Kreeka, Ateena

Upstreet Urban Chic 1bd Apartment- Hilton Area

Spirou Merkouri Ateena, Kreeka Korter
1 pakkumine alates 86 EUR Vaata pakkumist
Upstreet Urban Chic 1bd Apartment- Hilton Area
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
  • Lift
  • Pesupesemisvõimalus
Näita kõiki mugavusi 4
Asukoht
Linna keskusest
2.1 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Spirou Merkouri Ateena, Kreeka

Hotelli "Upstreet Urban Chic 1bd Apartment- Hilton Area" lähedal Ateenas, Kreekas, on mitmeid vaatamisväärsusi ja mugavusi. Siin on mõned märkimisväärsed kohad:

1. Hilton Athens Hotel: Hotell ise asub Hilton Athensi lähedal, luksushotellina tuntud oma katusebaaride ja restoranide poolest.

2. Rahvuslik Galerii - Muuseum Alexandros Soutzos: Lähedal asuv kunstimuuseum on koduks laiale valikule Kreeka kunsti erinevatelt perioodidelt.

3. Bütsantsi muuseum: See muuseum näitab Bütsantsi kunsti ja artefakte, sealhulgas religioosseid ikoonid, ehteid ja käsikirju.

4. Lycabettuse mägi: Populaarne turistikas, Lycabettuse mägi pakub panoraamvaadet Ateenale. Külastajad saavad mäetipu jõudmiseks matkata või võtta funikulaari.

5. Kolonaki väljak: Moodne naabruskond, mis on täis kõrgema klassi butiike, kunstigaleriisid ja kohvikuid, pakkudes kosmopoliitset ostlemise ja einestamise kogemust.

6. Ateena kontserdimaja (Megaro): Lähedal asuv kultuurikeskus korraldab erinevaid sündmusi, sealhulgas kontserte, teatrietendusi ja näitusi.

7. Kreeka Rahvusraamatukogu: See muljetavaldav raamatukogu omab ulatuslikku kollektsiooni ajaloolisi ja kaasaegseid raamatuid, käsikirju ja dokumente.

8. Ateena sõjamuuseum: Kreeka sõjaajaloo pühendatud muuseum, kus on välja pandud näitused antiiksest sõjapidamisest, Teisest maailmasõjast ja kaasaegsetest konfliktidest.

9. Benaki muuseum: Benaki muuseum näitab Kreeka kunsti eelajaloolisest kuni kaasaegse ajani, sealhulgas maalid, skulptuurid ja ajaloolised esemed.

10. Restoranid, kohvikud ja poed: Hotelli ümbruses on palju restorane, kus pakutakse erinevaid kööke, kohvikuid kohvi või jookide jaoks ning poode ostlemiseks. Need on vaid mõned vaatamisväärsused ja mugavused hotelli "Upstreet Urban Chic 1bd Apartment- Hilton Area" ümbruses Ateenas, Kreekas.

map
Upstreet Urban Chic 1bd Apartment- Hilton Area
Korter

Linna keskusest2.1

Hotelli kohta

Meelelahutus

Hotelli 'Upstreet Urban Chic 1bd Apartment- Hilton Area' lähedal Ateenas, Kreekas on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Mõned läheduses asuvad meelelahutuskohad hõlmavad:

1. Monastiraki kirbuturg: Elav turg, kus saab osta suveniire, ehteid, rõivaid ja muid ainulaadseid esemeid.

2. Plaka: Ajalooline naabruskond kitsaste tänavatega, iidsete varemetega, traditsiooniliste Kreeka restoranide ja kauplustega.

3. Akropolise muuseum: See muuseum hoiab endas kogu antiiksete Kreeka esemete kogu, sealhulgas skulptuure ja arheoloogilisi leide Akropolise alalt.

4. Rahvuslik Arheoloogiamuuseum: Üks suurimaid ja olulisemaid muuseume Ateenas, kus on lai valik Kreeka antiikseid esemeid.

5. Technopolis: Kultuuri- ja meelelahutuskompleks endise gaasitööstuse alal. See korraldab erinevaid sündmusi, festivale ja näitusi aastaringselt.

6. Gazi piirkond: Tuntud oma elava ööelu poolest koos paljude baaride, klubide ja restoranidega. See piirkond on kohalike ja turistide seas populaarne oma elava õhkkonna tõttu.

7. Stavros Niarchose Sihtasutuse kultuurikeskus: Kaasaegne kultuurikompleks, kus asub tipptasemel ooperimaja, rahvusraamatukogu ja park. Seal korraldatakse sageli kontserte, teatrietendusi ja muid kultuuriüritusi.

8. Ateena Kontserdimaja: Tuntud koht klassikalise muusika kontsertide, ooperietenduste ja teiste kultuuriürituste jaoks.

9. Lycabettuse mägi: Hotelli lähedal asuv mägi, mis pakub panoraamvaateid Ateenale. Võite kas ronida tippu või sõita funikuliga tippu jõudmiseks.

10. Odeon Herodes Atticuse: Antiikamfiteater, mis asub Akropoli lõunaküljel. Sellel toimuvad kogu Ateena festivali suveperioodil kontserdid, balletietendused ja teatrietendused. Need on vaid mõned paljudest meelelahutusvõimalustest, mis on saadaval hotelli 'Upstreet Urban Chic 1bd Apartment- Hilton Area' lähedal Ateenas, Kreekas.

Tippküsimused

1. Kas korter asub Hiltoni piirkonnas Ateenas?
1. Kas korter asub Hiltoni piirkonnas Ateenas?1

Jah, Upstreet Urban Chic 1bd Apartment asub Ateena, Kreeka Hiltoni piirkonnas.

2. Mitu magamistuba korteril on?
2. Mitu magamistuba korteril on?1

Korteril on üks magamistuba.

3. Millised mugavused on korteris kaasas?
3. Millised mugavused on korteris kaasas?1

Korter pakub erinevaid mugavusi, nagu täielikult varustatud köök, konditsioneer, Wi-Fi, televiisor, tualetitarbed ja rõdu.

4. Kas korteri juures on parkimisvõimalus?
4. Kas korteri juures on parkimisvõimalus?1

Jah, Upstreet Urban Chic 1bd korteri juures on parkimisvõimalus.

5. Kas Hiltoni piirkond on turvaline naabruskond?
5. Kas Hiltoni piirkond on turvaline naabruskond?1

Hiltoni piirkond on üldiselt turvaline, hea turvatasemega ning mugava asukohaga lähedal vaatamisväärsustele ja mugavustele.

6. Kui kaugel on korter kesklinnast?
6. Kui kaugel on korter kesklinnast?1

Korter asub umbes 5 kilomeetri kaugusel Ateena kesklinnast.

7. Kas korteri lähedal on restoranid ja poed?
7. Kas korteri lähedal on restoranid ja poed?1

Jah, Upstreet Urban Chic 1bd korteri lähedal on mitmeid restorane, kohvikuid ja poode.

8. Kas korter pakub lennujaama transfeeri teenust?
8. Kas korter pakub lennujaama transfeeri teenust?1

Lennujaama transfeeri teenust ei mainita selgesõnaliselt selle korteri kohta. Soovitatakse kontrollida majutaja või rendifirma käest transpordivõimaluste kohta.

9. Mis on sisse- ja väljaregistreerimise ajad?
9. Mis on sisse- ja väljaregistreerimise ajad?1

Konkreetne sisse- ja väljaregistreerimise aeg võib varieeruda, kuid see on tavaliselt välja toodud broneeringu kinnituses. Soovitatav on võtta ühendust majutajaga või rendifirmaga täpsete üksikasjade saamiseks.

10. Kas ma saan oma lemmiklooma korterisse kaasa võtta?
10. Kas ma saan oma lemmiklooma korterisse kaasa võtta?1

Lemmikloomapoliisid võivad erineda erinevate majutajate või rendifirmade puhul. Soovitatakse otse nendega ühendust võtta seoses lemmiklooma poliitikaga Upstreet Urban Chic 1bd korteri kohta.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
  • Lift
Lisateenused
  • Pesupesemisvõimalus
Hotelli arvustus Upstreet Urban Chic 1bd Apartment- Hilton Area
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.