Serbia, Nis

The Best Guest Sunny Apartment By The River Free Public Parking

Maksima Gorkog 3/66 Nis, Serbia Korter
1 pakkumine alates 26 EUR Vaata pakkumist
The Best Guest Sunny Apartment By The River Free Public Parking
Vaata pakkumist —
Asukoht
Linna keskusest
1.1 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Maksima Gorkog 3/66 Nis, Serbia

Hotell "Parim külalislahke päikeseline korter jõe ääres tasuta avalik parkimine" asub Nišis, Serbias. Lähedal asuvad vaatamisväärsused ja mälestusmärgid hõlmavad järgmist:

1. Niši kindlus: Ajalooline kindlus, mis asub Nišava jõe kaldal. See on üks peamisi vaatamisväärsusi Nišis ja pakub kauneid vaateid linnale.

2. Nišava jõgi: Hotell asub Nišava jõe lähedal, mis on suurepärane koht jalutuskäikudeks ja lõõgastumiseks.

3. Rahvusteater: Vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel asuv Rahvusteater korraldab erinevaid kultuuriüritusi ja etendusi.

4. Mediana arheoloogiline paik: Umbes 3 km kaugusel hotellist asuv Rooma arheoloogiline paik. Seal on varemed iidsest Rooma villast ja moosimustritega põrandad.

5. Koljutorn: Unikaalne ajalooline monument, mis asub Niši kesklinnas. See on torn, mis on valmistatud inimkoljadest Cegari lahingust aastal 1809.

6. Bubanji mälestuspark: Teise maailmasõja ohvritele pühendatud mälestuspark. Sinna kuuluvad kolm massiivset rusikat skulptuuri, sümboliseerides vastupanu fašismile.

7. Niši ülikool: Hotell on lähedal Niši ülikoolile, mis on üks suuremaid ülikoole Serbias.

8. Linna keskus: Hotell asub jalutuskäigu või lühikese autosõidu kaugusel linna keskusest, kus leidub poode, restorane, kohvikuid ja teisi vaatamisväärsusi. Need on vaid mõned vaatamisväärsused ja rajatised hotelli "Parim külalislahke päikeseline korter jõe ääres tasuta avalik parkimine" lähedal Nišis, Serbias.

map
The Best Guest Sunny Apartment By The River Free Public Parking
Korter

Linna keskusest1.1

Hotelli kohta

Umbes

Sunny Apartment By The River tasuta avalik parkimine on hotell Nissas, Serbias. Majutus: Hotell pakub päikesepaistelist korteristuudio stiilis majutust. Korterid on hästi varustatud ja mõeldud külaliste maksimaalseks mugavuseks. Toad on avarad ning varustatud kaasaegsete mugavustega nagu konditsioneer, lameekraaniga televiisor, tasuta WiFi ja mugavad voodid. Toitlustamine: Hotellis puudub restoran, kuid külalised saavad nautida einestamist lähedal asuvates söögikohtades, mis asuvad jalutuskäigu kaugusel. Hotelli personal saab anda soovitusi ja aidata broneerida kohalikes restoranides. Parkimine: Hotell pakub tasuta avalikku parkimist, mis asub mugavalt hotellist lähedal. Külalised saavad parkida oma sõidukid lisatasuta. Kokkuvõttes pakub Best Guest Sunny Apartment By The River tasuta avalik parkimine mugavat majutust kaasaegsete mugavustega heas asukohas.

Meelelahutus

1. Niši kindlus: asub hotellist lühikese jalutuskäigu kaugusel ja on populaarne turismiatraktsioon. See pakub rikkalikku ajalugu, kauneid vaateid ja võimalust uurida iidseid müüre ja torne.

2. Niši linna keskus: hotell asub linna keskuse lähedal, kus on mitmeid poode, kohvikuid, restorane ja baare. Jalutage läbi elava tänavate ja nautige elavat atmosfääri.

3. Nisava jõepromenaad: hotell asub mugavalt jõe lähedal ja pakub meeldivat piirkonda jalutuskäigu või jooksu jaoks mööda Nisava jõge. Saate nautida kauneid vaateid ja lõõgastuda ranniku ääres.

4. Mediana arheoloogiline paik: hotellist lühikese autosõidu kaugusel asub Mediana, muljetavaldav arheoloogiline paik, mis koosneb Vana-Rooma villa varemetest. See pakub pilguheitu piirkonna Rooma ajalukku ja on suurepärane sihtkoht ajaloohuvilistele.

5. Niši rahvusmuuseum: asub linna keskuses ja seal asub mitmekesine esemete kogu, mis näitavad piirkonna rikkalikku kultuuripärandit. Uurige eksponaate ja saage rohkem teada Niši ajaloost.

6. Koljutorn: ainulaadne ja veidi õõvastav vaatamisväärsus – koljutorn, mis on ehitatud Ottomani impeeriumi poolt

19. sajandi alguses. See on morn meeldetuletus piirkonna rahutust ajaloost ja väärib külastamist oma ajaloolise tähtsuse tõttu.

7. Cair spordikeskus: kui spordihuviline, pakub Cair spordikeskus mitmesuguseid sise- ja välistingimustes spordirajatisi, sealhulgas tenniseväljakuid, jalgpalliväljakuid ja ujulaid. Saate mängida mõnda mängu või nautida kohalike spordiürituste jälgimist.

8. Kazandžiiskos sokace: see võluv tänav on täis käsitööpoodidest ja traditsioonilistest käsitööriistadest. Sirvige käsitsi valmistatud kunsti, keraamikat ja ehteid, et leida unikaalseid suveniire koju kaasa võtmiseks.

9. Nisville'i džässifestival: kui satute Nišville'i džässifestivalile, saate nautida elavat muusikat tuntud rahvuslike ja rahvusvaheliste džässimuusikute esituses. Festival toimub augustis ja meelitab muusikasõpru üle kogu maailma.

10. Niši linnateater: vaadake etendust või teatrietendust Niši linnateatris, mis asub hotelli lähedal. Kontrollige nende ajakava tulevaste etenduste jaoks ning nautige meelelahutuslikku õhtut ja kultuurilist rikastumist.

Hotelli arvustus The Best Guest Sunny Apartment By The River Free Public Parking
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.