Indoneesia, Jakarta

Elegant Four Winds Apartment with Infinity Pool Facility

Jl Permata Hijau No 1 Jakarta, Indoneesia Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Elegant Four Winds Apartment with Infinity Pool Facility
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Näita kõiki mugavusi 2
Asukoht
Linna keskusest
6.3 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Jl Permata Hijau No 1 Jakarta, Indoneesia

Elegantne Nelja Tuule korter koos lillepiirdega basseiniga Jakartas, Indoneesias, asub Lõuna-Jakarta piirkonnas. Järgnevad on mõned vaatamisväärsused ja maamärgid, mis asuvad hotelli lähedal:

1. Pacific Place kaubanduskeskus: Luksuslik kaubanduskeskus, mis asub jalutuskäigu kaugusel hotellist. Seal on mitmesuguseid rahvusvaheliste brändide poode, restorane ja meelelahutusvõimalusi.

2. Senayan City kaubanduskeskus: Teine luksuslik kaubanduskeskus, mis asub hotelli lähedal. See pakub rahvusvaheliste ja kohalike moepoodide, restoranide, kino ja supermarketi segu.

3. Gelora Bung Karna spordikompleks: See kompleks asub hotelli lähedal ja seal asub Indoneesias suurim staadion Gelora Bung Karna staadion. Seal korraldatakse erinevaid spordisündmusi ja kontserte.

4. Plaza Senayan: Üks Jakartas populaarsemaid ostukeskusi, mis asub hotellist lühikese autosõidu kaugusel. Seal on mitmesuguseid poode, restorane, kino ja mänguautomaadid.

5. Jakartoa konverentsikeskus: Hotelli lähedal asuv konverentsikeskus, kus toimub mitmeid näitusi, konverentse ja messisündmusi aastaringselt.

6. Sudirmani ärikeskus (SCBD): Jakarta peamine ärikeskus, kus asub palju ettevõtete peakontoreid, valitsusasutusi ja luksuslikke elukohti. See asub hotellile lähedal.

7. Kemang: Elav naabruskond, mida tuntakse ekspatriaadikogukonna, populaarsete restoranide, kohvikute, baaride ja butiikide poolest. See on hotellist lühikese autosõidu kaugusel.

8. Taman Suropati: See park asub hotelli lähedal ja pakub rahulikku keskkonda koos haljastuse, kõnniteede ja tiigiga. See on populaarne koht vaba aja veetmiseks ja välitingimustes treenimiseks. Need on vaid mõned võimalused elegantse nelja tuule korteri lähedal Jakartas koos lillepiirdega basseiniga. Konkreetsete vaatamisväärsuste ja mugavuste valik võib erineda ning võib olla ka teisi huvipunkte sõltuvalt isiklikest eelistustest.

map
Elegant Four Winds Apartment with Infinity Pool Facility
Korter

Linna keskusest6.3

Hotelli kohta

Umbes

"Elegantne 'Four Winds Apartment koos lõpmatu basseiniga' on luksuslik hotell Jakarta's, Indoneesias. See pakub mitmesuguseid mugavusi ja teenuseid, et tagada külalistele mugav ja meeldiv viibimine. Hotellis on elegantse kujundusega avarad ja hästi sisustatud toad. Iga tuba on varustatud kaasaegsete mugavustega, nagu konditsioneer, lameekraaniga televiisor, väike külmik ja tasuta WiFi-ühendus. Külastajatel on võimalik valida erinevate toatüüpide vahel, sealhulgas standardtoad, sviidid ja penthouse'i toad, millest igaüks pakub unikaalset elamust. Hotelli tipphetkeks on lõpmatut basseini pakkuv rajatis, mis pakub lummavaid vaateid linnakeskkonnale. Külastajad saavad lõõgastuda basseini ääres ja nautida ilusat ümbrust. Hotellil on ka restoran, kus pakutakse mitmesuguseid maitsvaid eineid. Menüü hulka kuuluvad nii kohalikud kui ka rahvusvahelised köögid, mida valmistavad kogenud kokad. Külastajad saavad einestada hubases ja elegantsest söögitsoonis. Lisaks pakub hotell mitmesuguseid mugavusi ja teenuseid, et parandada külaliste viibimist. Nendeks kuuluvad treeningsaal, spa, külaliste vastuvõtt, pesuteenused ja tasuta parkimine. Personal on tuntud oma soojuse poolest ja on saadaval 24/7, et aidata igasuguste soovide või päringutega. Oma luksuslike majutuste, lõpmatut basseini pakkuvate rajatiste ja suurepäraste söögikohtade valikuga on Elegantne Four Winds Apartment koos lõpmatute basseinidega ideaalne valik reisijatele, kes otsivad kõrgtasemelist kogemust Jakartas, Indoneesias."

Meelelahutus

Hotellis "Elegant Four Winds Apartment with Infinity Pool Facility" Jakartas, Indoneesias, on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Siin on mõned soovitused:

1. Ostukeskused: Jakarta on tuntud oma paljude ostukeskuste poolest. Mõned populaarsed valikud hotelli lähedal on Plaza Indonesia, Grand Indonesia ja Senayan City. Need ostukeskused pakuvad laias valikus poode, restorane ning meelelahutusvõimalusi nagu kinod ja mängusaalid.

2. Ööklubid ja baarid: Jakartas on elav ööelu ning palju ööklubisid ja baare. Kui naudite tantsimist ja muusikat, siis võiksite külastada populaarseid klubisid nagu Dragonfly või Blowfish. Rahulikuma atmosfääriga on ka palju katusebaare nagu SKYE ja Cloud Lounge.

3. Kultuurietendused: Jakarta on rikas kultuuripärandi poolest ning saate nautida traditsioonilist Indoneesia muusikat ja tantsuetendusi. Taman Ismail Marzuki kultuurikeskus korraldab sageli erinevaid etendusi ja kontserte, kus saab näha nii traditsioonilisi kui ka kaasaegseid kunstivorme.

4. Kinod: Kui soovite veeta õhtu filmide vaatamisega, on hotelli lähedal mitmeid kinosid. Ülalmainitud ostukeskuste kinod või XXI kinod Gandaria City teatrites pakuvad mugavat filmivaatamise kogemust.

5. Muuseumid: Jakartas on palju muuseume, kus saab aimu riigi ajaloost ja kultuurist. Rahvusmuuseum Indoneesias ja Museum Nasional Seni Rupa pakuvad ülevaadet Indoneesia kunstist ja ajaloost. Need muuseumid pole hotellist liiga kaugel ning pakuvad suurepärast võimalust veeta üks päev.

6. Teemapargid ja vabaajakeskused: Välikoolitust otsivatele inimestele on populaarne sihtkoht Ancol Dreamland. Selle hulka kuuluvad Dunia Fantasi teemapark, SeaWorld ja Atlantis Water Adventure. See on suurepärane valik peredele või neile, kes otsivad põnevaid sõite ja veespordialasid. Tuleb meeles pidada, et nende meelelahutusvõimaluste saadavus ja lahtiolekuajad võivad erineda, seega soovitatakse enne külastamist kontrollida nende veebisaite või võtta otse ühendust.

Tippküsimused

1. Kas Elegant Four Winds Apartment Jakarta, Indoneesias on lõputu bassein?
1. Kas Elegant Four Winds Apartment Jakarta, Indoneesias on lõputu bassein?1

Jah, Elegant Four Winds Apartment'is Jakartas, Indoneesias on lõputu basseini võimalus

2. Milliseid mugavusi pakub Elegant Four Winds Apartment?
2. Milliseid mugavusi pakub Elegant Four Winds Apartment?1

Peale lõputu basseini pakub Elegant Four Winds Apartment fitnesskeskust, katusteaeda, 24-tunnist turvateenust, parkimisvõimalusi ja külaliste teenust

3. Kas ma leian Elegant Four Winds Apartment'ist parkimisvõimalusi?
3. Kas ma leian Elegant Four Winds Apartment'ist parkimisvõimalusi?1

Jah, Elegant Four Winds Apartment pakub parkimisvõimalusi nii elanikele kui ka külalistele

4. Kas Elegant Four Winds Apartment'is on fitnesskeskus?
4. Kas Elegant Four Winds Apartment'is on fitnesskeskus?1

Jah, Elegant Four Winds Apartment'is on elanikele kasutamiseks fitnesskeskus

5. Kui turvaline on Elegant Four Winds Apartment?
5. Kui turvaline on Elegant Four Winds Apartment?1

Elegant Four Winds Apartment võtab turvalisust tõsiselt ja seal on 24-tunnised turvatöötajad, et tagada elanike turvalisus

6. Kas Elegant Four Winds Apartment'is on katusteaed?
6. Kas Elegant Four Winds Apartment'is on katusteaed?1

Jah, Elegant Four Winds Apartment'is on katusteaed elanike naudinguks

7. Mis on Elegant Four Winds Apartment'i asukoht?
7. Mis on Elegant Four Winds Apartment'i asukoht?1

Elegant Four Winds Apartment asub Jakartas, Indoneesias.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Hotelli arvustus Elegant Four Winds Apartment with Infinity Pool Facility
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.