India, Somvarpet

WelcomHeritage Ayatana Coorg

Aratt Estate, Kumaralli Village Somwarpet, Kodagu District Somvarpet, India Hotell
1 pakkumine — Vaata pakkumist
WelcomHeritage Ayatana Coorg
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Parkimine
  • Välibassein
  • Laste klubi
Näita kõiki mugavusi 3
Asukoht
Linna keskusest
15.5 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Aratt Estate, Kumaralli Village Somwarpet, Kodagu District Somvarpet, India

Mõned populaarsed turismiobjektid WelcomHeritage Ayatana Coorgi lähedal Somvarpetis Indias on järgmised:

1. Pushpagiri looduskaitseala: Asub vaid 15 km kaugusel, see looduskaitseala on koduks mitmekesisele taimestikule ja loomastikule, sealhulgas mitmele ohustatud liigile.

2. Mallalli juga: Silmapaistev juga, mis asub umbes 22 km kaugusel hotellist, pakub võrratuid vaateid ning on populaarne piknikukoht.

3. Chelavara juga: Tuntud ka kui Embepare, see maaliline juga on hotellist umbes 27 km kaugusel ning meelitab palju külastajaid.

4. Raja iste: Asudes Madikeris umbes 35 km kaugusel hotellist, on Raja iste kaunis aed, kus saab nautida võrratuid vaateid ümbritsevatele mägedele ja orgudele.

5. Abbey Falls: Umbes 35 km kaugusel asuv Abbey juga on kuulus turismiobjekt, kus külastajad saavad näha kaskaadi lopsakate roheliste taimede keskel.

6. Madikeri kindlus: See ajalooline kindlus asub Madikeris hotellist umbes 38 km kaugusel. See näitab minevikujäänuseid ning annab ülevaate piirkonna rikkalikust ajaloost.

7. Bhagamandala tempel: Umbes 40 km kaugusel asuvat seda iidset templit tuntakse selle usulise tähenduse ja maalilise asukoha tõttu kolme jõe suudmel.

8. Dubare elevantide laager: Umbes 46 km kaugusel hotellist pakub see laager külastajatele võimalust suhelda elevantidega, sõita elevandiratsutamist ning õppida neist imelistest loomadest rohkem.

9. Nagarhole rahvuspark: Umbes 60 km kaugusel asuv Nagarhole rahvuspark on populaarne looduskaitseala, tuntud oma tiigrite ja elevantide populatsiooni poolest, mis teeb sellest suurepärase sihtkoha loodusentusiastidele. Need on vaid mõned paljudest atraktsioonidest ja tegevustest, mis on saadaval WelcomHeritage Ayatana Coorgi läheduses.

map
WelcomHeritage Ayatana Coorg
Hotell

Linna keskusest15.5

Hotelli kohta

Umbes

'WelcomHeritage Ayatana Coorg' on luksushotell, mis asub Somvarpetis, Indias. See pakub ümbritsevat südamlikku ja maalilist atmosfääri, mida ümbritseb roheline loodus ja panoraamvaated Lääne-Ghatsile. Siin on mõned teave hotelli, tubade ja toitlustuse kohta: Hotell: 'WelcomHeritage Ayatana Coorg' on pärandihoone, mis ühendab kaasaegse mugavuse traditsioonilise arhitektuuri puudutusega. Hotell pakub mitmesuguseid rajatisi ja mugavusi, nagu ujula, spa, fitness-keskus, välitegevused ja pühendunud concierge-teenus. Toad: Hotell pakub avaraid ja hästi sisustatud tube, mis on loodud pakkuma maksimaalset mugavust ja lõõgastust. Iga tuba on elegantse sisustusega ja varustatud kaasaegsete mugavustega, sealhulgas konditsioneer, lameekraaniga televiisor, minibaar, tee / kohvi valmistamise võimalus, tasuta WiFi-ühendus ja privaatne vannituba duširuumi ja tualett-tarvetega. Mõnedes tubades on ka eraterrassid või aias vaated. Toitlustus: Hotellis on kohapeal asuv restoran, kus pakutakse mitmesuguseid maitsvaid kööke, sealhulgas kohalikke Coorgi hõrgutisi, India ja rahvusvahelisi roogasid. Külastajad saavad nautida valikut maitsaid maitseid, mida valmistavad osavad peakokad kasutades värskeid ja kohalikke tooraineid. Hotell pakub ka toateenindust külalistele, kes eelistavad einestada oma tubades mugavalt. Lisaks pakub 'WelcomHeritage Ayatana Coorg' võimalusi välisõhust toiduelamuste jaoks, näiteks toidunautimiseks looduse keskel või basseini ääres. Külastajad saavad hotelli korraldatud eriliste kulinaarsete tegevuste ja toiduvalmistamise tundide kaudu avastada ja maitsta ka kohalikku Coorgi kööki. Kokkuvõttes pakub 'WelcomHeritage Ayatana Coorg' luksuslikku puhkust, kus külalised saavad nautida mugavat majutust, maitsvaid einestamiskogemusi ja rahulikku õhkkonda Somvarpeti, India kauni ümbruse keskel.

Lapsed

'WelcomHeritage Ayatana Coorg' Somvarpetis, Indias pakub palju tegevusi ja mugavusi lastele. Mõned asjad, mida selles kuurordis lastele teha saab, võivad hõlmata järgmist:

1. Välikäsitööala: Kuurortil on määratud välikäsitööala, kus lapsed saavad nautida erinevaid tegevusi nagu kiiged, liumäed ja muud.

2. Loodusmatkad: Lapsed saavad osaleda juhitud loodusmatkadel, kus nad saavad uurida kuurordi ilusat ümbrust, õppida taimede ja loomade kohta ning hinnata loodust.

3. Sisealad: Kuurort pakub lastele sisealade mänguvõimalusi, et hoida neid meelelahutatuna. Nad saavad osaleda lauamängudes, lauatennises, karumis ja muudes tegevustes.

4. Lõke ja laager: Kuurort korraldab lõkkeid ja laagreid, mis võivad olla lastele lõbus kogemus. Nad saavad röstida vahukomme, kuulata lugusid ja nautida välisõhustikku.

5. Linnuvaatlus: Coorg on tuntud oma rikkaliku linnuelu poolest. Lapsed saavad tegeleda linnuvaatlusega koos kogenud giididega, et õppida erinevate linnuliikide kohta.

6. Ujula: Kuurordil on ujula, kus lapsed saavad täiskasvanute järelevalve all lustida ja mängida.

7. Välisalad: Lapsed saavad kuurordi territooriumil mängida välisalasid nagu kriket, sulgpall, võrkpall ja jalgpall.

8. Metsikud safarid: Kuurord pakub metsaloomade safarituure lähedalasuvatesse rahvusparkidesse ja looduskaitsealadele. Lapsed saavad loomi vaadelda nende looduslikus elupaigas ja õppida looduskaitse kohta. Märkus: Kohalike tegevuste saadavus võib varieeruda ja soovitatakse otse ühendust võtta kuurordiga kõige täpsema ja ajakohaseima teabe saamiseks.

Meelelahutus

Hotellist "WelcomHeritage Ayatana Coorg" lähedal Somvarpetis, Indias on mitmeid meelelahutusvõimalusi.

1. Mallalli juga: Umbes 30 kilomeetri kaugusel asuv Mallalli juga on populaarne turismiobjekt. Saate nautida joa maalilist ilu ja tegeleda fotograafiaga.

2. Dubare elevandilaager: Hotellist umbes 35 kilomeetri kaugusel asuv Dubare elevandilaager pakub ainulaadset kogemust, kus külastajad saavad suhelda elevanditega, sõita nendega ja õppida nende kaitse kohta.

3. Bylakuppe Tiibeti asum: Umbes 40 kilomeetri kaugusel hotellist asub Bylakuppe, mis on üks suurimaid Tiibeti asulaid Indias. Saate uurida Namdrolingi kloostrikompleksi, suhelda tiibeti munkadega ja sukelduda budismi kultuuri.

4. Nisargadhama: Hotellist ligikaudu 45 kilomeetri kaugusel asuv Nisargadhama on kaunis saar, mille on moodustanud jõgi Cauvery. Siin on tihedat rohelust, bambuslikke, hirveparki ja rippsild. Saate siin sõita paadiga ja tegeleda erinevate vabaaja tegevustega.

5. Raja vaateplatvorm: Umbes 40 kilomeetri kaugusel asuv Raja vaateplatvorm on populaarne vaatepunkt, kust avaneb panoraamvaade ümbritsevatele mägedele ja orgudele. Seda tuntakse kaunite aedade ja muusikaliste purskkaevude poolest.

6. Irupu juga: Hotellist umbes 60 kilomeetri kaugusel asuv Irupu juga on maaliline juga, mis on peidus Lääne-Ghatsi vahel. See on kuulus oma loodusliku ilu poolest ja seda külastavad sageli turistid ja loodusesõbrad.

7. Madikeri kindlus: Umbes 40 kilomeetri kaugusel asuv Madikeri kindlus on ajalooline maamärk, mis näitab Coorgi rikkalikku ajalugu. Kindlusel on muuseum ja see pakub ülevaadet piirkonna minevikust. Need on vaid mõned meelelahutusvõimalused hotelli lähedal. Coorg pakub ka võimalusi matkamiseks, linnuvaatluseks, loodusefektideks ja kohviistanduste uurimiseks.

Tippküsimused

1. Kus asub WelcomHeritage Ayatana Coorg?
1. Kus asub WelcomHeritage Ayatana Coorg?1

WelcomHeritage Ayatana Coorg asub Somvarpetis, Indias.

2. Millist majutust pakub WelcomHeritage Ayatana Coorg?
2. Millist majutust pakub WelcomHeritage Ayatana Coorg?1

WelcomHeritage Ayatana Coorg pakub mugavaid tube ja majakesi külalistele.

3. Milliseid rajatisi pakub WelcomHeritage Ayatana Coorg?
3. Milliseid rajatisi pakub WelcomHeritage Ayatana Coorg?1

WelcomHeritage Ayatana Coorg pakub erinevaid rajatisi, sealhulgas ujulat, spaad, restorani, lõkkeplatsi ja välitegevusi nagu matkamine ja linnuvaatlus.

4. Kas WelcomHeritage Ayatana Coorgis on restoran?
4. Kas WelcomHeritage Ayatana Coorgis on restoran?1

Jah, WelcomHeritage Ayatana Coorgis on kohapealne restoran, kus serveeritakse mitmesuguseid maitsvaid toite.

5. Millised on mõned lähedalasuvad vaatamisväärsused WelcomHeritage Ayatana Coorgile?
5. Millised on mõned lähedalasuvad vaatamisväärsused WelcomHeritage Ayatana Coorgile?1

Mõned populaarsed lähedalasuvad vaatamisväärsused hõlmavad Abbey juga, Nalknadi paleed ja Mallalli juga.

6. Kas WelcomHeritage Ayatana Coorgis on saadaval Wi-Fi?
6. Kas WelcomHeritage Ayatana Coorgis on saadaval Wi-Fi?1

Jah, WelcomHeritage Ayatana Coorgis on külalistele saadaval Wi-Fi.

7. Kas WelcomHeritage Ayatana Coorg pakub lennujaama transporti?
7. Kas WelcomHeritage Ayatana Coorg pakub lennujaama transporti?1

Jah, WelcomHeritage Ayatana Coorg saab korraldada lennujaama transporti vastavalt külaliste soovile.

8. Kas lemmikloomad on lubatud WelcomHeritage Ayatana Coorgis?
8. Kas lemmikloomad on lubatud WelcomHeritage Ayatana Coorgis?1

Ei, WelcomHeritage Ayatana Coorgis ei ole lemmikloomad lubatud.

9. Kas WelcomHeritage Ayatana Coorgis on parkimisvõimalus?
9. Kas WelcomHeritage Ayatana Coorgis on parkimisvõimalus?1

Jah, WelcomHeritage Ayatana Coorg pakub külalistele tasuta parkimist.

Kõik teenused ja mugavused

Veetegevused
  • Parkimine
  • Välibassein
Perele lastega
  • Laste klubi
Hotelli arvustus WelcomHeritage Ayatana Coorg
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.