Kreeka, Tinose linn

Stylish 3-Bedroom Apartment in Tinos

Agios Fokas Tinose linn, Kreeka Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Stylish 3-Bedroom Apartment in Tinos
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
  • Parkimine
Näita kõiki mugavusi 3
Asukoht
Linna keskusest
2.0 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Agios Fokas Tinose linn, Kreeka

Hotelli "Stiilne 3-toaline korter Tinose" Tinose linnas, Kreekas, asub mitmeid mugavusi ja vaatamisväärsusi. Mõned lähedalasuvad huvipunktid on järgmised:

1. Tinose sadam: Hotell asub Tinose sadama lähedal, mis on saarel peamine parvlaevaterminal. See on elav piirkond koos kaupluste, restoranide ja kohvikutega ning samuti koht, kust saab paadiga külastada lähedal asuvaid saari.

2. Megalochari kirik (Panagia Evangelistria): See kuulus Kreeka õigeusu kirik asub Tinose linnas. See on populaarne palverännakukoht ja meelitab palju külastajaid, kes tulevad nägema imepärast ikooni Neitsi Maarjast.

3. Tinose arheoloogiamuuseum: Hotellist lühikese jalutuskäigu kaugusel asuv muuseum näitab Tinose iidse ajaloo esemeid ja eksponaate. Külastajad saavad õppida saare rikkalikust minevikust ja arheoloogilistest leidudest.

4. Tinose linna turg: Tinose linnal on elav turg, kust leiate kohalikke tooteid, traditsioonilisi esemeid, käsitööd ja suveniire. See on suurepärane koht kohaliku kultuuri uurimiseks ja ainulaadsete esemete hankimiseks.

5. Panagia Kechrovouni klooster: Veidi Tinose linnast eemal asub see kaunis klooster mäe otsas ja pakub võrratuid panoraamvaateid ümbritsevale maastikule. See on rahulik ja rahulik koht külastamiseks.

6. Rannad: Tinose saarel on palju kauneid randu, kus külastajad saavad lõõgastuda ja nautida kristallselgeid vetes. Mõned populaarsed rannad Tinose linnale lähedal on Agios Ioannis Porto, Agali ja Agios Fokas. Need on vaid mõned näited mugavustest ja vaatamisväärsustest "Stiilne 3-toaline korter Tinose" hotelli ümbruses Tinose linnas, Kreekas.

map
Stylish 3-Bedroom Apartment in Tinos
Korter

Linna keskusest2.0

Hotelli kohta

Umbes

"Stiilne 3-toaline korter Tino Townis" asub Tino linnas, Kreekas. Hotell pakub korteris kolme avarat magamistuba, tagades mugava majutuse kuni kuuele külalisele. Toad on stiilselt sisustatud, moodsa mööbli ja mugavustega. Iga magamistuba on varustatud mugava voodi, värskete linade ja piisavalt ruumi pagasi jaoks. Korteris on ka täielikult varustatud köök, kus külalised saavad ise toitu valmistada. Köögis on pliit, ahi, külmik ja kõik vajalikud köögitarbed. Külalised saavad einestada söögitsoonis, mis pakub mõnusat ruumi kokkusaamisteks ja söömiseks. Kui keegi eelistab einestada väljaspool, siis hotelli lähedal on mitmeid restorane, kohvikuid ja baare. Külalised saavad avastada kohalikku kööki ja nautida erinevaid roogasid. Üldiselt pakub "Stiilne 3-toaline korter Tino Townis" mugavat ja avarat majutust täielikult varustatud köögiga neile, kes eelistavad ise toitu valmistada. See on mugavalt asetsev Tino linnas, pakkudes lihtsat juurdepääsu erinevatele kohalikele mugavustele ja vaatamisväärsustele.

Meelelahutus

Hotelli "Stiilne 3-toaline korter Tinose linnas" lähedal Tinose linnas, Kreekas, on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Siin on mõned soovitused:

1. Tutvuge Tinose linnaga: Hotell asub Tinose linnas, kus on mitmeid vaatamisväärsusi, nagu värvikas vanalinn oma kitsaste alleede, võluvate poodide ja traditsiooniliste tavernidega. Jalutage aeglaselt ja nautige kohalikku atmosfääri.

2. Külastage Panagia Evangelistria kirikut: See kuulus kirik on oluline usuline ja kultuuriline mälestusmärk Tinosel. See meelitab igal aastal tuhandeid palverändureid ning on tuntud oma kauniste interjööride ja kauni arhitektuuri poolest.

3. Avastage Tinose muuseumid: Tinosel on mitu muuseumi, mis pakuvad ülevaadet saare ajaloost ja kultuurist. Külastamist väärt on Tinose Arheoloogiamuuseum ja Marmorikäsitöö muuseum.

4. Rannad: Tinos on tuntud oma kaunite randade poolest. Agios Fokase rand ja Agios Sostise rand on populaarsed kohad päevitamiseks, ujumiseks ja lõõgastumiseks.

5. Traditsioonilised külad: Tinosel on mitmeid traditsioonilisi külasid, mis pakuvad ülevaadet saare maapiirkonna elust. Tutvuge küladega nagu Pyrgos ja Volax, mis on tuntud oma ainulaadse arhitektuuri, käsitöö ja võrratute maastike poolest.

6. Tutvuge kohaliku köögiga: Tinos on tuntud oma maitsva Kreeka köögi poolest ning hotelli lähedal on mitmeid restorane ja tavernasid, kus saate proovida kohalikke roogasid ja mereannispetsialiteete.

7. Kultuurisündmused: Tinos korraldab aastaringselt erinevaid kultuuriüritusi ja festivale. Vaadake kohalikust sündmuste kalendrist, kas teie viibimise ajal toimuvad mõned kontserdid, näitused või etendused.

8. Paadiekskursioonid: Tehke paadiekskursioon naaber saartele Mykonosele, Delosele ja Syrosele. Need saared pakuvad veelgi vaatamisväärsusi, randu ja kultuurilisi kogemusi.

9. Sisseostmine: Tinos pakub mitmesuguseid poode ja butiike, kus saate osta kohalikke tooteid, sealhulgas traditsioonilisi käsitööesemeid, keraamikat ja suveniire.

10. Ööelu: Tinose linnas on elav ööelu, baaride, klubide ja muusikakohtadega, kus saate nautida jooke, elavat muusikat ja tantsimist. Pidage meeles, et kontrollige kohalikke reisihoiatuseid ja vaatamisväärsuste ning kohtade lahtioleku aegu, kuna need võivad sõltuvalt hooajast ja hetkeoludest erineda.

Tippküsimused

1. Kus asub "Stiilne 3-toaline korter Tinoses" Tinoses, Kreekas?
1. Kus asub "Stiilne 3-toaline korter Tinoses" Tinoses, Kreekas?1

Korter asub Tinoses, Kreekas

2. Mitu magamistuba on korteris?
2. Mitu magamistuba on korteris?1

Korteris on 3 magamistuba

3. Kas korter on stiilne?
3. Kas korter on stiilne?1

Jah, korterit kirjeldatakse stiilseks

4. Kui palju maksab "Stiilne 3-toaline korter Tinoses" öö kohta?
4. Kui palju maksab "Stiilne 3-toaline korter Tinoses" öö kohta?1

Korteri öö hind varieerub ja seda saab leida kuulutusest või võttes ühendust majutajaga

5. Mis mugavused on korteris?
5. Mis mugavused on korteris?1

Mõned tavalised mugavused hõlmavad täielikult varustatud kööki, WiFi-d, konditsioneerid, televiisorit ja olulisi asju nagu voodipesu ja rätikud

6. Kas korter asub lähedal mõnele vaatamisväärsusele või huvipunktile?
6. Kas korter asub lähedal mõnele vaatamisväärsusele või huvipunktile?1

Korteri lähedus vaatamisväärsustele või huvipunktidele võib varieeruda. Soovitatav on kontrollida kuulutust või võtta ühendust majutajaga täpsema teabe saamiseks

7. Kas lemmikloomad võivad korteris viibida?
7. Kas lemmikloomad võivad korteris viibida?1

Lemmikloomade poliitikad võivad erineda, seega on oluline kontrollida kuulutust või võtta ühendust majutajaga, et küsida nende lemmikloomapoliitika kohta

8. Kas "Stiilses 3-toalises korteris Tinoses" on parkimisvõimalus?
8. Kas "Stiilses 3-toalises korteris Tinoses" on parkimisvõimalus?1

Parkimise saadavus võib varieeruda. Parkimise lisamise kinnitamiseks on parim kontrollida kuulutust või ühendust võtta majutajaga

9. Kas "Stiilne 3-toaline korter Tinoses" on ratastooliga ligipääsetav?
9. Kas "Stiilne 3-toaline korter Tinoses" on ratastooliga ligipääsetav?1

Korteri ligipääsetavus võib varieeruda. Soovitatav on kontrollida kuulutust või võtta ühendust majutajaga, et küsida spetsiifiliste ligipääsetavusvajaduste kohta

10. Kas ma saan broneerida "Stiilse 3-toalise korteri Tinoses" pikemaks ajaks?
10. Kas ma saan broneerida "Stiilse 3-toalise korteri Tinoses" pikemaks ajaks?1

Pikemate viibimiste saadavus võib varieeruda. Soovitatav on kontrollida kuulutust või võtta ühendust majutajaga, et küsida pikemate viibimiste kohta

11. Kuidas ma saan majutajaga ühendust võtta broneerimise või täiendava teabe saamiseks korteri kohta?
11. Kuidas ma saan majutajaga ühendust võtta broneerimise või täiendava teabe saamiseks korteri kohta?1

"Stiilse 3-toalise korteri Tinoses" broneerimiseks või selle kohta lisateabe saamiseks saate ühendust võtta majutajaga broneerimisplatvormi või veebisaidi kaudu, kus korter on loetletud.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Veetegevused
  • Parkimine
Hotelli arvustus Stylish 3-Bedroom Apartment in Tinos
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.