Serbia, Novi Sad

Albatros City Center

Đorđa Jovanovica 7, apartment 1, high ground floor Novi Sad, Serbia Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Albatros City Center
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Külmik
  • Föön
  • Lemmikloomasõbralik
Näita kõiki mugavusi 3
Asukoht
Linna keskusest
1.1 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Đorđa Jovanovica 7, apartment 1, high ground floor Novi Sad, Serbia

Mõned märkimisväärsed kohad ja vaatamisväärsused Hotel Albatros City Center lähedal Novi Sadi linnas Serbias hõlmavad:

1. Petrovaradini kindlus - Ajalooline

18. sajandi kindlus, millel on imelised vaated linnale ja Doonau jõele. Suvel toimub siin populaarne Exiti muusikafestival.

2. Linna keskus - Hotell ise asub Novi Sadi linna südames, seega on erinevad poed, restoranid, kohvikud ja kultuuriatraktsioonid jalutuskäigu kaugusel.

3. Doonau promenaad - Meeldiv jalutusrada Doonau jõe kallastel, pakkudes kauneid vaateid ja puhkealasid.

4. Vojvodina muuseum - Lähedal asuv muuseum tutvustab Vojvodina piirkonna kultuuri- ja ajaloolist pärandit, eksponeerides arheoloogia, etnograafia ja kunsti eksponaate.

5. Zmaj Jovina tänav - Elav jalakäijate tänav, kus asuvad poed, butiigid, kohvikud ja restoranid, pakkudes suurepärast atmosfääri jalutuskäigu jaoks ning shoppinguks.

6. Püha Sava katedraal - Novi Sadi suurim õigeusu kirik, mida iseloomustab kaunis arhitektuur ja keerukad usulised kunstiteosed.

7. Serbia Rahvusteater - Linna peamine teatrimaja, kus toimub erinevaid etendusi, sealhulgas oopereid, ballette, näidendeid ja muusikalisi kontserte. Need on vaid mõned näited ning Novi Sadis ja selle ümbruses on tõenäoliselt palju rohkem vaatamisväärsusi ja huvipunkte, mida saab uurida Hotel Albatros City Centerist.

map
Albatros City Center
Korter

Linna keskusest1.1

Hotelli kohta

Umbes

Albatros City Center on hotell, mis asub Novi Sadis, Serbias. See asub linna keskuses, mis teeb selle mugavaks reisijatele, kes soovivad lähedalasuvaid vaatamisväärsusi avastada. Hotell pakub erinevate vajaduste ja eelistuste rahuldamiseks erinevaid tube. Nende hulka kuuluvad tavalised toad, ülimad superior toad ja sviidid. Iga tuba on maitsekalt kaunistatud ning varustatud moodsate mugavustega, nagu konditsioneer, lameekraaniga televiisorid, minibaarid, tasuta Wi-Fi ja privaatsed vannitoad. Albatros City Centeri külastajad saavad nautida tasuta hommikusööki igal hommikul. Hotell pakub hommikusööki buffet-stiilis, kus on lai valik kuumi ja külmi roogasid, sealhulgas traditsioonilisi Serbia erisusi. See tagab, et külalised alustavad oma päeva maitsva ja täiusliku einega. Lisaks hommikusöögile on hotellil ka kohapealne restoran, kus külalised saavad nautida lõunat ja õhtusööki. Restoran pakub erinevaid kohalikke ja rahvusvahelisi roogasid, mis on valmistatud värskeimatest kohalikest toiduainetest. Restoran pakub ka valikut veine ja muid jooke eine täiendamiseks. Kokkuvõttes pakub Albatros City Center mugavaid majutusvõimalusi ja maitsvaid eineid Novi Sadi, Serbia külastavatele külalistele. See on ideaalne valik nii vaba aja veetmiseks kui ka ärireisijatele, kes otsivad kesklinnas asuvat hotelli koos moodsate mugavustega.

Meelelahutus

Hotelli "Albatros City Center" läheduses Novi Sadi linnas, Serbias, on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Mõned võimalused hõlmavad:

1. Petrovaradini kindlus: asub otse Doonau jõe kaldal, Petrovaradini kindlus on suurepärane turismiobjekt ja seal toimuvad erinevad kultuuriüritused, sealhulgas kuulus EXIT muusikafestival.

2. Novi Sadi linna keskus: hotell asub linna keskuses, kus on elav atmosfäär, arvukalt kohvikuid, baare ja restorane. Saate avastada tänavaid, külastada poode või nautida kohalikku kööki.

3. Dunavska tänav: See jalakäijate tänav linna keskuses on täis kohvikuid, restorane ja poode. See on suurepärane koht rahulikuks jalutuskäiguks ja elava õhustiku nautimiseks.

4. SPENS Spordikeskus: Kui olete huvitatud sporditegevustest või spordiürituste külastamisest, siis SPENS Spordikeskus asub lähedal. Seal toimuvad erinevad spordivõistlused ja kontserdid läbi aasta.

5. Doonau park: Doonau jõe ääres asuv Doonau park pakub rahulikku rohelist ruumi, kus saate lõõgastuda või jalutada. Seal on ka skulptuurid, purskkaevud ja kaunis vaade jõele.

6. Novi Sadi sünagoog: Kui olete huvitatud ajaloost ja arhitektuurist, saate külastada Novi Sadi sünagoogi. See on üks suurimaid sünagooge Euroopas ja sageli korraldatakse seal kultuuriüritusi ja näitusi.

7. Novi Sadi mess: Novi Sadi mess on mitmeotstarbeline sündmuste paik, kus toimuvad erinevad näitused, messid ja kontserdid. Tasub uurida nende sündmuste ajakava, et näha, kas teie sealviibimise ajal on midagi huvitavat. Need on vaid mõned meelelahutusvõimalused hotelli "Albatros City Center" läheduses. Novi Sadis on veel palju rohkem vaatamisväärsusi ja tegevusi, mis tagavad meeldejääva ja nauditava viibimise.

Kõik teenused ja mugavused

Toa võimalused
  • Külmik
  • Föön
Lisateenused
  • Lemmikloomasõbralik
Hotelli arvustus Albatros City Center
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.