Kreeka, Ateena

Unique Stylish Apt in Athens

2 Fedrou Ateena, Kreeka Korter
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Unique Stylish Apt in Athens
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Näita kõiki mugavusi 2
Asukoht
Linna keskusest
2.1 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

2 Fedrou Ateena, Kreeka

Hotelli "Unique Stylish Apt Athens" lähedal leiate mitmeid vaatamisväärsusi, poode, restorane ja transpordivõimalusi. Siin on mõned märkimisväärsed kohad lähedal:

1. Akropoli muuseum: See maailmakuulus muuseum asub hotellist vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel ning näitab antiik-Kreeka artefakte ja skulptuure.

2. Ateena akropolis: Üks Ateena ikoonilisemaid paiku, akropol on koduks Parthenonile, Erechtheionile ja teistele antiiksetele varemetele. See on hotellist jalutuskäigu kaugusel.

3. Plaka naabruskond: Tuntud kui "jumalate naabruskond", pakub Plaka võluvaid tänavaid traditsiooniliste tavernade, suveniiripoodide ja maaliliste majadega.

4. Monastiraki väljak: See elav väljak on kuulus oma kirbuturu poolest, kust leiate mitmesuguseid huvitavaid esemeid, antiikesemeid ja kohalikke tooteid.

5. Syntagma väljak: Ateena südames asuv Syntagma väljak on koduks Kreeka parlamendile ning korraldab sageli sündmusi, proteste ja kultuurifestivale.

6. Ermou tänav: Populaarne ostutänav Ermou on täis nii kohalikke kui rahvusvahelisi brändipoode, muutes selle suurepäraseks kohaks pisut sisseoste teha.

7. Rahvuslikud aiad: Roheline oaas kesklinnas, Rahvuslikud aiad sobivad suurepäraselt lõõgastavaks jalutuskäiguks või piknikuks.

8. Ateena keskturg: See kihav turg pakub laias valikus värskeid puu- ja köögivilju, liha, kala ja vürtse, pakkudes pilguheitu kohalikule toidukultuurile.

9. Plaka ööelu: Õhtu saabudes ärkab Plaka ellu mitmete baaride, muusikapaikade ja restoranidega, kus saate nautida traditsioonilist Kreeka kööki ja elavat muusikat. Need on vaid mõned tähelepanuväärsused ning hotelli "Unique Stylish Apt Ateenas" lähedal on veel palju rohkem vaatamisväärsusi ja elamusi avastamiseks.

map
Unique Stylish Apt in Athens
Korter

Linna keskusest2.1

Hotelli kohta

Meelelahutus

Hotelli "Unique Stylish Apt Ateenas" lähedal Ateenas, Kreekas, on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Siin on mõned soovitused:

1. Monastiraki kirbuturg: Hotellist lühikese jalutuskäigu kaugusel asuv Monastiraki kirbuturg pakub elavat atmosfääri ja müüb antiikseid esemeid, riideid, ehteid ja suveniire.

2. Plaka naabruskond: Plaka on ajalooline naabruskond, mida iseloomustavad kitsad tänavad, uusklassitsistlikud hooned ja traditsioonilised tavernid. See on suurepärane koht uurimiseks, einestamiseks ja Kreeka kultuuri kogemiseks.

3. Akropolise muuseum: See kaasaegne muuseum on pühendatud Akropoli arheoloogilistele leidudele. Seal asub suur hulk antiikseid Kreeka artefakte ja pakutakse uimastavaid vaateid Akropolisele endale.

4. Rahvuslik arheoloogiamuuseum: Kui üks suurimaid arheoloogiamuuseume Kreekas, eksponeerib see laia valikut antiikseid esemeid erinevatelt Kreeka ajalooperioodidelt, sealhulgas skulptuure, keraamikat ja ehteid.

5. Syntagma väljak: Ateenas kesklinnas asuv Syntagma väljak on elav kese, kus on poed, restoranid, kohvikud ja Kreeka parlament. Väljakul on ka kaunis aed, kus saate lõõgastuda ja nautida ümbrust.

6. Teatrietendused: Ateena on kuulus oma teatriskeene poolest ja hotelli lähedal on mitu teatrit ja lava, kus esitletakse erinevat tüüpi etendusi alates antiiksest Kreeka tragöödiast kuni kaasaegsete näidendite ja muusikalideni.

7. Ööelu Psiris: Hotellist lühikese jalutuskäigu kaugusel asuv trendikas asum Psiri pakub elavat ööelu koos paljude baaride, klubide ja elava muusika kohtadega, kus saate naudingut leida.

8. Lycabettuse mägi: Linna imeliste panoraamvaadete saamiseks saate matkata Lycabettuse mäele, mis asub hotelli lähedal. Tipus on ka väike kabel ja restoran, kus saate einestada vaatega. Need on vaid mõned paljudest meelelahutusvõimalustest, mis on saadaval hotelli "Unique Stylish Apt Ateenas" lähedal. Ateena on elav linn rikkaliku kultuurilise ja ajaloolise pärandiga ning pakub midagi kõigile.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Hotelli arvustus Unique Stylish Apt in Athens
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.