Mehhiko, Kaabod

La Estancia Penthouse 3502

Camino Viejo a San Jose Km 0 5 Kaabod, Mehhiko Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
La Estancia Penthouse 3502
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
  • Lift
  • Parkimine
  • Pesupesemisvõimalus
Näita kõiki mugavusi 5
Asukoht
Linna keskusest
3.4 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Camino Viejo a San Jose Km 0 5 Kaabod, Mehhiko

Hotell 'La Estancia Penthouse 3502' asub Los Cabos' Mexikos. Kuna see on penthouse, võib eeldada, et seal on luksuslikud mugavused ja hingematvad vaated. Ümbritsevas piirkonnas võite oodata imelisi randu, selget vett ja erinevaid välitegevusi nagu snorgeldamine, kalapüük ja veejetski. Los Cabos on tuntud oma pulbitseva ööelu poolest, kus on mitmeid baare, restorane ja ööklubisid, mida avastada. Lisaks on lähedal mitmeid turismiatraktsioone, sealhulgas El Arco de Cabo San Lucas, Lover's Beach ja Land's End.

map
La Estancia Penthouse 3502
Korter

Linna keskusest3.4

Hotelli kohta

Umbes

La Estancia Penthouse 3502 on luksuslik hotell, mis asub Los Cabos, Mehhiko. See penthouse-hotell pakub hingematvaid vaateid ookeanile ning on tuntud oma eksootiliste majutusvõimaluste ja tipptasemel teeninduse poolest. La Estancia Penthouse 3502 tubad on avarad ja elegantse disainiga, kaasaegsete mugavustega, et tagada mugav viibimine. Igal toal on privaatne rõdu või terrass, kus külalised saavad lõõgastuda ja nautida uimastavaid ümbruskonna vaateid. Penthouse'is on ka täielikult varustatud kööginurk, ideaalne neile, kes soovivad valmistada oma toite oma toa privaatsuses. Hotell pakub mitmesuguseid söögikohti, mis sobivad igale maitsele. Kohapeal asub restoran, kus pakutakse mitmesugust rahvusvahelist kööki ja ka kohalikke hõrgutisi. Külastajad saavad nautida maitsvat einet, samal ajal imetledes imekauneid ookeanivaateid. Lisaks on lähedal mitu restorani ja baari, pakkudes külalistele palju võimalusi õhtusöögiks väljas. Lisaks suurepärastele majutusvõimalustele ja söögikohtadele pakub La Estancia Penthouse 3502 ka mitmesuguseid mugavusi ja teenuseid, et parandada külaliste kogemust. Nende hulka kuuluvad suur välibassein, jõusaal, spa ja konsiiržiteenus. Hotelli personal on kõrgelt koolitatud ja pühendunud tagamaks, et külalistel oleks meeldejääv ja nauditav viibimine. Olete siis otsimas romantilist puhkust, perepuhkust või lõõgastavat puhkehetke, La Estancia Penthouse 3502 on ideaalne valik. Tänu oma imelisele asukohale, luksuslikele majutusvõimalustele ja suurepärasele teenindusele pakub see hotell tõeliselt unustamatut Kabiibos, Mehhikos.

Meelelahutus

Hotellis 'La Estancia Penthouse 3502' Los Cabos, Mehhikos on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Siin on mõned soovitused:

1. Golf: Los Cabos on tuntud oma uimastavate golfiväljakute poolest. Mõned populaarsed valikud hõlmavad Cabo del Soli, Palmilla golfiklubi ja Cabo Real golfiklubi.

2. Veespordialad: Los Cabose kaunid rannad pakuvad mitmeid veepõhiseid tegevusi, nagu snorkeldamine, sukeldumine, paraseilimine, jetisõit ja kalaretked.

3. Vaalavaatlus: Los Cabos on esmaklassiline koht vaalade vaatlemiseks, eriti talvistel kuudel, mil vaalad rändavad Vaiksesse ookeani. Mitmed reisikorraldajad pakuvad juhendatud reise nende imetlusväärsete olendite vaatlemiseks.

4. Sisseostud: Los Caboses on mitmesuguseid ostuvõimalusi alates luksusbutiikidest kohalike käsitööturgudeni. Puerto Paraiso Mall ja Luxury Avenue on tuntud sihtkohad luksuskaubanduseks, samas kui Art Walk San Jose del Cabos pakub unikaalseid käsitöötooteid.

5. Ööelu: Los Cabos on elava ööeluga koht, kus on palju baare, klube ja elava muusika kontsertpaiku. Cabo San Lucase on eriti tuntud elava peomeeleolu poolest populaarsete paikadega nagu El Squid Roe, Cabo Wabo Cantina ja Mandala Nightclub.

6. Marina tegevused: Cabo San Lucase marina pakub erinevaid tegevusi, nagu päikeseloojangut kruiisid, paadiretked ja jahtide rendid. Saate avastada kuulsat El Arco kaljukujude moodustist, külastada Lover's Beachi või nautida päikeseloojangu õhtusöögi kruiisi.

7. Päevareisid: Los Cabos on ümbritsetud loodusliku iluga ja pakub võimalusi päevareisideks. Saate külastada kuulsat Cabo Pulmo rahvusparki snorkeldamiseks ja sukeldumiseks, minna paadiretkele Espiritu Santo saarele või osaleda ATV-tuuril kõrbes ja mägedes. Need on vaid mõned meelelahutusvõimalused 'La Estancia Penthouse 3502' lähedal Los Cabos. Hotelli personal saab anda soovitusi ja abi tegevuste planeerimisel.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
  • Lift
Veetegevused
  • Parkimine
Lisateenused
  • Pesupesemisvõimalus
Hotelli arvustus La Estancia Penthouse 3502
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.