Indoneesia, Jakarta

Modern Elegant Design 2BR L'Avenue Apartment By Travelio

Jalan Raya Pasar Minggu Jakarta, Indoneesia Korter
1 pakkumine alates 58 EUR Vaata pakkumist
Modern Elegant Design 2BR L'Avenue Apartment By Travelio
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
  • Külmik
  • Mikrolaineahi
Näita kõiki mugavusi 4
Asukoht
Linna keskusest
4.1 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Jalan Raya Pasar Minggu Jakarta, Indoneesia

Mõned lähedalasuvad vaatamisväärsused ja rajatised "Modernne Elegantne Disain 2-tuba L'Avenue korter Travelio poolt" Jakarta, Indoneesia ümbruses hõlmavad järgmist:

1. Gandaria City ostukeskus: Suur ostukeskus erinevate kaupluste, restoranide ja meelelahutusvõimalustega. See asub korterist jalutuskäigu kaugusel.

2. Plaza Senayan: Teine populaarne ostukeskus Jakartas, kus on lai valik poode, söögikohti ja kino. Seda saab korterist kiire autosõiduga külastada.

3. Senayani golfiväljak: Prestiižne golfiväljak Plaza Senayani lähedal, pakkudes lõõgastavat väljakuelamust golfi entusiastidele.

4. JakartA konverentsikeskus: See konverentsikeskus korraldab erinevaid sündmusi, näitusi ja konverentse aastaringselt. See asub Plaza Senayani kompleksi lähedal.

5. Gelora Bung Karno staadion: Suur spordistaadion, kus korraldatakse suuri spordisündmusi ja kontserte. See asub JakartA konverentsikeskuse kõrval.

6. JKT48 teater: Populaarse Indoneesia iidolirühma JKT48 koduteater. See asub FX Sudirmani ostukeskuse juures, mida saab korterist kiire autosõiduga külastada.

7. Sudirmani kesklinna ärikeskus (SCBD): Suur ärirajoon Jakartas, tuntud oma kaasaegsete pilvelõhkujate, kontorihoonete ja luksuslike ostukeskuste poolest. See on korterist lähedal. Need on vaid mõned näited "Modernse Elegantse Disainiga 2-tuba L'Avenue korterist Travelio poolt" Jakartas lähedal asuvatest vaatamisväärsustest ja rajatistest. Linn pakub laias valikus söömiskohti, poode ja meelelahutusvõimalusi, mida avastada.

map
Modern Elegant Design 2BR L'Avenue Apartment By Travelio
Korter

Linna keskusest4.1

Hotelli kohta

Umbes

'Modern Elegant Design 2BR L'Avenue Apartment By Travelio' on hotell, mis asub Jakartas, Indoneesias. Hotell pakub kaasaegset ja elegantset disaini oma kahe magamistoaga korterites. Toad on avarad ja hästi möbleeritud, pakkudes külalistele mugavat majutust. Iga korter sisaldab elutuba, söögituba, täielikult varustatud kööki ja privaatset vannituba. Magamistubades on hubased voodid, garderoobid ja konditsioneerid, luues lõõgastava atmosfääri. Lisaks pakutakse ka mugavusi nagu televisioon, Wi-Fi ja vannitoatarbed. Toitlustamise osas pakub hotell enesehooldusvõimalusi korterite köökides, võimaldades külalistel enda toite valmistada. Köögid on varustatud pliidi, külmkapi, mikrolaineahju ja köögitarvetega. Lisaks asuvad läheduses ka erinevad restoranid ja kohvikud, kus külastajad saavad tutvuda erinevate söögikohtade valikuga. Kokkuvõttes pakub 'Modern Elegant Design 2BR L'Avenue Apartment By Travelio' mugavat majutust hea mööbliga tubades ja enesehooldusvõimalustega Jakartas, Indoneesias.

Meelelahutus

Hotellist 'Modern Elegant Design 2BR L'Avenue by Travelio' läheduses Jakartas, Indoneesias on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Siin on mõned soovitused:

1. Pacific Place kaubanduskeskus: Vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel hotellist asub Pacific Place kaubanduskeskus, kus on mitmeid poode, restorane ja meelelahutusvõimalusi, sealhulgas kino ja keegelrada.

2. Plaza Senayan: See luksuslik šoppamiskeskus pakub laias valikus rahvusvahelisi ja kohalikke kaubamärke, samuti söögikohti ja kino.

3. Lotte Shopping Avenue: Lähedal asuv kaubanduskeskus pakub mitmeid poode, restorane ja meelelahutusvõimalusi, sealhulgas kino ja karaokekeskus.

4. Gelora Bung Karno staadion: Spordihuvilistele on see staadion populaarne jalgpalli ja muude spordiürituste toimumispaik. Kontrollige ajakava, et teada saada, milliseid sündmusi teie viibimise ajal toimub.

5. Indoneesia Rahvusmuuseum: Kui olete huvitatud ajaloost ja kultuurist, siis väärib Indoneesia Rahvusmuuseum külastamist. Seal on suur kogu esemeid ja näitusi, mis tutvustavad riigi rikkalikku pärandit.

6. Taman Mini Indoneesia Indah: Veidi kaugemal asuv Taman Mini Indoneesia Indah on kultuuripark, mis pakub ülevaadet Indoneesia erinevatest kultuuridest ja traditsioonidest. Seal on arhitektuurilised koopiad, muuseumid ja etendused erinevate Indoneesia provintside esitlusel.

7. Ancol Dreamland: See rannapark on suurepärane valik peredele ja põnevust otsivatele inimestele. Seal on lai valik atraktsioone, veeparke ja vaba aja veetmise võimalusi. Pange tähele, et saadavus ja ajakavad võivad erineda, seega soovitame teil oma viibimise ajal kontrollida vastavate veebisaitide või asutuste kodulehti kõige ajakohasema teabe saamiseks.

Tippküsimused

1. Mis on Modernse Elegantse Disaini 2-toalise L'Avenue korteri aadress Jakarta, Indoneesia?
1. Mis on Modernse Elegantse Disaini 2-toalise L'Avenue korteri aadress Jakarta, Indoneesia?1

Modernse Elegantse Disaini 2-toalise L'Avenue korteri täpset aadressi Jakarta, Indoneesias ei ole esitatud. Kuid see asub Jakartas, Indoneesias

2. Mitu magamistuba on Modernsel Elegantse Disaini 2-toalises L'Avenue korteris, mida pakub Travelio?
2. Mitu magamistuba on Modernsel Elegantse Disaini 2-toalises L'Avenue korteris, mida pakub Travelio?1

Modernses Elegantse Disaini 2-toalises L'Avenue korteris, mida pakub Travelio, on kaks magamistuba

3. Milline on Modernse Elegantse Disaini 2-toalise L'Avenue korteri disainistiil, mida pakub Travelio?
3. Milline on Modernse Elegantse Disaini 2-toalise L'Avenue korteri disainistiil, mida pakub Travelio?1

Modernse Elegantse Disaini 2-toalise L'Avenue korteri disainistiil, mida pakub Travelio, on moodsa ja elegantne

4. Kas seda korterit saab rentida lühiajaliseks või pikaajaliseks viibimiseks?
4. Kas seda korterit saab rentida lühiajaliseks või pikaajaliseks viibimiseks?1

Modernset Elegantset Disaini 2-toalist L'Avenue korterit saab rentida lühiajaliseks viibimiseks Travelio kaudu

5. Millised mugavused sisalduvad korteri üürimises?
5. Millised mugavused sisalduvad korteri üürimises?1

Täpsed korteri üürimisel sisalduvad mugavused Modernse Elegantse Disaini 2-toalises L'Avenue korteris, mida pakub Travelio, võivad varieeruda. Siiski sisaldavad enamus Travelio pakutud kortereid põhilisi mugavusi nagu Wi-Fi, konditsioneer, köögiseadmed ja mööbel

6. Kas hommikusöök on korteri üürimise hinnas?
6. Kas hommikusöök on korteri üürimise hinnas?1

Tavaliselt ei sisalda korteri üürimine hommikusööki. Siiski on külalistel võimalus valmistada endale sööke ettenähtud köögis

7. Kas parkimine on saadaval Modernses Elegantse Disaini 2-toalises L'Avenue korteris, mida pakub Travelio?
7. Kas parkimine on saadaval Modernses Elegantse Disaini 2-toalises L'Avenue korteris, mida pakub Travelio?1

Parkimise saadavus Modernses Elegantse Disaini 2-toalises L'Avenue korteris, mida pakub Travelio, võib varieeruda. On soovitatav kontrollida Travelio või korteri haldusüksuse käest täpseid parkimiskorraldusi

8. Kas koduloomad saavad peatuda Modernses Elegantse Disaini 2-toalises L'Avenue korteris, mida pakub Travelio?
8. Kas koduloomad saavad peatuda Modernses Elegantse Disaini 2-toalises L'Avenue korteris, mida pakub Travelio?1

Koduloomade poliitika Modernse Elegantse Disaini 2-toalises L'Avenue korteris, mida pakub Travelio, võib varieeruda. Soovitatav on kontrollida Travelio või korteri haldusüksuse käest nende koduloomade poliitika kohta

9. Kas Modernses Elegantse Disaini 2-toalises L'Avenue korteris, mida pakub Travelio, on ujula või jõusaal?
9. Kas Modernses Elegantse Disaini 2-toalises L'Avenue korteris, mida pakub Travelio, on ujula või jõusaal?1

Ujula või jõusaali olemasolu Modernses Elegantse Disaini 2-toalises L'Avenue korteris, mida pakub Travelio, võib varieeruda. On soovitatav kontrollida Travelio või korteri haldusüksuse käest täpseid võimalusi

10. Millised on mõned lähedal asuvad vaatamisväärsused või märgimisväärsused Modernsele Elegantsele Disaini 2-toalisele L'Avenue korterile, mida pakub Travelio?
10. Millised on mõned lähedal asuvad vaatamisväärsused või märgimisväärsused Modernsele Elegantsele Disaini 2-toalisele L'Avenue korterile, mida pakub Travelio?1

Konkreetseid lähedal asuvaid vaatamisväärsusi või märgimisväärsusi Modernsele Elegantsele Disaini 2-toalisele L'Avenue korterile, mida pakub Travelio, ei ole mainitud. Kuid asudes Jakartas, võib lähedal asuda erinevaid ostukeskusi, restorane ja turismiatraktsioone

11. Kas selle korteri broneerimiseks on olemas minimaalne vanuse nõue?
11. Kas selle korteri broneerimiseks on olemas minimaalne vanuse nõue?1

Konkreetsed vanuse nõuded Modernse Elegantse Disaini 2-toalise L'Avenue korteri broneerimiseks, mida pakub Travelio, võivad varieeruda. On soovitatav kontrollida Travelio käest nende vanuse nõuete poliitikat

12. Kuidas saab broneerida Modernse Elegantse Disaini 2-toalist L'Avenue korterit, mida pakub Travelio?
12. Kuidas saab broneerida Modernse Elegantse Disaini 2-toalist L'Avenue korterit, mida pakub Travelio?1

Modernse Elegantse Disaini 2-toalist L'Avenue korterit saab broneerida Travelio veebisaidi või rakenduse kaudu. Kasutajad saavad korteri otsida ja teha broneeringu online.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Toa võimalused
  • Külmik
  • Mikrolaineahi
Hotelli arvustus Modern Elegant Design 2BR L'Avenue Apartment By Travelio
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.