Hispaania, Albarracin

Casa Jarreta Azagra Albarracin

C/AZAGRA 18 BAJO Albarracin, Hispaania Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Casa Jarreta Azagra Albarracin
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Külmik
  • Mikrolaineahi
  • Föön
Näita kõiki mugavusi 3
Asukoht
Linna keskusest
0.2 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

C/AZAGRA 18 BAJO Albarracin, Hispaania

Hotelis "Casa Jarreta Azagra Albarracin" Albarracini linnas Hispaanias on mitmeid vaatamisväärsusi ja mugavusi. Mõned olulised lähedal asuvad kohad ja huvipunktid on järgmised:

1. Albarracini vanalinn: Hotell asub Albarracini ajaloolise vanalinna südames, mida iseloomustavad hästi säilinud keskaegne arhitektuur ja võlu.

2. Albarracini katedraal: Albarracini katedraal, kaunis romaani stiilis kirik, asub hotellist lühikese jalutuskäigu kaugusel.

3. Albarracini kindlus: Mäe otsas asuv võimas Albarracini kindlus, mis on pärit

10. sajandist, jääb linna kohale. See on populaarne turismiatraktsioon.

4. Albarracini diotsiisimuuseum: See muuseum näitab piirkonna religioosset kunsti ja esemeid ning asub hotelli lähedal.

5. Plaza Mayor: Albarracini peaväljak Plaza Mayor on elujõuline kohtumispaik kohvikute, restoranide ja poodidega. See on suurepärane koht lõõgastumiseks ja atmosfääri nautimiseks.

6. Sierra de Albarracini looduspargi: Hotell asub Sierra de Albarracini looduspargi lähedal, pakkudes võimalusi matkamiseks, looduskäikudeks ja välitegevusteks.

7. Rambla de Albarracin: See jõekallastel asuv ala on jalutamiseks maaliline koht, kust avaneb kaunis vaade ümbritsevale maastikule ja Albarracini jõele.

8. Kohalikud restoranid ja poed: Albarracinis on mitmeid traditsioonilisi hispaania söögi- ja tapas-restorane ning käsitööpoodid, kus külastajad saavad avastada kohalikku kööki ja osta suveniire. Need on vaid mõned näited sellest, mis on hotelli "Casa Jarreta Azagra Albarracin" ümbruses Albarracinis, Hispaanias.

map
Casa Jarreta Azagra Albarracin
Korter

Linna keskusest0.2

Hotelli kohta

Umbes

'Casa Jarreta Azagra Albarracin' on hotell Albarracinis Hispaanias. See pakub mugavaid tube ja einetega teenuseid külalistele. Hotellis on mitu tüüpi tube, et rahuldada erinevaid eelistusi ja grupi suurust. Tubade valikusse kuuluvad ühekohalised toad, kahekohalised toad ja peretoad. Iga tuba on kujundatud kaasaegsete mugavustega, et tagada külalistele meeldiv viibimine. Tubades on mugavad voodid, privaatne vannituba, küte, konditsioneer ja tasuta WiFi-ühendus. Mis puutub einetesse, siis 'Casa Jarreta Azagra Albarracin' pakub kohapeal restorani, kus külalised saavad nautida maitsvaid eineid. Restoran pakub mitmesuguseid traditsioonilisi Hispaania roogasid, sealhulgas kohalikke hõrgutisi. Toitude valmistamisel kasutatakse värskeid ja kohalikke koostisaineid, et pakkuda autentset söömiselamust. Lisaks mugavatele tubadele ja maitsvatele einetele pakub hotell ka täiendavaid mugavusi ja teenuseid, et tõsta külaliste kogemust. Nende hulka võivad kuuluda ööpäevaringselt avatud vastuvõtt, pagasihoid, pesuteenus ja tasuta parkimine autoga saabuvatele külalistele. Albarracin on võluv keskaegne linn Hispaanias, mida tuntakse oma hästi säilinud ajaloolise arhitektuuri ja kauni ümbruskonna poolest. 'Casa Jarreta Azagra Albarracin'is peatudes saab mugava baasi linna ja selle vaatamisväärsuste avastamiseks. Kokkuvõttes pakub 'Casa Jarreta Azagra Albarracin' külalistele mugavaid majutusvõimalusi, maitsvaid eineid ja mugavat asukohta Albarracinis, Hispaanias. Olgu teie külastus siis vaba aja veetmiseks või äri jaoks, hotell püüab pakkuda meeldivat ja meeldejäävat viibimist.

Meelelahutus

Siin on mõned meelelahutusvõimalused hotelli 'Casa Jarreta Azagra Albarracin' lähedal Albarracinis, Hispaanias:

1. Albarracini Ajalooline Keskus: Avasta Albarracini võluv keskaegne linn, jalutades läbi selle kitsaste tänavate, imetledes ajaloolisi hooneid ja jäädvustades kauneid vaateid Guadalaviari jõele.

2. Albarracini kindlus: Külasta Albarracini kindlust, mis pakub võrratuid panoraamvaateid linnale ja ümbritsevale maastikule.

3. Albarracini Diöesiaanmuuseum: Avasta Albarracini usulugu selle muuseumi külastamisega, kus on väljapanek religioossetest artefaktidest ja kunstiteostest.

4. Seiklusspordid: Albarracin on tuntud oma välisseiklusspordi võimaluste poolest, sealhulgas kaljuronimine, matkamine ja maastikurattasõit. Neid tegevusi pakkuvaid kohalikke ettevõtteid saab leida, kes pakuvad giidiga ekskursioone ja varustuse rentimise võimalusi.

5. Kivi kloostri looduspark: Albarracinist vaid veidi eemal asuv looduspark on ideaalne matkamiseks ja kaunite maastike ning kaljumoodustiste nautimiseks.

6. Cueva del Diablo: Avasta 'Cueva del Diablo' (Kuratlik Koobas), looduslik koobas, mis asub Albarracinile lähedal ning mida usutakse minevikus röövlite varjupaigaks olnud olevat.

7. Kohalikud festivalid: Kontrolli, kas sinu Albarracini külastuse ajal toimub mõni kohalik festival või üritus. Linn korraldab sageli kultuuri- ja usupidustusi, kus pakutakse traditsioonilist muusikat, tantsu ja toitu. Palun märka, et mõned neist vaatamisväärsustest võivad olla piiratud lahtiolekuaegade või hooajalise kättesaadavusega, seega soovitatakse eelnevalt kontrollida nende graafikuid.

Tippküsimused

1. Mis on Casa Jarreta Azagra Albarracin?
1. Mis on Casa Jarreta Azagra Albarracin?1

Casa Jarreta Azagra Albarracin on populaarse puhkemajutuse kinnisvara, mis asub Albarracini linnas, Hispaanias

2. Kuidas saan broneerida peatumise Casa Jarreta Azagra Albarracinis?
2. Kuidas saan broneerida peatumise Casa Jarreta Azagra Albarracinis?1

Saate broneerida peatumise Casa Jarreta Azagra Albarracinis erinevate veeplatvormide kaudu või võttes otse ühendust kinnisvaraomanikuga

3. Millised mugavused pakutakse Casa Jarreta Azagra Albarracinis?
3. Millised mugavused pakutakse Casa Jarreta Azagra Albarracinis?1

Casa Jarreta Azagra Albarracin pakub moodsalt varustatud kööke, mugavaid magamistube, eraruumidega vannitube, elutuba, söögituba, tasuta Wi-Fi-ühendust ja terrassi või terrassi

4. Kas Casa Jarreta Azagra Albarracin võtab vastu lemmikloomi?
4. Kas Casa Jarreta Azagra Albarracin võtab vastu lemmikloomi?1

Kõige parem on lemmikloomade poliitika osas kinnisvara otse kontrollida, kuna see võib varieeruda

5. Milliseid lähedal asuvaid vaatamisväärsusi saan külastada Casa Jarreta Azagra Albarracinis viibides?
5. Milliseid lähedal asuvaid vaatamisväärsusi saan külastada Casa Jarreta Azagra Albarracinis viibides?1

Casa Jarreta Azagra Albarracin asub mugavalt lähedal vaatamisväärsustele nagu Albarracini Katedraal, Museo Diocesano ja kaunist keskaegset linn Albarracin. See on ka suurepärane baas Sierra de Albarracini piirkonna loodusliku ilu avastamiseks

6. Kas Casa Jarreta Azagra Albarracinis on lähedal restorane ja poode?
6. Kas Casa Jarreta Azagra Albarracinis on lähedal restorane ja poode?1

Jah, Casa Jarreta Azagra Albarracin asub jalutuskäigu kaugusel Albarracini linnas asuvatest restoranidest, poodidest ja muudest mugavustest

7. Kas Casa Jarreta Azagra Albarracinis on parkimisvõimalus?
7. Kas Casa Jarreta Azagra Albarracinis on parkimisvõimalus?1

Jah, Casa Jarreta Azagra Albarracin pakub parkimisvõimalusi külastajatele

8. Milline on sisse- ja väljaregistreerimise poliitika Casa Jarreta Azagra Albarracinis?
8. Milline on sisse- ja väljaregistreerimise poliitika Casa Jarreta Azagra Albarracinis?1

Sisse- ja väljaregistreerimise ajad võivad varieeruda, seega on soovitatav kinnistuga eelnevalt kinnitada

9. Kas Casa Jarreta Azagra Albarracinis kehtivad mingid konkreetsete majareeglite?
9. Kas Casa Jarreta Azagra Albarracinis kehtivad mingid konkreetsete majareeglite?1

Sõltuvalt kinnisvarast võivad kehtida konkreetsemad majareeglid, nagu suitsetamine või pidude keelamine. On soovitatav kontrollida kinnistu konkreetseid eeskirju.

Kõik teenused ja mugavused

Toa võimalused
  • Külmik
  • Mikrolaineahi
  • Föön
Hotelli arvustus Casa Jarreta Azagra Albarracin
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.