Hispaania, Cadiz

Apartamento Rincon del Populo

Calle Fabio Rufino n11 3B Cadiz, Hispaania Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Apartamento Rincon del Populo
Vaata pakkumist —
Asukoht
Linna keskusest
0.1 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Calle Fabio Rufino n11 3B Cadiz, Hispaania

Apartamento Rincón del Populo ligidal asuva Cadizi, Hispaania lähedal on mitmeid vaatamisväärsusi ja mugavusi. Siin on mõned märkimisväärsed kohad ja huvipunktid:

1. Cadizi katedraal: See vapustav katedraal asub umbes 650 meetri kaugusel hotellist kagus. Seda iseloomustab kaunis arhitektuur ja panoraamvaade kellatornist.

2. La Caleta rand: See maaliline rand asub umbes 400 meetri kaugusel hotellist edelas. See on populaarne koht päevitamiseks, ujumiseks ja Cadizi ranniku vaadete nautimiseks.

3. Plaza de España: Umbes 600 meetri kaugusel hotellist lõunas asuv see sagivate kaupluste, kohvikute ja restoranidega väljak pakub mitmekesist valikut. See on suurepärane koht kohaliku kultuuri kogemiseks ja elava atmosfääri nautimiseks.

4. Torre Tavira: Umbes 700 meetri kaugusel hotellist edelasse asuv torn pakub panoraamvaateid Cadizile. Seal asub ka kaamera obscura, optiline seade, mis pakub reaalajas ülevaadet linnast.

5. Mercado Central (keskturg): See elav turg asub umbes 850 meetri kaugusel hotellist kagus. Siin leiate laia valiku värskeid toiduaineid, kohalikku mereande, liha ja muid tooteid.

6. Cadizi muuseum: See muuseum asub umbes 1 kilomeeter hotellist loodes. Seal on ulatuslik kogu arheoloogilisi esemeid, ilukunsti ja ajaloolisi näituseid.

7. Playa de la Victoria: See tuntud rand asub umbes 2,5 kilomeetri kaugusel hotellist kirde suunas. Pika liivarannaga sobib see ideaalselt lõõgastavaks päevaks mere ääres või erinevate veespordialade harrastamiseks. Need on vaid mõned näited vaatamisväärsustest ja huvipunktidest Apartamento Rincón del Populo lähedal. Cadiz pakub rikkalikku ajalugu, kauneid randu ja üldist võluvat atmosfääri.

map
Apartamento Rincon del Populo
Korter

Linna keskusest0.1

Hotelli kohta

Meelelahutus

Hotelli "Apartamento Rincon del Populo" lähedal Cádizis, Hispaanias, on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Siin on mõned soovitused:

1. Rand: Cádiz on tuntud oma kauni randade poolest. Playa de la Caleta ja Playa de la Victoria on populaarsed kohad ujumiseks, päevitamiseks ja veespordiga tegelemiseks. Need asuvad hotellist vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel.

2. Cádizi katedraal: Asudes ajaloolise linna keskuses, on Cádizi katedraal uimastav arhitektuurimeistriteos. Külastajad saavad uurida katedraali ja ronida selle tippu, et nautida panoraamvaadet linnale.

3. Teatro Falla: Kuulus karnevaliürituste ja etenduste poolest on Teatro Falla populaarne koht muusika-, tantsu- ja teatrietenduste jaoks. Kontrollige ajakava, et näha, milliseid üritusi teie viibimise ajal toimub.

4. Museo de Cádiz: See muuseum esitleb Cádizi ajalugu ja kultuuri. Leiate mitmesuguseid näitusi, sealhulgas arheoloogilisi esemeid, kaunite kunstide teoseid ja ajaloolisi dokumente.

5. Cádizi keskturg: Keskmine turg on elav koht, kus saate sukelduda kohalikku kultuuri. Siin leiate värsket toodangut, kohalikku mereandide ja traditsioonilisi Hispaania hõrgutisi. See on suurepärane koht toidunautlejatele.

6. Plaza de Mina: See maaliline väljak on ideaalne koht lõõgastumiseks ja meeleolu nautimiseks. See pakub kauneid haljasalasid, kohvikuid ja ajaloolisi hooneid.

7. Flamencoesitused: Cádiz on flamenco muusika ja tantsu keskus. Mitmed linna paigad pakuvad autentseid flamencoesitusi, kus saate nautida seda traditsioonilist Hispaania kunstivormi. Olge külastuse ajal konkreetsete töötundide ja saadavuse osas teavet kontrollides.

Tippküsimused

1. Mis asub Apartamento Rincon del Populo Kadiisis, Hispaanias?
1. Mis asub Apartamento Rincon del Populo Kadiisis, Hispaanias?1

Apartamento Rincon del Populo asub Kadiisis, Hispaanias.

2. Mitu magamistuba on Apartamento Rincon del Populo's?
2. Mitu magamistuba on Apartamento Rincon del Populo's?1

Apartamento Rincon del Popular on __ magamistuba.

3. Milliseid mugavusi pakub Apartamento Rincon del Populo?
3. Milliseid mugavusi pakub Apartamento Rincon del Populo?1

Apartamento Rincon del Populo võib pakkuda täielikult varustatud kööki, tasuta WiFi-ühendust, televiisorit, konditsioneeri, rõdu või terrassi ja muud.

4. Kas parkimine on saadaval Apartamento Rincon del Populo's?
4. Kas parkimine on saadaval Apartamento Rincon del Populo's?1

Parkimisvõimalused Apartamento Rincon del Populo's varieeruvad. Soovitav on enne päringut teha kinnisvaraomanikele või -halduritele.

5. Mis on lähim lennujaam Apartamento Rincon del Populo's?
5. Mis on lähim lennujaam Apartamento Rincon del Populo's?1

Lähim lennujaam Apartamento Rincon del Populo'le on Jerezi lennujaam, mis asub umbes __ miili kaugusel.

6. Kas lemmikloomad on lubatud Apartamento Rincon del Populo's?
6. Kas lemmikloomad on lubatud Apartamento Rincon del Populo's?1

Lemmikloomade poliitika Apartamento Rincon del Populo's võib varieeruda. On parem enne kinnisvaraomanikega või -halduritega kinnitada.

7. Millised on mõned populaarsed vaatamisväärsused Apartamento Rincon del Populo lähedal?
7. Millised on mõned populaarsed vaatamisväärsused Apartamento Rincon del Populo lähedal?1

Mõned populaarsed vaatamisväärsused Apartamento Rincon del Populo lähedal võivad hõlmata Playa de la Victoriad, Cádizi katedraali, Torre Tavirat, La Caleta randa ja muud.

8. Kas Apartamento Rincon del Populo lähedal on restorane ja poode?
8. Kas Apartamento Rincon del Populo lähedal on restorane ja poode?1

Jah, Apartamento Rincon del Populo läheduses on tõenäoliselt restorane ja poode tänu sellele, et see asub Kadiisis kesklinnas. Soovitatav on uurida kinnisvaraomanike või -haldurite käest konkreetseid soovitusi.

Hotelli arvustus Apartamento Rincon del Populo
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.