Kreeka, Ateena

America Square Penthouse

37 Agathoupoleos Ateena, Kreeka Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
America Square Penthouse
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Näita kõiki mugavusi 2
Asukoht
Linna keskusest
1.9 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

37 Agathoupoleos Ateena, Kreeka

map
America Square Penthouse
Korter

Linna keskusest1.9

Hotelli kohta

Meelelahutus

Athens, Kreeka lähedal hotellis America Square Penthouse on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Mõned populaarsed võimalused hõlmavad:

1. Akropoli muuseum: Maailmakuulus Akropoli muuseum on hotellist vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel ja pakub põnevat ülevaadet antiikse Kreeka ajaloost ja kultuurist.

2. Plaka piirkond: See ajalooline naabruskond on tuntud oma võluvate tänavate, traditsiooniliste Kreeka tavernade ja elava atmosfääri poolest. Saate uurida suveniiride ja käsitööpoodide, einestada kohalikes restoranides või lihtsalt nautida elavat õhkkonda.

3. Monastiraki kirbuturg: Hotelli lähedal asuv rahvarohke kirbuturg on suurepärane koht ainulaadsete aarete ja kohalike käsitöötoodete otsimiseks. See pakub laias valikus kaupu, sealhulgas antiikesemeid, riideid, ehteid ja traditsioonilisi Kreeka tooteid.

4. Riiklik arheoloogiamuuseum: Kui olete huvitatud antiikkunstist ja Kreeka ajaloost, on see muuseum kindlasti külastamist väärt. Seal hoitakse suurt kogumit arheoloogilisi leide, skulptuure ja kunsti kogu Kreekast.

5. Herodese Atticuse Odeon: See antiikteater asub Akropoli lõunaküljel ja korraldab erinevaid kultuuriüritusi suvekuudel, sealhulgas muusikakontserte, teatrietendusi ja tantsuetendusi. Samal ajal saate nautida elavaid etendusi Akropoli suurepärases taustas.

6. Syntagma väljak: Ateena keskväljak on tegevusterohke sõlmpunkt, kus asuvad poed, kohvikud ja restoranid. Seal asuvad ka Helleeni parlament ja Tundmatu sõduri haud, kus vahetatakse vahistamistseremooniaid. Need on vaid mõned näited meelelahutusvõimalustest hotelli America Square Penthouse lähedal Ateenas. Seal on palju rohkem vaatamisväärsusi, muuseume, teatreid ja ööelu kohti, mis pakuvad mitmekesist valikut meelelahutuskogemusi külastajatele.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Hotelli arvustus America Square Penthouse
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.