Hispaania, Armilla

Novo Campus Apartment Granada Canovas

De La Investigacion 8 Armilla, Hispaania Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Novo Campus Apartment Granada Canovas
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
  • Parkimine
Näita kõiki mugavusi 3
Asukoht
Linna keskusest
1.5 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

De La Investigacion 8 Armilla, Hispaania

Hotell Novo Campus Apartment Granada Canovas asub Armillas, linnas, mis asub Granada provintsis, Hispaanias. Siin on mõned lähedalasuvad vaatamisväärsused ja mugavused:

1. Granada kesklinn: hotell asub vaid mõne kilomeetri kaugusel Granada südamest, kus saate uurida võluvaid tänavaid, külastada ajaloolisi paiku, nagu Alhambra, ja nautida elavat atmosfääri.

2. Armilla spordikompleks: hotell asub Armilla spordikompleksi lähedal, mis pakub mitmesuguseid spordirajatisi, sealhulgas ujulaid, tenniseväljakuid ja jõusaali. See on suurepärane koht aktiivseks püsimiseks ja vabaõhutegevuste nautimiseks.

3. Nevada ostukeskus: hotellist lühikese autosõidu kaugusel asub Nevada ostukeskus, üks suurimaid ostukeskusi Hispaanias. Seal asub palju poode, restorane ja kino ning see pakub suurepärast võimalust shoppinguks ja meelelahutuseks.

4. Parque Tecnológico de Ciencias de la Salud: see teadus- ja tehnoloogiapark asub hotelli lähedal. See on biomeditsiinilise uuringu, innovatsiooni ja tervisetehnoloogia ettevõtete keskus.

5. Sierra Nevada suusakuurort: kui külastate talvehooajal, on Sierra Nevada suusakuurort kindlasti külastamist väärt sihtpunkt. See asub hotellist vaid lühikese autosõidu kaugusel ja pakub suurepäraseid suusamis- ja lumelauasõiduvõimalusi.

6. Kohalikud restoranid ja baarid: Armillas ja ümbritseval alal on mitmesuguseid söögikohti ja baare. Tutvuge kohaliku köögiga, proovige traditsioonilisi tapase ja naudige elavat ööelu Granadas. Palun pange tähele, et esitatud teave põhineb üldteadmisel ja võib muutuda. Alati on hea mõte kontrollida konkreetseid kohti ja vaatamisväärsusi nende praeguse staatuse ja lahtioleku aegade kohta.

map
Novo Campus Apartment Granada Canovas
Korter

Linna keskusest1.5

Hotelli kohta

Umbes

Novo Campus Apartment Granada Canovas on hotell Armilla, Hispaania. See pakub mugavat majutust ja erinevaid mugavusi külalistele. Hotellis on mitmesuguseid tube, mis sobivad erinevatele eelistustele ja grupi suurustele. Need toad hõlmavad ühemehetoasid, kaheinimesetube ja peretube. Igal toal on kaasaegsed mugavused, nagu konditsioneer, lameekraaniga teler ja privaatne vannituba. Külalised saavad nautida tasuta hommikusööki oma viibimise ajal Novo Campus Apartment Granada Canovas. Hommikusöögivalikus on erinevaid võimalusi, nagu värske puuvili, küpsetised, teraviljad ja kuumad joogid. Hommikusöök tagab, et külalised alustavad oma päeva õigesti, enne kui nad avastavad kauni Armilla linna ja selle ümbrust. Lisaks hommikusöögile on hotellil ka restoran, kus külalised saavad nautida maitsvaid eineid terve päeva jooksul. Restoran pakub mitmesuguseid roogasid, sealhulgas traditsioonilist Hispaania kööki ja rahvusvahelisi lemmikuid. Olenemata sellest, kas külalised otsivad kiiret suupistet või täiselamust, saab Novo Campus Apartment Granada Canovase restoran rahuldada nende vajadusi. Kokkuvõttes pakub Novo Campus Apartment Granada Canovas mugavat majutust, tasuta hommikusööki ja restorani mitmekülgset menüüd, tagades meeldiva ja mugava viibimise külalistele Armilla, Hispaanias.

Meelelahutus

Novo Campus Apartment Granada Canovas lähedal Armillas, Hispaanias, on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Siin on mõned soovitused:

1. Kinépolis Granada: Asub hotellist lühikese autosõidu kaugusel ning on kaasaegne mitmekinosüsteem. Seal on lai valik filme ja mugavad istekohad.

2. Granada Spordipalee: See siseruumides asuv areen korraldab aastaringselt erinevaid spordiüritusi, kontserte ja etendusi. Vaadake nende ajakava, et teada saada, milliseid sündmusi teie viibimise ajal toimub.

3. Parque de las Ciencias: Granadas asuv interaktiivne teadusmuuseum, kuhu on tore minna nii lastel kui ka täiskasvanutel. Uurige mitmeid ekspositsioone, planeetariumi ja ajutisi näitusi.

4. Nevada ostukeskus: Üks suuremaid ostukeskusi Hispaanias, Nevada pakub mitmesuguseid poode, restorane ja meelelahutusvõimalusi. See on hotellist vaid lühikese autosõidu kaugusel ning pakub suurepärast ostukogemust.

5. Bullfighting Armillas: Kui olete huvitatud traditsioonilisest hispaania kultuurist, saate kontrollida, kas Armillas on teie viibimise ajal plaanitud mõnda härjavõitlust. Linn korraldab aeg-ajalt härjavõitluse sündmusi.

6. Granada kesklinn: Armillast lühikese autosõidu kaugusel pakub Granada kesklinn palju meelelahutusvõimalusi, sealhulgas ajaloolisi paiku nagu Alhambra kindlus, Generalife aed ja katedraal. Lisaks on linn tuntud elava ööelu poolest, kus on palju baare, klubisid ja elava muusika esinemiskohti. Veenduge, et kontrollite nende meelelahutusvõimaluste saadavust ja lahtiolekuaegu, kuna need võivad olenevalt aastaajast ja nädalapäevast erineda.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Veetegevused
  • Parkimine
Hotelli arvustus Novo Campus Apartment Granada Canovas
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.