Kreeka, Avia

Enjoy the garden next to the beach

Unnamed Road Avia, Kreeka Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Enjoy the garden next to the beach
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Näita kõiki mugavusi 2
Asukoht
Linna keskusest
0.7 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Unnamed Road Avia, Kreeka

Hotell "Naudi aeda mere ääres" asub Avias, Kreekas. Avia on väike küla, mis paikneb Kreeka Peloponnesose piirkonna Messenia lahe idarannikul. Hotelli ümbruses võib oodata kaunist looduskeskkonda aia kujundusega. Nagu hotelli nimi viitab, on rand lähedal, pakkudes külalistele lihtsat juurdepääsu mereäärsele piirkonnale. Avia on tuntud oma maalilise rannajoone ja kristallselgete vetega, mistõttu on see ideaalne sihtkoht rannaarmastajatele. Lisaks rannale võib läheduses olla teisi hotelle, restorane ja kohvikuid. Avia on suhteliselt vaikne ja rahulik küla, seega saate oma viibimise ajal nautida lõõgastavat atmosfääri. Piirkond pakub ka võimalusi välitegevusteks nagu ujumine, päevitamine ja jalutuskäigud mööda rannikuala. Kui olete huvitatud edaspidisest avastamisest, tasub külastada läheduses asuvat Kalamata linna. See asub umbes 15 kilomeetri kaugusel Aviast loodes ja pakub erinevaid vaatamisväärsusi, sealhulgas ajaloolisi paiku, muuseume ja elavat kesklinna. Kalamata pakub ka mitmesuguseid söömis- ja ostuvõimalusi. Üldiselt asub hotell rahulikus kohas, kus on aiakujundus ja lihtne juurdepääs rannale.

map
Enjoy the garden next to the beach
Korter

Linna keskusest0.7

Hotelli kohta

Meelelahutus

1. Avithos rannik: hotellist vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel asub Avithose rand, imeilus liivarand kristallselge veega. Naudi päevitamist, ujumist või lõõgastavat jalutuskäiku ranniku ääres.

2. Veespordialad: Avia pakub erinevaid veespordi tegevusi nagu aerusurfi, aerulauasõit, jetisõit ja snorkeldamine. Läheduses on lihtne leida renditeenuseid ja veeta seiklusrohke päev vees.

3. Veinide degusteerimine: Külasta piirkonna ühte kohalikku veinikeldrit ja naudi veinide degusteerimiskogemust. Avia on tuntud oma viinamarjaistanduste poolest ja toodab suurepäraseid veine. Naudi õppimist veinivalmistamise protsessist ning erinevate kohalikul toodetud veinide maitsete nautimist.

4. Matkamine ja loodusmatkad: Uuri Avia lähedal asuvaid scenic matkaradasid ja loodusrajakesi. Avasta peidetud lahesid, hingematvaid vaatepunkte ning vaatle piirkonna mitmekesist taimestikku ja loomastikku. Naudi rahulikku ja tervendavat kogemust ümbritsevas looduskauniduses.

5. Toitlustus ja ööelu: Avias on mitmeid restorane, tavernasid ja baare, kus saad proovida maitsvat Kreeka kööki ning nautida kohalikke erisusi. Naudi romantilist õhtusööki merevaatega või immerdu elava muusika saatel ägedas baaris.

6. Paadiekskursioonid: Võta paadiekskursioon ranniku ääres ja ava lähedalasuvate saarte ja peidetud randade ilu. Sukeldu kristallselgesse vette, avasta mahajäetud lahesid ning naudi päikest eraviisilisel paadiekskursioonil.

7. Arheoloogilised vaatamisväärsused: Tutvu Avia muistse ajalooga külastades lähedalasuvaid arheoloogilisi vaatamisväärsusi. Muistse Messina arheoloogiline paik asub kergesti ligipääsetavas kohas ning pakub pilguheitu piirkonna rikkalikule kultuuripärandile.

8. Kohalikud festivalid: Uuri kohalikku sündmuste kalendrit, et teada saada, millised festivalid või kultuurisündmused toimuvad su puhkuse ajal. Avias toimub aastaringselt mitmeid festivale, tähistades kohalikke traditsioone, muusikat ja tantsu. Pea meeles, et COVID-19 pandeemia tõttu võivad kehtida kohalikud juhised ja piirangud ning teatud tegevustel võib olla piirangud või eelnev broneerimine vajalik.

Tippküsimused

1. Kus aed asub?
1. Kus aed asub?1

Aed asub Avia, Kreeka rannas.

2. Mida sa aias teha saad?
2. Mida sa aias teha saad?1

Aias saad nautida kaunist loodust, lõõgastuda, piknikku pidada, raamatut lugeda või aeglaselt jalutada.

3. Kas aiapääsul on sissepääsu tasu?
3. Kas aiapääsul on sissepääsu tasu?1

Ei, aiapääsul pole sissepääsu tasu. See on avatud kõigile.

4. Kas aias on mõned mugavused?
4. Kas aias on mõned mugavused?1

Jah, aed pakub külastajatele pinkide, varjuliste alade ja hooldatud teede kasutamist.

5. Kas läheduses on rand?
5. Kas läheduses on rand?1

Jah, aed asub ranna lähedal, võimaldades külastajatel kergesti mereäärde pääseda ja ujumisest või päevitamisest rõõmu tunda.

6. Kas ma võin aeda lemmikloomad kaasa võtta?
6. Kas ma võin aeda lemmikloomad kaasa võtta?1

Lemmikloomad on tavaliselt aias lubatud, kuid enne külastamist on alati parim kontrollida kohalike juhiste või pargiasutuste poolt.

7. Kas aed on juurdepääsetav puuetega inimestele?
7. Kas aed on juurdepääsetav puuetega inimestele?1

Aias on teed ja mugavused, mis on loodud puuetega inimeste jaoks, tagades, et kõik saavad selle ilu nautida.

8. Kas ma saan aias korraldada üritusi või pidusid?
8. Kas ma saan aias korraldada üritusi või pidusid?1

See sõltub konkreetsetest eeskirjadest ja lubadest, mida kohalikud võimud nõuavad. Soovitav on eelnevalt uurida eriliste sündmuste või kogunemiste kohta.

9. Kas läheduses on mõni söögikoht või kohvik?
9. Kas läheduses on mõni söögikoht või kohvik?1

Jah, tavapäraselt on aiapiirkonnas restoranid ja kohvikud, pakkudes külastajatele võimalusi värskenduste ja söögikordade jaoks.

10. Millal on parim aeg aeda külastada?
10. Millal on parim aeg aeda külastada?1

Aed on aastaringselt ilus, kuid tavaliselt on kevadel või suvel parim aeg külastada, kui lilled on täies õites ja ilm on meeldiv.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Hotelli arvustus Enjoy the garden next to the beach
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.