Mehhiko, Playa del Carmen

Rinconada del Sol 2BR Condo by Baitna

Av 20 Lote 240 entre calle 14 norte bis y Constituyentes Playa del Carmen, Mehhiko Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Rinconada del Sol 2BR Condo by Baitna
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
  • Parkimine
Näita kõiki mugavusi 3
Asukoht
Linna keskusest
0.6 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Av 20 Lote 240 entre calle 14 norte bis y Constituyentes Playa del Carmen, Mehhiko

Hotelli "Rinconada del Sol 2BR Condo by Baitna" ümbruses Playa del Carmenis Mehhikos on mitmeid vaatamisväärsusi, mugavusi ja huvipaiku. Need võivad hõlmata järgmist:

1. Rand: Playa del Carmen on kuulus oma kaunite randade poolest ja hotelli lähedal on tõenäoliselt mitu randa, kus külalised saavad päikest võtta, ujuda või veespordialadega tegeleda.

2. Restoranid ja kohvikud: Playa del Carmenis on palju söömisvõimalusi, alates kohalikust Mehhiko köögist kuni rahvusvaheliste roogadeni. Külalised saavad lähiümbruses avastada mitmesuguseid söögikogemusi.

3. Shopping: Playa del Carmen on tuntud oma ostlemisvõimaluste poolest, sealhulgas elavate turgude, butiikide ja suveniiripoodidega. Külalised saavad nautida ringi vaatamist ja osta kohalikke käsitööesemeid, riideid, ehteid ja muud.

4. Ööelu: Playa del Carmenis on elav ööelu, millel on erinevad baarid, klubid ja elava muusika kohad. Külalised saavad kogeda elavat ööelustiili ning nautida jooke, tantsu ja meelelahutust.

5. Kultuurilised vaatamisväärsused: Playa del Carmen on rikka maiade pärandi ja kultuuriliste paikade ümbritsetud. Külalised saavad külastada lähedalasuvaid iidseid varemeid nagu Tulum või Coba või uurida kohalikke cenoteid (looduslikke allikaid) ainulaadse ujumiskogemuse saamiseks.

6. Välitegevused: Hotelli lähedal võivad külalised osaleda välitegevustes nagu snorgeldamine, sukeldumine, kalaretked või paadiekskursioonid, et uurida elavat mereelustikku ja korallrahne.

7. Heaolu ja lõõgastus: Playa del Carmen pakub ka heaolu ja lõõgastusvõimalusi, spaasid, joogastuudiod ja tervisekeskused pakuvad erinevaid ravimeetodeid ja teenuseid. Soovitav on küsida konkreetsete vaatamisväärsuste ja tegevuste kohta hotellilt või kohalikult turismiinfost Playa del Carmenis viibimise ajal.

map
Rinconada del Sol 2BR Condo by Baitna
Korter

Linna keskusest0.6

Hotelli kohta

Umbes

'Rinconada del Sol 2BR Condo by Baitna' on hotell Playa del Carmenis, Mehhikos asuv hotell. Hotell pakub külalistele mugavaid ja avaraid kahe magamistoaga kortereid. Korterites olevad ruumid on hästi sisustatud ja kujundatud pakutamaks lõõgastavat ja kutsuvat õhkkonda. Nad on varustatud kaasaegsete mugavustega nagu konditsioneer, mugavad voodid, eratuba, täielikult varustatud köök ja elualaga TV-ga. Mõned korterid võivad samuti sisaldada rõdu või terrassi ümbruskonna vaadetega. Toitude osas pole 'Rinconada del Sol 2BR Condo by Baitna'il kohapeal restorani. Siiski pakuvad korterid täielikult varustatud kööki, kus külalised saavad ise toitu valmistada. Lähedal asub ka mitmeid söögikohti, kus on erinevaid restorane ja kohvikuid, hotellist jalutuskäigu kaugusel. Kokkuvõttes pakub 'Rinconada del Sol 2BR Condo by Baitna' külalistele mugavaid ja hästi varustatud kortereid, et nautida oma viibimist Playa del Carmenis. Hotelli asukoht tagab lihtsa ligipääsu lähedalasuvatele vaatamisväärsustele, restoranidele ja kauplustele, tehes selle mugavaks valikuks reisijatele.

Meelelahutus

Hotelli 'Rinconada del Sol 2BR Condo by Baitna' lähedal Playa del Carmenis, Mehhikos on palju meelelahutusvõimalusi. Siin on mõned populaarsed võimalused:

1. Rannad: Playa del Carmen on tuntud oma kaunite randade poolest. Külastage Playa del Carmeni randa või Mamita's Beach Clubi, mis asuvad mõlemad hotellist jalutuskäigu kaugusel.

2. Quinta Avenida (Viienda Avenüü): See ainult jalakäijatele mõeldud tänav kulgeb rannaga paralleelselt ja on ääristatud kaupluste, restoranide, baaride ja ööklubidega. See on populaarne koht shoppinguks, einestamiseks ja elava ööelu kogemiseks.

3. Xcaret Park: Lühikese vahemaa kaugusel Playa del Carmenist asub Xcaret Park, looduslik öko-arheoloogiline park erinevate vaatamisväärsustega, sealhulgas maa-alused jõed, loomaaianduslikud eksponaadid, kultuurilised etendused ja kaunis rand.

4. Cozumel: Võtke praam Playa del Carmenist Cozumeli saarele, mis on tuntud oma kristallselgete vetega ning suurepäraste snorgeldamis- ja sukeldumisvõimaluste poolest. Avastage saare kauneid randu, maiade varemeid ja elavat mereelustikku.

5. Xplor Park: Põnev seikluspark, kus saate nautida köielkõndi, džunglis amfiib-sõidukitega sõitmist, ujumist maa-alustes jõgedes ja koobaste uurimist.

6. Xel-Ha Park: Teine populaarne ökopark Playa del Carmenile lähedal, Xel-Ha pakub snorgeldamise, delfiinidega ujumise, cenote'ide (looduslikud kraavid) uurimise ja erinevate veetegevuste nautimise võimalust.

7. Cenote Dos Ojos: Asub umbes 50-minutilise autosõidu kaugusel Playa del Carmenist, see cenote (looduslik kraav) on populaarne koht ujumiseks, snorgeldamiseks ja sukeldumiseks kristallselge maa-aluste jõgede süsteemis.

8. Coco Bongo: Kogege Playa del Carmeni kuulsat ööelu, külastades Coco Bongo, kuulsat meelelahutuskohta, mis on tuntud ekstravagantsete etenduste, elava muusika ja DJ-setide poolest.

9. Golfiväljakud: Playa del Carmen pakub mitmeid golfiväljakuid, sealhulgas Riviera Maya Golf Club ja Playacar Golf Club, kus saate nautida mängu kaunite maastike keskel. Need on vaid mõned näited paljudest meelelahutusvõimalustest, mis on saadaval hotelli 'Rinconada del Sol 2BR Condo by Baitna' lähedal Playa del Carmenis, Mehhikos.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Veetegevused
  • Parkimine
Hotelli arvustus Rinconada del Sol 2BR Condo by Baitna
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.