Ungari, Budapest

Pedestrian apartment the best location

12-14 Feher Hajo utca 5/1 Budapest, Ungari Korter
1 pakkumine alates 95 EUR Vaata pakkumist
Pedestrian apartment the best location
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Külmik
  • Mikrolaineahi
  • Lift
  • Lemmikloomasõbralik
Näita kõiki mugavusi 4
Asukoht
Linna keskusest
1.0 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

12-14 Feher Hajo utca 5/1 Budapest, Ungari

Mõned populaarsed vaatamisväärsused Pedestrian korteri lähedal, Budapestis, Ungaris, hõlmavad Ungari parlamendihoonet, Kalakasarmut, Budat, Püha Stefani basiilikat, Kettsilda ja Suurt Turgudehalli. Piirkonnas on ka mitmeid restorane, kohvikuid, poode ja baare, mida külalised saavad avastada.

map
Pedestrian apartment the best location
Korter

Linna keskusest1.0

Hotelli kohta

Umbes

'Parima asukohaga jalakäijate korter' on hotell, mis asub Budapestis, Ungaris. Hotell pakub mugavaid ja hästi sisustatud tube, mida külalised saavad oma viibimise ajal nautida. Toad on varustatud kaasaegsete mugavustega, sealhulgas konditsioneer, lameekraaniga televiisorid ja tasuta WiFi. Hotell pakub ka mitmeid einevõimalusi, mida külalised saavad nautida. Hommikusööki serveeritakse igapäevaselt ning külalised saavad valida valiku värskeid ja maitsvaid roogasid, et alustada oma päeva. Lisaks pakub hotelli kohapeal asuv restoran valikut maitsvaid eineid lõunaks ja õhtusöögiks, pakkudes kohalikku ja rahvusvahelist kööki. Kokkuvõttes pakub Budapesti, Ungari 'Parima asukohaga jalakäijate korter' hotell mugavat ja hubast majutusvõimalust reisijatele, kes soovivad avastada linna ja selle paljusid vaatamisväärsusi.

Meelelahutus

1. RaM Colosseum - Põgenemistuba, mis asub hotellist vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel, pakub lõbusat ja väljakutset pakkuvat kogemust sõprade või peregruppidele.

2. Budapesti Ajaloomuuseum - Asudes Budai lossipiirkonnas, pakub see muuseum põnevat ülevaadet linna rikkast ajaloost ja kultuurist.

3. Ungari Riiklik Ooperimaja - Nautige maailmatasemel etendusi sellest kaunist ooperimajast, mis asub hotellist vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel.

4. Széchenyi termid - Lõõgastuge ja lõdvestuge Budapesti ühes kuulsaimas termilises vannis, mis asub hotellist lühikese autosõidu kaugusel.

5. Doonau jõekruiis - Tehke lõõgastav kruiis mööda Doonau jõge, et näha Budapesti ilusat siluetti ja vaatamisväärsusi teisest perspektiivist. Paljud kruiisifirmad pakuvad õhtuseid kruiise õhtusöögi ja elava muusikaga.

6. Ungari Rahvamuuseum - Sukelduge Ungari ajalukku ja kultuuri selles muljetavaldavas muuseumis, mis asub hotellist vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel.

7. Margiti saar - Rahuoaase Budapesti südames, pakkudes rohelisi alasid, jalutusradu ning vaba aja veetmise võimalusi, nagu jalgrattasõit ja minigolf.

Tippküsimused

1. Mis on mõned populaarsed vaatamisväärsused Pedestrian korteri lähedal Budapestis, Ungaris?
1. Mis on mõned populaarsed vaatamisväärsused Pedestrian korteri lähedal Budapestis, Ungaris?1

Mõned populaarsed vaatamisväärsused Pedestrian korteri lähedal Budapestis, Ungaris hõlmavad St. Stepheni basiilikat, Kettsilda ja Ungari parlamendihoonet.

2. Kas Pedestrian korter asub Budapestis turvalises piirkonnas?
2. Kas Pedestrian korter asub Budapestis turvalises piirkonnas?1

Jah, Pedestrian korter asub turvalises piirkonnas Budapestis. See on lähedal restoranidele, poodidele ja ühistranspordile, muutes selle mugavaks ja turvaliseks asukohaks külastajatele.

3. Kui kaugel on Pedestrian korter lähimast metroojaamast?
3. Kui kaugel on Pedestrian korter lähimast metroojaamast?1

Pedestrian korter asub jalutuskäigu kaugusel mitmest metroojaamast Budapestis, muutes linna vaatamisväärsuste ja kultuuriliste paikade avastamise lihtsaks.

4. Milliseid mugavusi pakub Pedestrian korter?
4. Milliseid mugavusi pakub Pedestrian korter?1

Pedestrian korter pakub erinevaid mugavusi, sealhulgas tasuta WiFi, konditsioneer, täielikult varustatud köök ja mugav elutuba. Külastajad saavad nautida ka rõdu vaadetega linnale.

5. Kas ma saan broneerida ekskursioone ja ekskursioone Pedestrian korterist?
5. Kas ma saan broneerida ekskursioone ja ekskursioone Pedestrian korterist?1

Jah, Pedestrian korteris viibivad külalised saavad korraldada ekskursioone ja ekskursioone, et avastada Budapesti ja selle ümbruskonna piirkondi. Külalised saavad soovitusi ja abi broneeringutega, et tagada meeldejääv viibimine.

Kõik teenused ja mugavused

Toa võimalused
  • Külmik
  • Mikrolaineahi
Hotelli võimalused
  • Lift
Lisateenused
  • Lemmikloomasõbralik
Hotelli arvustus Pedestrian apartment the best location
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.