Kreeka, Ateena

Nea Smirni Penthouse

Kolokotroni 8 Ateena, Kreeka Hotell
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Nea Smirni Penthouse
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Näita kõiki mugavusi 2
Asukoht
Linna keskusest
3.8 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Kolokotroni 8 Ateena, Kreeka

"Nea Smirni Penthouse" hotelli asukohast Ateenas, Kreekas võib olenevalt oma konkreetselt asukoha täpsusest Nea Smirni linnaosas varieeruda. Siiski järgnevalt on mõned üldised huvipunktid ja mugavused, mida võib hotelli lähedal leida:

1. Nea Smirni väljak: Nea Smirni on tuntud oma keskväljaku poolest, mis on populaarne kogunemiskoht koos kohvikute, restoranide ja erinevate üritustega aastaringselt.

2. Kauplused ja restoranid: Linnaosas on lai valik poode, butiike, supermarketid ja söögikohad, mis asuvad hotellist lühikese jalutuskäigu kaugusel.

3. Pargid: Nea Smirnil on mitmeid rohealasid ja parke, kus külastajad saavad lõõgastuda ja nautida vabaõhutegevusi. Üks märkimisväärne park on Nea Smyrni park, mis on kaunis linnapark neoklassitsistlike elementidega.

4. Kultuurikeskus: Nea Smirnis asub kultuurikeskus, kus korraldatakse erinevaid kultuuriüritusi, sealhulgas kunstinäitusi, kontserte ja teatrietendusi.

5. Spordiväljakud: Nea Smirnil on mitmeid spordiväljakuid, sealhulgas tenniseväljakud, korvpalliväljakud ja staadion.

6. Rannad: Mõned Ateena populaarsed rannad, nagu Alimose rand ja Edemi rand, asuvad suhteliselt lähedal Nea Smirnile, pakkudes võimalusi ujumiseks ja rannategevusteks. Soovitatav on kontrollida hotelli täpset asukohta ja uurida selle ümbruses olevat konkreetset piirkonda täpsema ja ajakohasema teabe saamiseks lähedalasuvate mugavuste ja vaatamisväärsuste kohta.

map
Nea Smirni Penthouse
Hotell

Linna keskusest3.8

Hotelli kohta

Umbes

'Nea Smirni Penthouse' on hotell Athénas, Kreekas. See pakub erinevaid mugavaid tube, mida külalistel valida. Hotellis on avarad ja hästi sisustatud toad, mis on kujundatud kaasaegsete mugavustega, et pakkuda mugavat peatumist. Toad on maitsekalt sisustatud ning varustatud konditsioneeriga, satelliittelevisiooni, tasuta WiFi-ühenduse, minibaari ja privaatse vannitoaga. Mõned toad võivad pakkuda panoraamvaadet linnale või Akropolisele. Külalised saavad nautida tasuta hommikusöögi buffetit, mis serveeritakse hotelli söögitsoonis. Hommikusöök sisaldab tavaliselt mitmesuguseid valikuid nagu värskeid puuvilju, saiakesi, hommikuhelbeid, leiba, mune, jogurtit ja kuumi jooke. Hotell püüab rahuldada erinevaid toitumiseelistusi ja võib vastavalt soovile pakkuda taimetoitlaste või gluteenivabu valikuid. Muudeks söögikordadeks saavad külalised avastada Nea Smirni ümbruskonda, mis on tuntud mitmekesiste söögikohtade poolest. Jalutuskäigu kaugusel on mitu restorani, kohvikut ja baari, kus pakutakse laia valikut Kreeka traditsioonilistest roogadest rahvusvahelistele maitsetele. Kokkuvõttes pakub 'Nea Smirni Penthouse' mugavat majutust hästi varustatud tubadega ning serveerib rahuldavat hommikusööki, et külalised saaksid oma päeva alustada.

Meelelahutus

Siin on mõned meelelahutusvõimalused hotelli "Nea Smirni Penthouse" lähedal Ateenas, Kreekas:

1. Stavros Niarchose Sihtasutuse Kultuurikeskus: See kaasaegne kultuurikompleks pakub mitmesuguseid tegevusi, sealhulgas kontserte, teatrietendusi, kunstinäitusi ja välirekreatiivseid alasid. See asub hotellist vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel.

2. Ateena planeetarium: Nautige haaravat teekonda kosmoses Ateena planeetariumis, kus saate interaktiivsete eksponaatide ja meeldejäävate etenduste kaudu avastada kosmose imesid. See asub Syggrou-Fix piirkonnas, mis on Nea Smirnist kergesti ligipääsetav.

3. Flisvose sadam: Asudes Ateena Rivieras, on Flisvose sadam kaasaegne sadamaala, kus on baarid, kohvikud, restoranid ja kauplused. Saate mere ääres jalutada, jalgratast rentida või nautida vaateid söögi ajal.

4. Stavros Tou Notou: See ajalooline kontserdipaik Nea Smirni naabruskonnas korraldab erinevaid etendusi, sealhulgas Kreeka muusika, rock ja džäss. Kontrollige nende ajakava, et näha, kas mõni kontsert on teie külastuse ajal.

5. Onassise Kultuurikeskus: See kaasaegne kultuurikeskus korraldab erinevaid kunstinäitusi, teatrietendusi, kontserte ja tantsuetendusi. Asub Syggrou-Fix piirkonnas, teeb selle hotellist kergesti ligipääsetavaks.

6. Zeusi olümpiatempel: Hotellist lühikese jalutuskäigu kaugusel saate külastada muljetavaldavaid Zeusi olümpiatemplitasandunud varemeid. Jalutage läbi selle iidse arheoloogilise paiga ja õppige selle põnevaid ajalugu.

7. Attico Alsose park: Kui otsite rahulikku rohelist ruumi, on Attico Alsose park suurepärane valik. Sellel on jalutusradu, ürdiaedu ja väike loomaaed. Park asub lähedal Nea Smirnile, pakkudes linnakeskkonnast lähedalasuvalt põgenemisvõimalust. Pange tähele, et nende asutuste saadavus ja tööajad võivad erineda, seega on soovitatav eelnevalt kontrollida ja nende ajakava oma viibimise ajal kinnitada.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Hotelli arvustus Nea Smirni Penthouse
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.