Kreeka, Zakynthos

Kamara Apartments

Alikanas Zakynthos, Kreeka Korter
1 pakkumine alates 57 EUR Vaata pakkumist
Kamara Apartments
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
 • Tasuta Wi-Fi
 • WiFi
 • Külmik
 • Föön
 • Hotelli kohandatud ligipääs
 • Lemmikloomasõbralik
Näita kõiki mugavusi 6
Asukoht
Linna keskusest
12.4 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Alikanas Zakynthos, Kreeka

Mõned märkimisväärsed vaatamisväärsused ja kohad Kamara Apartments ümbruses Zakynthosel, Kreekas hõlmavad:

1. Tsilivi rand: Kaunis liivarand, mis asub ainult hotelli sammude kaugusel, pakkudes päevitustoolide, veespordialade ja kristallselge vee võimalusi.

2. Zakynthose linn: Zakynthose pealinn, vaid lühikese autosõidu kaugusel, kus saate uurida ajaloolisi hooneid, võluvaid väljakuid ja nautida kohalikku kööki.

3. Bütsantsi muuseum: Asub Zakynthose linnas, see muuseum näitab keskaegset kunsti- ja esemekogu Bütsantsi ajastust.

4. Solomose väljak: Asub Zakynthose linnas, see keskväljak on populaarne kohtumispaik kohvikutega, kauplustega ning seal on ausammas saare rahvusluuletajale Dionysios Solomosele.

5. Agios Nikolaose sadam: Väike sadamalinn Zakynthoses, kust saate teha paadiretki kuulsale vrakirannale (Navagio) ja Sinistele Grottidele.

6. Vee küla: Veepark Sarakinado külas, kus on erinevad liumäed, basseinid ja lõbusad tegevused kõigile vanusegruppidele.

7. Gerakase rand: Meeleolukas liivarand, mida tuntakse ohustatud hõbekilpkonnade pesitsuspaikadena, asub Zakynthose kaguosas.

8. Marathonisi saar: Tuntud ka kui Kilpkonnasaar, on see väike asustamata saar, mis on kilpkonna kujuga ja on populaarne paadiretkede ja snorkeldamise koht.

9. Keri tuletorn: Asub Zakynthose lõunatipus, see ikooniline tuletorn pakub panoraamvaateid rannikule ja Joonia merele.

10. Xigia rand: Ainulaadne rand, millel on looduslikud väävlikesed allikad, mis pakuvad külastajatele noorendavat ja tervendavat kogemust. Need on vaid mõned näited ning Zakynthos on tuntud oma kauni maastiku, võluvate külade ja imeliste randade poolest, muutes selle populaarseks turismisihtkohaks, kus on palju avastamist ja tegevusi.

map
Kamara Apartments
Korter

Linna keskusest12.4

Hotelli kohta

Umbes

Kamara Apartments on hotell, mis asub Kreekas, Zakynthosel. Siin on mõningat teavet hotelli, tubade ja toidu kohta: Hotell: Kamara Apartments pakub mugavaid ja mugavaid majutusvõimalusi reisijatele. Hotellis on meeldiv atmosfäär, sõbralik ja abivalmis personal ning erinevad mugavused, mis tagavad meeldiva viibimise külalistele. Tubade kohta: Hotell pakub erinevaid tube, et rahuldada erinevaid eelistusi ja vajadusi. Toad on hästi sisustatud ja mõeldud külaliste mugavuse tagamiseks. Iga tuba on varustatud vajalike mugavustega, nagu konditsioneer, televiisor, privaatne vannituba ja rõdu või terrass. Toitlustus: Kamara Apartments pakub toiduvõimalusi oma külalistele. Hotellil võib olla kohapealne restoran või söögituba, kus külalised saavad nautida maitsvaid einetuid, mida valmistavad professionaalsed kokad. Pakutavad toidud võivad hõlmata erinevaid roogasid, alates kohalikust Kreeka köögist kuni rahvusvaheliste lemmikuteni. Külalised saavad oma viibimise ajal nautida maitsvaid ja autentseid Kreeka maitseid. Kokkuvõttes on Kamara Apartments Ideaalne valik reisijatele, kes otsivad mugavat majutust koos erinevate mugavustega Zakynthosel, Kreekas. Olenemata sellest, kas külastate seda vaba aega või äri, püüab hotell pakkuda meeldivat kogemust oma külalistele.

Meelelahutus

Kamara Apartments lähedal Zakynthosel, Kreekas, on mitmeid läheduses asuvaid meelelahutusvõimalusi. Mõned populaarsed valikud hõlmavad järgmist:

1. Laganase peatänav: See on peamine meelelahutuspiirkond Zakynthosel, mis asub vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel Kamara Apartmentsist. See on täis baare, klubisid ja restorane ning pakub erinevaid ööelu võimalusi.

2. Zakynthos Water Village: Asudes Sarakinados, lähedal Laganasele, pakub see veepark lõbusat päeva väljas nii peredele kui seiklushimulistele inimestele. See pakub mitmeid veetorusid, laiskjõgesid ja basseine.

3. Zakynthose ratsutamine: Kui naudite ratsutamist, võite külastada ühte ratsutamiskeskustest lähedal Laganasele, näiteks Therianose perekonna talu, et avastada kaunist maapiirkonda ja maalilisi radu.

4. Zakynthose kilpkonnavaatlus: Laganase laht on tuntud oma märkimisväärse kariibi merekilpkonna populatsiooni poolest. Saate paadireisi abil neid looduslikus elupaigas lähemalt jälgida ja õppida nende säilitamisalaste jõupingutuste kohta.

5. Zakynthose linn: Saare pealinn Zakynthose linn pakub elavat kultuurikogemust oma ajalooliste hoonete, kohalike turgude ja võluvate kohvikutega. Saate rahulikult jalutada mööda rannapromenaadi ja nautida Kreeka kööki kohalikes tavernades.

6. Paadireisid: Zakynthost ümbritseb kaunis rannajoon ja kaunid lähedalasuvad saared, nagu kuulus Navagio rand (vrakirand). Saate broneerida paadireise Laganaselt või Zakynthose linnast, et uurida neid hingematvaid kohti. Palun pange tähele, et saadavus ja konkreetsed meelelahutusvõimalused võivad sõltuda hooajast ja kehtivatest määrustest.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
 • Tasuta Wi-Fi
 • WiFi
 • Hotelli kohandatud ligipääs
Toa võimalused
 • Külmik
 • Föön
Lisateenused
 • Lemmikloomasõbralik
Hotelli arvustus Kamara Apartments
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.