hispaania Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Apartamento El BOTANICO Gaditano
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Näita kõiki mugavusi 2
Asukoht
Linna keskusest
1.0 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Jose Celestino Mutis 3 Cadiz, Hispaania

Hotelli "Apartamento El BOTANICO Gaditano" ümbruses, Cadizis, Hispaanias, on mitmeid huviväärsusi ja mugavusi. Mõned märkimisväärsed lähedalasuvad vaatamisväärsused ja rajatised hõlmavad järgmist:

1. Playa de la Victoria: Hotell asub vaid mõne sammu kaugusel Playa de la Victoriast, ühest populaarsemast rannast Cadizis. See pakub pikka liivaranda, promenaadi ja mitmeid rannabaare.

2. Parque Genovés: See kaunis park asub hotelli kõrval ja pakub rohelisi alasid, kõnniteid, aedu ja laste mänguväljakut. See on armas koht lõõgastumiseks ja looduse nautimiseks.

3. Castillo de Santa Catalina: Hotellist jalutuskäigu kaugusel asuv kindlus pakub merevaateid ja panoraamvaateid. Seal toimuvad ka kultuuriüritused ja näitused.

4. Museo de Cádiz: Umbes 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel hotellist asuv muuseum näitab Cadizi piirkonna arheoloogilisi, kunstilisi ja ajaloolisi eksponaate.

5. Cadizi katedraal: Hotellist umbes 1,5 km kaugusel asuv Cadizi katedraal on suurepärane näide barokkstiilis arhitektuurist. Külastajad saavad imetleda selle ilusat interjööri ja ronida ülesse linnavaadete nautimiseks.

6. Mercado Central de Abastos: See elav toiduturg on umbes 1 km kaugusel ja pakub laias valikus värskeid toiduaineid, mereande ja kohalikke hõrgutisi.

7. Restoranid ja baarid: Hotell on ümbritsetud arvukate restoranide, kohvikute ja baaridega, kus külastajad saavad proovida kohalikku kööki ja nautida Cadizi elavat ööelu.

8. Ostualad: Lähedal asuvad mitmed ostutänavad ja kaubanduskeskused, kus külastajad saavad leida erinevaid poode, butiike ja kauplusi. Kokkuvõttes pakub Apartamento El BOTANICO Gaditano mugavat asukohta lihtsa ligipääsuga rannale, parkidele, ajaloolistele vaatamisväärsustele ja muudele mugavustele Cadizis.

map
Apartamento El BOTANICO Gaditano
Korter

Linna keskusest1.0

Hotelli kohta

Meelelahutus

Hotelli "Apartamento El BOTANICO Gaditano" lähedal Cadizis, Hispaanias, on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Mõned populaarsed meelelahutuspaigad, mida külastada, hõlmavad järgmist:

1. Playa de la Caleta: See kaunis rand asub hotellist vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel ja pakub suurepärast kohta lõõgastumiseks, päevitamiseks ja ujumiseks.

2. Castillo de Santa Catalina: See ajalooline kindlus asub Cadizi servas ja pakub imelisi vaateid linnale ja ookeanile. See korraldab aeg-ajalt ka kontserte ja sündmusi.

3. Teatro Falla: See teater on tuntud aastasündmusel Carnaval de Cadiz, ühel Hispaania olulisimal karnevalisündmusel. Aastaringselt korraldatakse seal ka erinevaid teatrietendusi ja šõusid.

4. El Palacio de Congresos: See konverentsikeskus korraldab sageli erinevaid sündmusi, sealhulgas kontserte, konverentse ja näitusi.

5. Plaza de España: See keskne väljak on populaarne kohtumispaik, kus asuvad poed, kohvikud ja restoranid. Seal toimuvad sageli ka live-muusika esinemised ja sündmused.

6. Museo de Cadiz: See muuseum asub hotelli lähedal ja pakub suurepärast võimalust õppida linnade ajaloo ja kultuuri kohta.

7. Plaza de las Flores: See elav väljak on tuntud oma lillemaailma turu poolest ning pakub võluvat atmosfääri, millel on õues kohvikud ja live-meelelahutus. Need on vaid mõned meelelahutusvõimalused Cadizi 'Apartamento El BOTANICO Gaditano' lähedal. Linnas on ka arvukalt restorane, baare ja ööklubisid, kus külastajad saavad nautida live-muusikat ja meelelahutust.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Hotelli arvustus Apartamento El BOTANICO Gaditano
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.