Kreeka, Zakynthos

Xagnando Holiday Home

Bochali Zakynthos, Kreeka Puhkemaja
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Xagnando Holiday Home
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Näita kõiki mugavusi 2
Asukoht
Linna keskusest
1.1 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Bochali Zakynthos, Kreeka

map
Xagnando Holiday Home
Puhkemaja

Linna keskusest1.1

Hotelli kohta

Umbes

Xagnando Puhkemaja on hotell, mis asub Zakynthose, Kreekas. Siin on mõningat teavet hotelli, selle tubade ja söögikordade kohta: Hotell: - Xagnando Puhkemaja pakub mugavat ja lõõgastavat ööbimist puhkajatele Zakynthoses. - Hotell püüab pakkuda rahulikku ja vaikset keskkonda, et külalised saaksid oma puhkust nautida. - See asub mugavas asukohas, lähedal erinevatele vaatamisväärsustele, randadele ja restoranidele. Toad: - Xagnando Puhkemaja pakub erinevate eelistuste ja grupisuuruste jaoks erinevaid ruume. - Toad on hästi sisustatud ja varustatud kaasaegsete mugavustega, tagamaks mugava ööbimise. - Külalised saavad valida erinevate toatüüpide vahel, sealhulgas ühekohalised toad, kahekohalised toad ja peretoad. - Iga tuba on kujundatud kaasaegses stiilis ja pakub hubast atmosfääri. Söögikorrad: - Hotell pakub söögikorraldust, et rahuldada külaliste söögivajadusi. - Külastajad saavad nautida maitsvaid eineid professionaalsete kokkade valmistatuna. - Toitlustus toimub avaras söögialas, võimaldades külalistel toidukogemust nautida. - Menüü hulka kuulub mitmesuguseid kohalikke ja rahvusvahelisi roogasid, erinevate toitumissoovide või piirangute võimalustega. Kokkuvõttes pakub Xagnando Puhkemaja Zakynthoses, Kreekas meeldivat peatumist mugavate tubade ja rahuldava söögikordadega.

Meelelahutus

'Xagnando Holiday Home' hotelli lähedal Zakynthosil, Kreekas, on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Mõned populaarsed valikud hõlmavad järgmist:

1. Agios Sostis Beach: Hotellist lühikese jalutuskäigu kaugusel asuv Agios Sostis Beach pakub ilusat liivaranda, kus saate lõõgastuda, ujuda või proovida mõnda veespordiala.

2. Keri tuletorn: Keri tuletorn asub hotellist umbes 3 kilomeetri kaugusel ja pakub silmapaistvaid vaateid merele ja rannikule. See on suurepärane koht jalutamiseks või pikniku nautimiseks.

3. Paadireis Navagio Beachile: Navagio Beach, mida tuntakse ka kui laevahuku randa, on üks kuulsamaid randu Kreekas. Saate lähedalasuvast Laganasest või Agios Sostisest võtta paadireisi selle ikoonilise ranna külastamiseks ja laevahuku lähedalt vaatamiseks.

4. Zakynthose linn: Zakynthose pealinn asub umbes 16 kilomeetri kaugusel hotellist ja pakub mitmesuguseid meelelahutusvõimalusi. Saate uurida linna ajaloolist keskust, külastada muuseume, nautida ostlemist või einestada kohalikes restoranides.

5. Laganase tänav: Kui otsite ööelu, on Laganase tänav populaarne piirkond baaride, klubide ja meelelahutusasutuste jaoks. See asub umbes 5 kilomeetri kaugusel hotellist ja pakub elavat atmosfääri neile, kes armastavad öösel väljas käia.

6. Dionysios Solomose väljak: Zakynthose linnas asuv see väljak on populaarne kogunemiskoht kohvikute, restoranide ja kauplustega. See on suurepärane koht lõõgastumiseks ja inimeste vaatlemiseks. Need on vaid mõned meelelahutusvõimalused hotelli 'Xagnando Holiday Home' lähedal Zakynthosil. Hotelli personal või kohalikud turismiinfokeskused saavad teie huvide põhjal pakkuda täpsemaid soovitusi.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Hotelli arvustus Xagnando Holiday Home
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.