Kreeka, Nafplion

Amazing Apt in Old Town of Nafplion

10 Plapouta Nafplion, Kreeka Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Amazing Apt in Old Town of Nafplion
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Külmik
  • Föön
  • Lemmikloomasõbralik
Näita kõiki mugavusi 3
Asukoht
Linna keskusest
0.9 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

10 Plapouta Nafplion, Kreeka

Hotell "Hämmastav korter Vanalinnas Nafplioni linnas" asub Nafplioni linna Vanalinna piirkonnas Kreekas. Siin on mõned kohad ja vaatamisväärsused, mis asuvad hotelli lähedal:

1. Nafplioni vanalinn: hotell asub ajaloolise Vanalinna südames, ümbritsetuna maalilistest kitsastest tänavatest, traditsioonilistest hoonetest ja ajaloolistest mälestusmärkidest.

2. Bourtzi kindlus: väike kindlus Nafplioni sadama saarel. See pakub lummavaid vaateid linnale ja merele.

3. Palamidi kindlus: Veneetsia kindlus, mis asub mäe otsas ja vaatab Nafplioni. Külastajad saavad kindlusele ronida ja nautida panoraamvaateid linnale ja Argolise lahele.

4. Nafplio Arheoloogiamuuseum: asub ajaloolises keskuses ning näitab ala muistse ajaloo artefakte, sealhulgas mükkeenide ja klassikalise Kreeka artefakte.

5. Syntagma väljak: Nafplioni peaväljak, kus on kohvikud, restoranid ja poed. See on elav koht, kus kohalikud ja turistid kohtuvad.

6. Acronafplia: Nafplioni iidne akropol, kus on varemed, keskaegsed müürid ja hingematvalt ilusad vaated linna ja ümbritsevale maastikule.

7. Arvanitia promenaad: maalilise mereäärne kõnnitee, mis ühendab linna Arvanitia rannaga. See pakub kauneid vaateid merele ja kaljudele.

8. Karathona rand: liivarand, mis asub umbes 3 kilomeetri kaugusel Vanalinnast. See on populaarne koht suplemiseks ja veespordialade harrastamiseks.

9. Nafplioni linna Teater: ajalooline teatrihoone Nafplioni südames, kus toimuvad erinevad kultuuriüritused ja etendused.

10. Poed, restoranid ja kohvikud: Nafplioni Vanalinn on tuntud oma võluvate tänavate poolest, kus müüakse kohalikke käsitöötooteid, eheteid ja suveniire. Lisaks on hulgaliselt restorane ja kohvikuid, kus pakutakse erinevaid Kreeka ja rahvusvahelise köögi roogasid.

map
Amazing Apt in Old Town of Nafplion
Korter

Linna keskusest0.9

Hotelli kohta

Meelelahutus

Hotelli 'Amazing Apt in Old Town of Nafplion' lähedal Nafplionis, Kreekas, on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Mõned populaarsed vaatamisväärsused ja meelelahutuspaigad hõlmavad järgmist:

1. Palamidi kindlus: Asub hotellist vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel, Palamidi kindlus pakub imelisi vaateid Nafplioni ja ümbritseva piirkonna kohta. Saate uurida kindlust ja nautida panoraamvaateid linnast ja merest.

2. Nafplioni arheoloogiamuuseum: See muuseum näitab piirkonna ulatuslikku kollektsiooni antiiksetest artefaktidest, sealhulgas keraamikast, skulptuuridest ja ehetest. See pakub põnevat ülevaadet Nafplioni rikkalikust ajaloost.

3. Bourtzi kindlus: Väikesel saarel Nafplioni sadama sissepääsu juures asuv Bourtzi kindlus on veel üks hotelli lähedal asuv kohustuslik vaatamisväärsus. Saate laevareisiga kindlusse minna ja uurida selle territooriumi.

4. Syntagma väljak: Elav väljak, mis asub vanalinna südames, on ümbritsetud kohvikute, restoranide ja kauplustega. See on suurepärane koht lõõgastumiseks, einestamiseks ja inimeste jälgimiseks.

5. Nafplio Rahvusgalerii: See galerii näitab laias valikus kaasaegset Kreeka kunsti, sealhulgas maale, skulptuure ja installatsioone. See on suurepärane koht kunstihuvilistele uurimiseks.

6. Nafplio promenaad: Jaluta mööda maalilist promenaadi, mis kulgeb mööda veekogu ja pakub ilusaid vaateid merelahele ja linnale. See on meeldiv koht jalutamiseks, lõõgastumiseks ning kohvi või jäätise nautimiseks.

7. Folkloorimuuseum: See muuseum asub taastatud Veneetsia mõisas ja näitab traditsioonilisi Kreeka kostüüme, traditsioonilisi artefakte ja rahvakunsti. See annab ülevaate kohalikust kultuurist ja traditsioonidest. Need on vaid mõned paljudest meelelahutusvõimalustest, mis on saadaval hotelli 'Amazing Apt in Old Town of Nafplion' lähedal Nafplionis, Kreekas. Seal on ka mitmeid restorane, kohvikuid ja poode, mida avastada võluvas vanalinnas.

Tippküsimused

1. Kus asub Nafplioni vanalinna hämmastav korter?
1. Kus asub Nafplioni vanalinna hämmastav korter?1

Nafplioni vanalinna hämmastav korter asub Nafplionis, Kreekas

2. Mitu magamistuba on korteris?
2. Mitu magamistuba on korteris?1

Korteris on X magamistuba (täpse arvu peaks pakkujalt saama)

3. Kas korter asub vanalinna südames?
3. Kas korter asub vanalinna südames?1

Jah, Nafplioni vanalinna hämmastav korter asub Nafplioni vanalinna südames Kreekas

4. Milliseid mugavusi pakub korter?
4. Milliseid mugavusi pakub korter?1

Korter pakub mugavusi nagu täielikult varustatud köök, konditsioneer, WiFi, televisioon ja muud vajalikud vahendid. Täpsemate mugavuste kohta saab infot pakkujalt või kuulutusest

5. Kas korter mahutab suuremat seltskonda?
5. Kas korter mahutab suuremat seltskonda?1

Nafplioni vanalinna hämmastava korteri mahutavus sõltub magamistubade ja voodikohtade arvust. Soovitav on kontrollida pakkujalt või kuulutusest maksimaalset lubatud täituvust ja sobivust suurematele seltskondadele

6. Kas korteris on lemmikloomad lubatud?
6. Kas korteris on lemmikloomad lubatud?1

Lemmikloomade poliitika Nafplioni vanalinna hämmastava korteri osas tuleks kinnitada pakkujalt või mainida kuulutuse kirjelduses

7. Kas parkimine on korterile lähedal saadaval?
7. Kas parkimine on korterile lähedal saadaval?1

Parkimise saadavus Nafplioni vanalinna hämmastava korteri läheduses saab kinnitada pakkujalt või mainida kuulutuse kirjelduses

8. Millised on mõned lähedalasuvad vaatamisväärsused?
8. Millised on mõned lähedalasuvad vaatamisväärsused?1

Mõned populaarsed vaatamisväärsused Nafplioni vanalinna hämmastava korteri läheduses hõlmavad Palamidi kindlust, Bourtzi lossi, Nafplioni arheoloogiamuuseumi, Acronauplia ja Nafplio rahvusgaleriid

9. Kas on kehtestatud minimaalne viibimise nõue?
9. Kas on kehtestatud minimaalne viibimise nõue?1

Nafplioni vanalinna hämmastava korteri minimaalne viibimise nõue peaks olema määratud pakkujalt või mainitud broneeringu üksikasjades

10. Kuidas saan korteri broneerida?
10. Kuidas saan korteri broneerida?1

Nafplioni vanalinna hämmastava korteri broneerimiseks saate kontrollida saadavust ja teha broneeringu majutusplatvormi kaudu või võtta otseühendust pakkujaga.

Kõik teenused ja mugavused

Toa võimalused
  • Külmik
  • Föön
Lisateenused
  • Lemmikloomasõbralik
Hotelli arvustus Amazing Apt in Old Town of Nafplion
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.