Kreeka, Heraklion

Blue Elegance City Center Heraklion Apartment

Lisimachou Kalokerinou 12-14 Heraklion, Kreeka Korter
7 pakkumist alates 146 EUR Vaata pakkumist
Blue Elegance City Center Heraklion Apartment
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
 • Külmik
 • Mikrolaineahi
 • Lift
 • Föön
 • Lemmikloomasõbralik
 • Infotuur
Näita kõiki mugavusi 6
Asukoht
Linna keskusest
0.9 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Lisimachou Kalokerinou 12-14 Heraklion, Kreeka

Heraklioni kesklinnas asuv hotell 'Blue Elegance City Center Heraklion Apartment' Kreekas paikneb linnakeskmes. Mõned hotelli lähedal asuvad vaatamisväärsused, atraktsioonid ja mugavused on:

1. Heraklioni Arheoloogiamuuseum: Kreeka külastamise kohustuslik muuseum, kus hoitakse olulist kogumit minoalaste kunstiesemeid.

2. Koulesi kindlus: Ajalooline Veneetsia kindlus vana sadama sissepääsu juures.

3. Veneetsia loggia: Kaunis renessansiaegne hoone, kus asub praegu linnavalitsus.

4. Heraklioni sadam: Heraklioni peamine sadam, millel on ühendused parvlaevadega teistele Kreeka saartele.

5. Lõvitoru (Morosini purskkaev): Populaarne kohtumispaik kauni Veneetsia purskkaevuga, kus on lõvikuju.

6. St. Minase katedraal: Heraklioni peakatedraal, pühendatud linna kaitsjale St. Minasele.

7. Keskturg (Agora): Elav turg, kus pakutakse erinevaid värskeid puuvilju, köögivilju ja kohalikke tooteid.

8. Veneetsia müürid: Hästi säilinud kaitsemüürid ümbritsevad Heraklioni vanalinna.

9. Eleftheriase väljak: Suur väljak, mida ümbritsevad poed, kohvikud ja restoranid.

10. Kreetaloo muuseum: Muuseum, mis tutvustab Kreeka ajalugu ja kultuuri. Lisaks on hotell ilmselt ümbritsetud erinevate poodide, restoranide, kohvikute ja teiste linna keskusele omaste mugavustega.

map
Blue Elegance City Center Heraklion Apartment
Korter

Linna keskusest0.9

Hotelli kohta

Umbes

Blue Elegance City Center Heraklion Apartment on hotell, mis asub Heraklioni, Kreekas. See pakub mugavat majutust ja erinevaid mugavusi oma külalistele. Toad: Hotell pakub hästi sisustatud tube, mis on mõeldud mugavuseks ja lõõgastuseks. Toad on maitsekalt kaunistatud ja varustatud modernsete mugavustega nagu konditsioneer, lameekraaniga televiisor, minibaar ja privaatne vannituba. Mõned toad võivad pakkuda ka ilusat vaadet linnale või ümbritsevale piirkonnale. Söögikohad: Hotellis on restoran, kus pakutakse erinevaid maitsvaid roogasid. Külastajad saavad nautida laia valikut kreeka ja rahvusvahelist kööki, mida valmistavad osavad kokad. Restoran pakub hubast ja elegantset atmosfääri, ideaalne sõpradega või lähedastega einestamiseks. Lisaks restoranile võib ka hotellis olla baar või kohvik, kus külalised saavad kogu päeva jooksul nautida suupisteid ja jooke. Asukoht: Blue Elegance City Center Heraklion Apartment asub mugavalt Heraklioni südames, Kreekas. See asub jalutuskäigu kaugusel paljudest populaarsetest vaatamisväärsustest, sealhulgas ajaloolistest paikadest, muuseumidest, kauplustest ja restoranidest. Hotelli keskne asukoht võimaldab külalistel hõlpsasti avastada linna ja selle ümbrust. Kokkuvõttes pakub Blue Elegance City Center Heraklion Apartment mugavat majutust, maitsvaid sööke ja mugavat asukohta külalistele, et nautida oma viibimist Heraklionis, Kreekas.

Meelelahutus

Blue Elegance City Center Heraklioni kortermaja lähedal Heraklionis, Kreekas on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Siin on mõned soovitused:

1. Heraklioni Arheoloogiamuuseum: Hotellist lühikese jalutuskäigu kaugusel asuv muuseum hoiab endas laia valikut minoiste artefakte ja arheoloogilisi aardeid.

2. Ajaloolised paigad ja vaatamisväärsused: Kesklinnas jalutades saate avastada ajaloolisi paiku nagu Veneetsia müürid, Koulesi kindlus ja Morosini purskkaev.

3. Kreetal asuv Loodusteadusmuuseum: See muuseum tutvustab Kreetale omast looduslikku pärandit, sealhulgas geoloogilisi moodustisi, taimestikku ja loomastikku.

4. Knossose palee: Heraklionist lühikese autosõidu kaugusel asuv Knossose palee on üks Kreeka olulisemaid arheoloogilisi paiku ja pakub põnevat ülevaadet minoisi kultuurist.

5. Lõviplats: See elav keskväljak on populaarne kohtumispaik Heraklionis, kus on kohvikuid, restorane ja poode. See on suurepärane koht joogi nautimiseks, inimeste jälgimiseks või lihtsalt meeleolu nautimiseks.

6. Heraklioni Linnateater: Kui olete huvitatud teatrist ja etenduskunstidest, vaadake Linnateatri kava tulevaste etenduste või ürituste kohta.

7. Ööelu ja baarid: Heraklion on tuntud elava ööelu poolest. Siin on palju baare, klubisid ja muusikakohti, kus saate nautida elavat muusikat, tantsida ja kogeda kohalikku peokultuuri.

8. Avalikud turud: Külastage Kesklinna turuhoonet, et uurida müügilette, kust saab osta värskeid kohalikke toiduaineid, vürtse, suveniire ja traditsioonilisi kreetalikke tooteid. Need on vaid mõned meelelahutusvõimalused Blue Elegance City Center Heraklioni kortermaja läheduses. Hotelli vastuvõtu personal või külalisteabekeskus annavad teile hea meelega rohkem teavet ja soovitusi vastavalt teie eelistustele.

Kõik teenused ja mugavused

Toa võimalused
 • Külmik
 • Mikrolaineahi
 • Föön
Hotelli võimalused
 • Lift
Lisateenused
 • Lemmikloomasõbralik
 • Infotuur
Hotelli arvustus Blue Elegance City Center Heraklion Apartment
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.