Kreeka, Ateena

Eclectic Design Apt in Athens near Metro

42 Vasileos Georgiou B Ateena, Kreeka Korter
7 pakkumist alates 58 EUR Vaata pakkumist
Eclectic Design Apt in Athens near Metro
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
 • Tasuta Wi-Fi
 • WiFi
 • Külmik
 • Mikrolaineahi
 • Lift
 • Föön
Näita kõiki mugavusi 6
Asukoht
Linna keskusest
2.2 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

42 Vasileos Georgiou B Ateena, Kreeka

Hotelli "Eclectic Design Apt in Athens near Metro" ümbruses Ateenas, Kreekas, on mitmeid vaatamisväärsusi, maamärke ja mugavusi. Siin on mõned lähedal asuvad olulised kohad ja huvipunktid:

1. Ateena metroojaam: Nagu hotelli nimi viitab, asub see metroojaama lähedal, mis pakub mugavat juurdepääsu linna uurimiseks ja teistele Ateena osadele.

2. Rahvuslik arheoloogiamuuseum: Umbes 2 kilomeetrit hotellist loodes asub see muuseum, kus asub ulatuslik kogu Kreeka antiikmälestisi, sealhulgas skulptuure, ehteid, keraamikat ja palju muud.

3. Omonia väljak: Umbes 1 kilomeeter hotellist edelas asub Omonia väljak, mis on elav piirkond koos kaupluste, kohvikute ja restoranidega.

4. Monastiraki: Ligikaudu 2,5 kilomeetri kaugusel hotellist kagus asub Monastiraki, elav naabruskond, mida tuntakse kirbuturu, traditsiooniliste poodide ja imeliste vaadetega Akropolisele.

5. Plaka: Monastiraki kõrval asuv Plaka on ajalooline naabruskond, kus on kitsad tänavad, neoklassikalised kodud, võluvad väljakud ja traditsioonilised Kreeka tavernad.

6. Akropolis: Üks Ateena ikoonilisemaid vaatamisväärsusi, asub Akropolis umbes 3 kilomeetri kaugusel hotellist kagupool. Seal asuvad Parthenon, Erechtheion ja teised antiiksete struktuuridega seotud Kreeka ajaloo ja arhitektuuri jaoks olulised kohad.

7. Syntagmaväljak: Umbes 3 kilomeetri kaugusel hotellist lõuna pool asub Syntagmaväljak, Ateena keskväljak, kus asub Kreeka parlament, luksushotellid, ostutänavad ja kaunid rahvusaiad.

8. Erinevad restoranid ja kohvikud: Hotelli lähedal on mitmeid söögikohti, alates traditsioonilistest Kreeka tavernadest kuni rahvusvahelise köögini ja kohvikuteni.

9. Supermarketid ja mugavuspoodid: Piirkonnas on mitu supermarketit ja mugavuspoodi, mis võimaldavad hotelli külalistel hõlpsalt osta toiduaineid ja igapäevaseid vajadusi. Need on mõned märkimisväärsed kohad, mis leiduvad hotelli "Eclectic Design Apt in Athens near Metro" ümbruses Ateenas, Kreekas.

map
Eclectic Design Apt in Athens near Metro
Korter

Linna keskusest2.2

Hotelli kohta

Meelelahutus

On mitmeid meelelahutusvõimalusi hotelli 'Eclectic Design Apt in Athens near Metro' lähedal Ateenas, Kreekas. Siin on mõned soovitused:

1. Akropoli muuseum: Asudes hotellist vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel, on Akropoli muuseum kohustuslik külastuskoht ajaloo- ja kunstihuvilistele. Seal on väljapanek arheoloogilise ala Akropolise leiutistest ja skulptuuridest.

2. Plaka naabruskond: Tuntud kui vanim Ateena naabruskond, on Plaka täis kitsaid tänavaid, traditsioonilisi tavernoosid, kohvikuid ja käsitööpoodusi. See on suurepärane koht jalutuskäiguks, eine nautimiseks või ainulaadsete suveniiride leidmiseks.

3. Monastiraki käsitööturg: Veel üks populaarne sihtpunkt Ateenas on Monastiraki käsitööturg, kus saate leida laia valiku esemeid, sealhulgas antiikesemeid, rõivaid, ehteid ja kohalikku käsitööd. See on elav piirkond boheemlasliku atmosfääriga, ideaalne kaublusteks ja avastamiseks.

4. Riiklik arheoloogiamuuseum: Kui olete huvitatud Kreeka ajaloost, on riiklik arheoloogiamuuseum kohustuslik külastuskoht. Seal on ulatuslik kogu antiiksetest Kreeka artefaktidest, sealhulgas skulptuuridest, keraamikast ja ehetest.

5. Likabettuse mägi: Ateena panoraamvaadete jaoks minge Likabettuse mäele. Te saate mäkke ronida või võtta kaablitõstuki tippu jõudmiseks. Seal on kaunis kohvik, kus saate nautida hingematvat vaadet ja lõõgastuda.

6. Avatud kinod Ateenas: Suvekuudel on Ateena tuntud avatud kinode poolest. Need õueteatrid pakuvad ainulaadset filmivaatamise kogemust tähtede all. Mõned populaarsed lähedalasuavad hotelli kõrval asuvad Cine Thission ja Cine Paris.

7. Gazi piirkond: Gazi on trendikas Ateena naabruskond, millel on elav ööelu. Siit leiate arvukalt baare, klasse ja elavat muusikaürituste paiku. See on suurepärane koht sõpradega õhtu veetmiseks.

8. Ateena kontserdimaja: Kui olete huvitatud klassikalisest muusikast või elavatest etendustest, on Ateena kontserdimaja suurepärane paik külastamiseks. Seal toimub aastaringselt mitmesuguseid kontserte, ballette ja teatrietendusi. Need on vaid mõned meelelahutusvõimalused hotelli 'Eclectic Design Apt in Athens near Metro' lähedal. Ateena on linn, millel on rikas kultuuripärand ja see pakub külastajatele laias valikus tegevusi.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
 • Tasuta Wi-Fi
 • WiFi
 • Lift
Toa võimalused
 • Külmik
 • Mikrolaineahi
 • Föön
Hotelli arvustus Eclectic Design Apt in Athens near Metro
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.