Kreeka, Kavala

Nitsa Apartment

2 Mpaphras Kavala, Kreeka Korter
7 pakkumist alates 72 EUR Vaata pakkumist
Nitsa Apartment
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
 • Külmik
 • Mikrolaineahi
 • Föön
 • Kalastamine
 • Matkamine
 • Veetegevused
Näita kõiki mugavusi 6
Asukoht
Linna keskusest
2.4 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

2 Mpaphras Kavala, Kreeka

Mõned peamised vaatamisväärsused ja kohad hotelli 'Nitsa Apartment' ümber Kavalas, Kreekas on:

1. Antiikteater Philippi kõrvalolevas linnas asuv antiikne Kreeka teater, mida tuntakse arheoloogilise tähtsuse ja ajalooliste varemete poolest.

2. Kavala kindlus (Kale) mäe peal asuv keskaegne kindlus, mis pakub panoraamvaateid linnale ja Egeuse merele.

3. Kavala linna rand - hotelli lähedal asuv populaarne rand, kus on võimalik päevitada, ujuda ja tegeleda erinevate veespordialadega.

4. Kavala arheoloogiamuuseum - muuseum, kus on välja pandud ala antiikse ajaloo esemeid, sealhulgas skulptuurid, keraamika ja ehted.

5. Imaret - ajalooline hoone ja endine türgi seminar, mis on nüüdseks muudetud luksuslikuks boetiks hotelliks ja restoraniks.

6. Kavala linna park - suur park roheliste alade, kõnniteede ja vaba aja veetmise võimalustega, ideaalne lõõgastumiseks ja looduse nautimiseks.

7. Kavala vanalinn (Panagia) - võluv naabruskond, kus on kitsad tänavad, traditsioonilised majad ja poed, pakkudes ülevaadet linna rikkalikust ajaloost ja arhitektuurist.

8. Paggaio Neitsimets - lähedal asuv looduskaitseala, kus on tihedad metsad, matkarajad ja piknikualad, ideaalne loodusearmastajatele ja välitegevusteks.

9. Nea Peramos - mererannikul asuv lähedalasuva linnake, mis on tuntud oma kaunite randade, mereandide restoranide ja elava ööelu poolest.

10. Thassose saar - stuupiv lähedalasuv saar, mida saab praamiga külastada, tuntud oma liivarandade, kristallselgete vetes ja antiiksete varemete poolest.

map
Nitsa Apartment
Korter

Linna keskusest2.4

Hotelli kohta

Umbes

"Nitsa Apartment" on hotell, mis asub Kavalas Kreekas. Hotell pakub oma külalistele mugavaid ja kaasaegseid tube. Igal toal on sellised mugavused nagu konditsioneer, televiisor, külmkapp, telefon ja tasuta WiFi-ühendus. Toad on hubase ja kutsuva kujundusega, pakkudes lõõgastavat atmosfääri külalistele. Hotell pakub ka söögivõimalusi oma külalistele. Kohapeal asub restoran, kus saab nautida maitsvaid Kreeka ja rahvusvahelisi roogasid. Restoran pakub hommikusööki, lõunat ja õhtusööki, pakkudes laia valikut roogasid. Lisaks pakub hotell toateenindust neile külalistele, kes eelistavad einestada oma toas mugavuse huvides. Toateeninduse menüü pakub mitmesuguseid roogasid ja jooke, tagades külalistele mugavuse ja rahulolu. Kokkuvõttes pakub "Nitsa Apartment" Kavalas Kreekas mugavaid tube ja söögikogemust, mis vastab külaliste maitsele ja eelistustele.

Meelelahutus

Hotelli "Nitsa Apartment" läheduses Kavalas, Kreekas, on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Mõned lähedalasuvad vaatamisväärsused ja meelelahutuskohad hõlmavad järgmist:

1. Kavala kindlus: hotellist lühikese jalutuskäigu kaugusel asuv Kavala kindlus pakub imelisi vaateid linnale ja merel. Külastajad saavad uurida vanu kindlustusi ja nautida selle märgi ajaloolist ilu.

2. Kavala arheoloogiamuuseum: see muuseum demonstreerib piirkonna rikkalikku ajalugu, näidates laias valikus arheoloogilisi artefakte ja eksponaate. See on suurepärane koht kohaliku kultuuri ja kunagi selles piirkonnas õitsenud antiiktsivilisatsioonide kohta õppimiseks.

3. Kavala veevärk: Kavala veevärk on märkimisväärne maamärk ja arhitektuuriline ime, mis pärineb Osmani perioodist. Külastajad saavad käia mööda veevärki, nautida maalilisi vaateid ning jäädvustada mõningaid ilusaid fotosid.

4. Kavala vanalinn: Vanalinn on võluv ala kitsaste tänavate, värvikate majade ja traditsioonilise arhitektuuriga. See on suurepärane koht ringi jalutamiseks, hubaste kohvikute avastamiseks ja suveniiride ostmiseks.

5. Filippide arheoloogiline ala: Kavala lähedal asuv Filippide arheoloogiline ala on UNESCO maailmapärandi nimistus. See on tuntud oma antiiksete teatrite, templite ja muude varemete poolest, pakkudes pilguheit minevikku.

6. Kavala linnameuseum: see muuseum illustreerib Kavala kohalikku ajalugu, kunsti ja kultuuri. Kollektsiooni kuuluvad maalid, skulptuurid, tekstiilid ja muu mitmekesine kraam.

7. Rannad: Kavalas on läheduses ilusad rannad, kus külastajad saavad lõõgastuda, ujuda ja nautida veespordialasid. Mõned populaarsed valikud hõlmavad Ammolofoi rand, Kalamitsa rand ja Nea Iraklitsa rand. Need on vaid mõned meelelahutusvõimalused hotelli "Nitsa Apartment" lähedal Kavalas, Kreekas. Linn pakub külastajatele rikkalikku segu ajaloolistest vaatamisväärsustest, kultuurilistest vaatamisväärsustest ja looduslikust ilust, mida uurida ja nautida.

Kõik teenused ja mugavused

Toa võimalused
 • Külmik
 • Mikrolaineahi
 • Föön
Veetegevused
 • Kalastamine
 • Veetegevused
Meelelahutus ja lõõgastus
 • Matkamine
Hotelli arvustus Nitsa Apartment
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.