Kreeka, Varkiza

Bright and Spacious flat 5 min from the beach

7 Tantalou Varkiza, Kreeka Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Bright and Spacious flat 5 min from the beach
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Näita kõiki mugavusi 2
Asukoht
Linna keskusest
0.3 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

7 Tantalou Varkiza, Kreeka

Hotell "Hele ja avar korter 5 minuti kaugusel rannast" ümbruskond Varkiza, Kreekas võib hõlmata erinevaid mugavusi, vaatamisväärsusi ja huvipunkte. Mõned võimalikud asjad hotelli ümber võivad olla:

1. Rannad: Nagu nimi vihjab, asub hotell vaid 5 minuti kaugusel rannast, seega võib lähedal olla mitu randa. Kõige lähem võimalus on tõenäoliselt Varkiza rand, mis pakub võimalusi ujumiseks, päevitamiseks, veespordialadeks ja mereäärseks einestamiseks.

2. Restoranid ja kohvikud: Lähedal võib olla mitmeid restorane ja kohvikuid, kus pakutakse erinevaid Kreeka ja rahvusvahelisi toite. Need söögikohad võivad pakkuda nii juhuslikke kui ka peeneid söögivõimalusi, võimaldades külastajatel avastada kohalikku kööki.

3. Poed ja turud: Hotelli ümbruses võib olla poode ja turge, kus külastajad saavad leida toiduaineid, suveniire, rõivaid ja muid esemeid. Kohalikud turud võivad pakkuda värsket toodangut, kohalikke tooteid ja ainulaadseid käsitöö esemeid.

4. Pargid ja rohealad: Varkizal võib olla lähedal pargid ja rohealad, mis pakuvad võimalusi jalutuskäikudeks, piknikuteks või vabaõhu tegevusteks.

5. Veespordialad ja tegevused: Kuna hotell asub lähedal rannale, võib olla erinevaid veespordialasid ja tegevusi, nagu sukeldumine, snorkeldamine, jetisõit või paadi rendilevõtmine. Külastajad saavad nautida Egeuse mere selgeid vetes.

6. Ööelu: Varkizal võib olla elav ööelu koos baaride, klubi ja elava muusika kohtadega. Külastajad saavad tutvuda kohaliku kultuurieluga, juua midagi, tantsida või nautida live-esinemisi. Tuleb meeles pidada, et täpne ümbruskond võib hotelli asukoha tõttu Varkizas varieeruda.

map
Bright and Spacious flat 5 min from the beach
Korter

Linna keskusest0.3

Hotelli kohta

Meelelahutus

Hotellis "Bright and Spacious Flat 5 minuti kaugusel rannast" Varkizas, Kreekas on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Mõned soovitused hõlmavad järgmist:

1. Rannategevused: Kuna hotell on rannale lähedal, saab nautida erinevaid veespordialasid nagu ujumine, snorkeldamine ja aerulaudadel sõitmine. Saab ka rannas lõõgastuda ja päikest võtta.

2. Varkiza Resort Yabanaki rand: See rannakuurort on vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel ning pakub erinevaid meelelahutusvõimalusi nagu veetorud, rannabaarid, restoranid ja võrkpalliväljakud.

3. Vouliagmeni järv: Läheduses asuv looduslik järv pakub ainulaadset ujumis- ja lõõgastusvõimalust. Järve toidavad maa-alused kuumaveeallikad, mis muudavad vee meeldivalt soojaks.

4. Glyfada golfiklubi: Golfihuvilised saavad mängida golfiringi lähedalasuvate klubis. Seal on 18-rajaline golfirada koos restorani ja baariga.

5. Glyfada ostuääre: Kui soovite šoppamist nautida, pakub lähedalasuv Glyfada linnaosa laia valikut poode, boutiq'e ja disaineripoodid. Sellel alal leidub ka hubaseid kohvikuid ja restorane.

6. Glyfada merikilpkonnade päästekeskus: See keskus on pühendunud merikilpkonnade taastamisele ja kaitsele. Külastajad saavad õppida organisatsiooni pingutustest ja isegi omale merikilpkonna adopteerida.

7. Glyfada marina: Kui soovite paadituuri või kruiisi nautida, võite suunduda Glyfada marina poole. Seal on mitu ettevõtet, mis pakuvad purjereise ja paadi renditeenuseid Kreeka kauni rannajoone avastamiseks. Need on vaid mõned valikud meelelahutuseks hotelli "Bright and Spacious Flat 5 minuti kaugusel rannast" lähedal Varkizas, Kreekas. Sõltuvalt teie huvist on ümbritsevas piirkonnas mitmeid teisi tegevusi ja vaatamisväärsusi saadaval.

Tippküsimused

1. Kas korter asub ranna lähedal?
1. Kas korter asub ranna lähedal?1

Jah, korter asub ainult 5 minuti kaugusel Varkiza rannast Kreekas

2. Kuidas kirjeldaksite korteri sisekujundust?
2. Kuidas kirjeldaksite korteri sisekujundust?1

Korter on valgusküllane ja avar, pakkudes rohkelt loomulikku valgust ja avatud planeeringut

3. Kas korteris on saadaval mingeid mugavusi?
3. Kas korteris on saadaval mingeid mugavusi?1

Korter on täielikult möbleeritud ja varustatud kaasaegsete mugavustega, sealhulgas täielikult varustatud köögiga, Wi-Fi-ühendusega, konditsioneeriga ja televisiooniga

4. Kas korteri elanikele on parkimine saadaval?
4. Kas korteri elanikele on parkimine saadaval?1

Jah, korteri elanikele on parkimine saadaval

5. Millised on lähikonna vaatamisväärsused või huvipunktid?
5. Millised on lähikonna vaatamisväärsused või huvipunktid?1

Lisaks rannale on Varkizas mitmeid restorane, kohvikuid ja poode jalutuskäigu kaugusel. Lisaks on see mugavalt paikneb Ateena Riviera lähedal ja vaid lühikese autosõidu kaugusel kesklinnast

6. Kas ühistransport on korterist lihtsalt ligipääsetav?
6. Kas ühistransport on korterist lihtsalt ligipääsetav?1

Jah, ühistranspordi võimalused, nagu bussid ja taksod, on korterist lihtsalt ligipääsetavad

7. Kas lemmikloomad on korteris lubatud?
7. Kas lemmikloomad on korteris lubatud?1

See sõltub individuaalsest omanikust või üürilepingust. Mõned omanikud võivad lubada lemmikloomi, samas kui teistel võib olla selle vastu konkreetseid reegleid.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Hotelli arvustus Bright and Spacious flat 5 min from the beach
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.