Kreeka, Ateena

Walk to Acropolis from Luxury Apartment Near Metro

20 Aglaonikis Ateena, Kreeka Korter
7 pakkumist alates 113 EUR Vaata pakkumist
Walk to Acropolis from Luxury Apartment Near Metro
Vaata pakkumist —
Asukoht
Linna keskusest
2.2 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

20 Aglaonikis Ateena, Kreeka

Ateni, Kreekas, hotell "Walk to Acropolis from Luxury Apartment Near Metro" lähedal on mitmesuguseid vaatamisväärsusi, mugavusi ja märkimisväärseid paiku. Mõned märkimisväärsed kohad lähedal hõlmavad:

1. Akropoli muuseum: Tuntud muuseum, kus eksponeeritakse akropoliga seotud antiiksete esemetega seotud kunstiteoseid ja skulptuure.

2. Ateena akropol: UNESCO maailmapärandi nimistusse kuuluv muistne kindlus, kus asuvad Parthenon ja teised ajaloolised ehitised.

3. Plaka linnaosa: Ajalooline linnaosa kitsaste tänavate, poodide ja traditsiooniliste tavernadega, tuntud oma võlu ja maaliliste vaadete poolest.

4. Monastiraki: Elav piirkond, mis on tuntud oma kirbuturu, traditsiooniliste poodide ja söögikohtade poolest.

5. Ateena antiikne agora: Arheoloogiline leiuplats, mis oli kunagi antiikse ateenlaste elu keskpunkt, millel on varemed ja huvitav muuseum.

6. Olympose Zeus'i tempel: Tohutu muinastempel, mis on pühendatud Zeusile, asub otse Akropoli kõrval.

7. Syntagma väljak: Ateena keskväljak, tuntud oma muljetavaldava arhitektuuri, Hellenic Parliament hoone ja vahetus vahetusseremoonia poolest.

8. Rahvusaiandus: Suur avalik park, kus on rohkesti rohelust, jalutusradu ja väikesed järved, asub Kreeka parlamendi taga.

9. Ermou tänav: Elav ostutänav laia valiku jaekaupluste, restoranide ja kohvikutega.

10. Herodes Atticuse oodeon: Muistne rooma teater, mis asub Akropoli lõunaküljel ja mida sageli kasutatakse muusikaliste ja teatrietenduste jaoks. Need on vaid mõned vaatamisväärsused ja maamärgid, mis võivad leida hotelli "Walk to Acropolis from Luxury Apartment Near Metro" ümbruses Ateenas, Kreekas.

map
Walk to Acropolis from Luxury Apartment Near Metro
Korter

Linna keskusest2.2

Hotelli kohta

Umbes

'Jalutage luksuslikust korterist Akropolile lähedal Metroo juurest' on luksushotell, mis asub Ateenas, Kreekas. Hotell pakub kaasaegseid ja stiilseid majutusvõimalusi, keskendudes mugava ja nauditava viibimise tagamisele külalistele. 'Jalutage luksuslikust korterist Akropolile lähedal Metroo juurest' tubades on hästi sisustatud ja neis on mitmesuguseid mugavusi, tagamaks meeldivat viibimist. Igal toal on konditsioneer, lameekraaniga televiisor, minibaar ja privaatne vannituba. Toad on avarad ja kaunistatud kaasaegses stiilis, pakkudes külalistele lõõgastavat keskkonda. Hotellil on ka kohapeal asuv restoran, mis pakub maitsvaid eineid kogu päeva vältel. Külastajad saavad nautida erinevaid Kreeka ja rahvusvahelisi roogasid, mida valmistavad oskuslikud kokad. Restoran pakub hubast ja sõbralikku atmosfääri, muutes selle ideaalseks kohaks einestamiseks koos sõprade või perega. Lisaks restoranile pakub 'Jalutage luksuslikust korterist Akropolile lähedal Metroo juurest' erinevaid mugavusi ja teenuseid, et tõhustada külaliste kogemust. Nende hulka kuuluvad ööpäevaringselt avatud vastuvõtt, concierge-teenused, toateenindus ja tasuta Wi-Fi üle kogu hotelli. Hotellil on ka spordikeskus ja katuse terrass, pakkudes külalistele võimalusi lõõgastumiseks ja imeliste vaadete nautimiseks Ateenale. Kokkuvõttes pakub 'Jalutage luksuslikust korterist Akropolile lähedal Metroo juurest' külalistele luksuslikku ja mugavat viibimist Ateenas. Tänu oma mugavale asukohale linna peamiste vaatamisväärsuste lähedal, stiilsetele tubadele ja suurepärastele söömisvõimalustele on see suurepärane valik reisijatele, kes soovivad Kreekas meeldejäävat viibimist.

Meelelahutus

Hotellist 'Walk to Acropolis from Luxury Apartment Near Metro' lähedal Ateenas, Kreekas on mitu meelelahutusvõimalust. Siin on mõned soovitused:

1. Akropolise muuseum: Asudes hotellist jalutuskäigu kaugusel, on Akropolise muuseum ajaloo- ja kunstihuvilistele kohustuslik külastuspaik. Seal on lai valik esemeid ja skulptuure Akropolise arheoloogiliselt alalt.

2. Herod Atticuse Odeon: See antiikne amfiteater asub Akropolise jalamil ja korraldab erinevaid kultuuriüritusi, sealhulgas muusikakontserte, tantsuetendusi ja teatrietendusi. Vaadake ajakava, et näha, kas teie külastuse ajal toimub mõni etendus.

3. Plaka linnaosa: Tuntud kui "jumalate naabruskond", pakub Plaka elavat õhkkonda traditsiooniliste Kreeka tavernite, kohvikute, suveniiripoodide ja tänaval esinejatega. Avastage kitsad tänavad ja sulanduge kohalikku kultuuri.

4. Anafiotika: See peidetud aare on väike naabruskond otse Akropolise all. See pakub maalilisi valgeks krohvitud maju, kitsaid käänulisi radu ja suurepäraseid vaateid Ateenale. Nautige rahulikku jalutuskäiku selles võluvas piirkonnas lõõgastumiseks.

5. Monastiraki kirbuturg: Kui naudite ostlemist ja ainulaadsete esemete avastamist, minge Monastiraki kirbuturule. Seal on lai valik poode, kus müüakse antiikesemeid, käsitööd, rõivaid ja vintage-esemeid. See on ka suurepärane koht kohaliku tänavatoidu maitsmiseks.

6. Rahvuslik Arheoloogiamuuseum: Kui olete ajaloohuviline, külastage Rahvuslikku Arheoloogiamuuseumi. Seal on ulatuslik kollektsioon Kreeka antiiksetest esemetest, sealhulgas skulptuurid, keraamika, ehted ja kunstiteosed.

7. Ateena kontserdimaja: Asudes lähedal Megaro Mousikis metroojaamale, korraldab Ateena kontserdimaja erinevaid live-esinemisi, sealhulgas klassikalise muusika kontserte, ooperietendusi ja tantsuetendusi. Ärge unustage kontrollida nende meelelahutusvõimaluste tegutsemisaegu ja kättesaadavust oma Ateena viibimise ajal, kuna need võivad muutuda.

Tippküsimused

1. Kui kaugel on Ateena, Kreekas olevast luksuslikust korterist lähim metroo juurest Akropolis?

1. Kui kaugel on Ateena, Kreekas olevast luksuslikust korterist lähim metroo juurest Akropolis?1

Akropolise juurde jõudmiseks on umbes 20-minutiline jalutuskäik Ateena, Kreekas olevast luksuslikust korterist lähimast metroojaamast

2. Kas on turvaline jalutada Akropolisesse Ateenas asuvast luksuskorterist lähima metroo juurest?

2. Kas on turvaline jalutada Akropolisesse Ateenas asuvast luksuskorterist lähima metroo juurest?1

Jah, üldiselt on turvaline jalutada Akropolisesse Ateenas asuvast luksuskorterist lähima metroo juurest. Siiski on alati soovitatav võtta põhilisi ettevaatusabinõusid, nagu viibimine hästi valgustatud piirkondades ja ümbritsevale tähelepanelik olemine

3. Kas luksuskorteri lähedal on peale Akropolise veel mõni märkimisväärne vaatamisväärsus või maamärk?

3. Kas luksuskorteri lähedal on peale Akropolise veel mõni märkimisväärne vaatamisväärsus või maamärk?1

Jah, peale Akropolise on Ateena lähedal asuva luksuskorteri juures mitmeid teisi märkimisväärseid vaatamisväärsusi ja maamärke. Mõned neist hõlmavad olümpiamagnaadi templi, Ateena antiikset agoraat ja Panathinaikose staadionit

4. Kui kaua kulub luksuskorterist metroojaama jõudmiseks?

4. Kui kaua kulub luksuskorterist metroojaama jõudmiseks?1

Luksuskorterist lähima metroojaama jõudmiseks kulub umbes 5 minutit jalutuskäiku Ateenas

5. Kas luksuskorteri läheduses on mõni restoran või toidupood?

5. Kas luksuskorteri läheduses on mõni restoran või toidupood?1

Jah, luksuskorteri lähedal Ateena metroo juures asuvad restoranid ja toidupoed. Saate leida mitmesuguseid söögikohti ja poode lühikese jalutuskäigu kaugusel

6. Kas Akropolisesse on peale jalutuskäigu muud transpordivõimalused luksuskorterist?

6. Kas Akropolisesse on peale jalutuskäigu muud transpordivõimalused luksuskorterist?1

Jah, lisaks jalutuskäigule võite Akropolisesse jõudmiseks kasutada ka metrood või taksot. Metroo pakub mugavaid transpordivõimalusi kogu Ateenas ning taksod on kergesti kättesaadavad

7. Kas on soovitatav külastada Akropolist konkreetse aja jooksul, et vältida rahvahulki?

7. Kas on soovitatav külastada Akropolist konkreetse aja jooksul, et vältida rahvahulki?1

Üldiselt soovitatakse külastada Akropolist varahommikul või hilisõhtul, et vältida tippturistide rahvahulki

8. Kas Akropolises on inglise keelt kõnelevad giidid, kes on saadaval külastajatele?

8. Kas Akropolises on inglise keelt kõnelevad giidid, kes on saadaval külastajatele?1

Jah, Akropolises on inglise keelt kõnelevad giidid, kes on saadaval külastajatele, kes soovivad giidiga ringkäiku teha ja rohkem teada saada paiga ajaloolise tähtsuse kohta

9. Kas Akropolise külastamiseks on mingid sissepääsutasud?

9. Kas Akropolise külastamiseks on mingid sissepääsutasud?1

Jah, Akropolise külastamiseks kehtib sissepääsutasu. Siiski võib see sõltuda aastaajast ja sellest, kas valite individuaalse piletikviitungi või kombinatsioonipileti, mis hõlmab ka teisi arheoloogilisi paiku

10. Kas ma võin Akropolises pildistada?

10. Kas ma võin Akropolises pildistada?1

Jah, külastajad tohivad Akropolises pildistada. Siiski on tavaliselt keelatud kasutada statiive ja välku ning tuleks austada paika ja teisi külastajaid piltide tegemisel.

Hotelli arvustus Walk to Acropolis from Luxury Apartment Near Metro
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.