Kreeka, Syros

Syros Central - Holiday Apartment Rental

Omirou 16 Syros, Kreeka Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Syros Central - Holiday Apartment Rental
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Külmik
  • Mikrolaineahi
  • Föön
Näita kõiki mugavusi 3
Asukoht
Linna keskusest
2.1 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Omirou 16 Syros, Kreeka

Syros Central - puhkemajade renditeenus asub Ermoupolida linnas Syrose saarel Kreekas. Asudes kesklinnas, on hotell ümbritsetud erinevate mugavuste ja vaatamisväärsustega. Mõned asjad hotelli läheduses hõlmavad:

1. Ermoupolida sadam: hotell on vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel Ermoupolida peamisest sadamast, kus saabuvad ja väljuvad praamid ja laevad.

2. Ermoupolida linna keskus: hotell asub Ermoupolida südames, nii et külalised saavad hõlpsasti avastada linna poode, restorane, kohvikuid ja kultuuripaiku.

3. Miaouli väljak: See elav väljak on kohalike ja turistide seas populaarne kohtumispaik. See on ümbritsetud kaunite neoklassitsistlike hoonete, kohvikute ja linnavalitsusega.

4. Syrose arheoloogiamuuseum: hotellile lähedal asuv muuseum näitab eksponaate antiiksest Syrosest ja Kikladest.

5. Apollo teater: üht Kreeka vanimat teatrit peetakse oluliseks märgiks Ermoupolidas. See korraldab erinevaid etendusi ja kultuuriüritusi.

6. Püha Nikolai kirik: See majesteetlik kirik on Ermoupolidas oluline märgis. Selle kellatornist avanevad imelised vaated linnale ja Egeuse merele.

7. Vaporia naabruskond: See maaliline piirkond pakub elegantseid mõisaid ja kauneid merevaateid. See on suurepärane koht jalutamiseks ja saare arhitektuuripärandi avastamiseks.

8. Rannad: Syros pakub mitmeid randu, mis asuvad hotellist lühikese autosõidu kaugusel, sealhulgas Galissase rand, Kini rand ja Vari rand. Kokkuvõttes paikneb Syros Central - puhkemajade renditeenus mugavas asukohas, mis võimaldab külastajatel avastada Ermoupolidat rikkaliku ajaloo, kultuuri ja looduse ilu kergesti.

map
Syros Central - Holiday Apartment Rental
Korter

Linna keskusest2.1

Hotelli kohta

Umbes

Syros Central - puhkemajas on hotell Kreekas Syrose saarel. See pakub erinevaid tube ja mugavusi, et meeldida oma külaliste vajadustele. Hotellis on avarad ja hästi sisustatud korterid, mis sobivad üksikreisijatele, paaridele, peredele ja gruppidele. Korterites on kaasaegsed mugavused nagu konditsioneer, mugavad voodid, privaatsed vannitoad ja väike kööginurk või täisvarustusega köök. Mõnedes korterites võib olla ka elutuba ja rõdu ilusa ümbruskonna vaadetega. Syros Centrali külalistel on võimalus nautida maitsvaid eineid kohapealses restoranis. Restoran pakub erinevaid Kreeka ja rahvusvahelisi roogasid, mis on valmistatud värskest kohalikust toorainest. Menüü hõlmab erinevaid toitumisharjumusi ja pakub valikut taimetoitlaste ja veganite jaoks. Lisaks restoranile on hotellil ka baar, kus külalised saavad lõõgastuda ja nautida laia valikut jooke, sealhulgas värskendavaid kokteile ja kohalikke veine. Syros Central - puhkemajas on erinevad rajatised ja teenused, mis suurendavad külaliste viibimist. Nendeks on ujula, spordikeskus, saun ja spaa lõõgastavate protseduuride ning massaažide pakkumisega. Hotell pakub ka tasuta WiFi-ühendust kogu majas, lennujaama transporti ja ööpäevaringset vastuvõttu, et aidata külalisi igasuguste küsimuste või soovide korral. Kokkuvõttes pakub Syros Central - puhkemaja mugavat majutust, maitsvaid eineid ja mugavaid võimalusi, et tagada külalistele meeldiv viibimine Syrosel, Kreekas.

Meelelahutus

Hotellis "Syros Central - Holiday Apartment Rental" Syrosel, Kreekas, on mitu meelelahutusvõimalust. Siin on mõned soovitused:

1. Rannad: Syrosel on ilusad rannad, kus saate lõõgastuda, ujuda ja päevitada. Mõned populaarsed rannad hotelli lähedal on Galissase rand, Megas Gialose rand ja Azolimnose rand.

2. Ermoupolise linna keskus: Hotell asub Ermoupolises, Syrose pealinnas. Linna keskus on täis poode, kohvikuid ja restorane, kus saate nautida ostlemist ja einestamist.

3. Syrose arheoloogiamuuseum: Asudes Ermoupolis, näitab arheoloogiamuuseum kogumit antiikajast pärit esemetest. See on suurepärane koht saare ajaloo ja kultuuri uurimiseks.

4. Apolloni teater: Ermoupolis on kuulus oma muljetavaldava Apolloni teatri poolest, mis on Milano La Scala miniatuurne versioon. Saate osaleda etendustel või võtta giidiga ringkäigu, et imetleda arhitektuuri ja õppida selle ajaloo kohta.

5. Ano Syros: Pildilise Ano Syrose naabruskond asub mäe peal Ermoupolisest kõrgemal. Saate jalutada tema kitsastel tänavatel, külastada keskaegset lossi ja nautida panoraamvaateid linnale ja Egeuse merele.

6. Miaouli väljak: See keskväljak Ermoupolises on elav koht kohvikute, restoranide ja poodidega. See on populaarne koht lõõgastumiseks, inimeste jälgimiseks ja elava õhkkonna nautimiseks.

7. Ööelu: Syros pakub elavat ööelu eriti suvekuudel. Hotelli lähedal on baarid ja ööklubid, kus saate nautida jooke, muusikat ja tantsu.

8. Kultuurisündmused: Syros korraldab aastaringselt erinevaid kultuurisündmusi, sealhulgas muusikakontserte, teatrietendusi ja kunstinäitusi. Kontrollige kohalikku sündmuste kalendrit, et näha, kas teie viibimise ajal toimub mõni sündmus. Need on vaid mõned meelelahutusvõimalused hotelli "Syros Central - Holiday Apartment Rental" Syrosel Kreekas. Saar pakub lõõgastust, kultuuri ja ööelu, tagades, et kõigil on midagi nautida.

Tippküsimused

1. Milline on asukoht "Syros Central - Holiday Apartment Rental"?
1. Milline on asukoht "Syros Central - Holiday Apartment Rental"?1

"Syros Central - Holiday Apartment Rental" asub Kreekas Syrose linnas

2. Kuidas saan broneerida majutust "Syros Central - Holiday Apartment Rental"?
2. Kuidas saan broneerida majutust "Syros Central - Holiday Apartment Rental"?1

Majutust "Syros Central - Holiday Apartment Rental" saab broneerida otse majutusasutusega ühendust võttes või erinevate veebipõhiste reisiplatvormide kaudu

3. Milliseid mugavusi pakub "Syros Central - Holiday Apartment Rental"?
3. Milliseid mugavusi pakub "Syros Central - Holiday Apartment Rental"?1

"Syros Central - Holiday Apartment Rental" pakub mugavusi nagu täielikult varustatud köök, tasuta WiFi-ühendus, konditsioneer, rõdu või terrass, pesumasin ja muud

4. Kas "Syros Central - Holiday Apartment Rental" juures on parkimisvõimalus?
4. Kas "Syros Central - Holiday Apartment Rental" juures on parkimisvõimalus?1

Jah, "Syros Central - Holiday Apartment Rentali" juures on parkimisvõimalus

5. Kas lemmikloomad on "Syros Central - Holiday Apartment Rentali" juures lubatud?
5. Kas lemmikloomad on "Syros Central - Holiday Apartment Rentali" juures lubatud?1

"Syros Central - Holiday Apartment Rentali" lemmikloomapoliitika võib olla erinev. Soovitatav on otse majutusasutusega ühendust võtta ja küsida nende lemmikloomapoliitika kohta

6. Millised on mõned lähedalasuvad vaatamisväärsused "Syros Central - Holiday Apartment Rentali" juures?
6. Millised on mõned lähedalasuvad vaatamisväärsused "Syros Central - Holiday Apartment Rentali" juures?1

Mõned lähedalasuvad vaatamisväärsused "Syros Central - Holiday Apartment Rentali" juures hõlmavad Ermoupolise raekoda, Miaouli väljakut, Sirose arheoloogiamuuseumi ja Püha Nikolause kirikut

7. Kas "Syros Central - Holiday Apartment Rental" pakub mingeid soodustusi või kampaaniaid?
7. Kas "Syros Central - Holiday Apartment Rental" pakub mingeid soodustusi või kampaaniaid?1

"Syros Central - Holiday Apartment Rental" võib pakkuda soodustusi või kampaaniaid teatud hooaegade või pikemaajaliste viibimiste korral. Soovitatav on otse majutusasutusega ühendust võtta ja uurida olemasolevate pakkumiste kohta

8. Kas "Syros Central - Holiday Apartment Rental" juures on minimaalne majutusaja nõue?
8. Kas "Syros Central - Holiday Apartment Rental" juures on minimaalne majutusaja nõue?1

"Syros Central - Holiday Apartment Rentali" juures võib olla minimaalne majutusaja nõue, eriti tippturismihooajal. Soovitatav on kontrollida majutusasutuse konkreetset majutusaja nõuet

9. Kui kaugel on "Syros Central - Holiday Apartment Rental" lähimast rannast?
9. Kui kaugel on "Syros Central - Holiday Apartment Rental" lähimast rannast?1

"Syros Central - Holiday Apartment Rentali" ja lähima ranna vahemaa võib varieeruda. Soovitatav on otse majutusasutusega ühendust võtta ja küsida lähedalasuvate randade ja nende kauguse kohta

10. Kas "Syros Central - Holiday Apartment Rentali" juures on lähedal supermarketeid või restorane?
10. Kas "Syros Central - Holiday Apartment Rentali" juures on lähedal supermarketeid või restorane?1

Jah, "Syros Central - Holiday Apartment Rentali" juures on lähedal asuvad supermarketid ja restoranid. Majutusasutus asub kesklinnas, mis võimaldab lihtsat juurdepääsu erinevatele mugavustele ümbritsevas piirkonnas.

Kõik teenused ja mugavused

Toa võimalused
  • Külmik
  • Mikrolaineahi
  • Föön
Hotelli arvustus Syros Central - Holiday Apartment Rental
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.