Prantsusmaa, Pau

Appartement Cottage centre ville Clemenceau - APPART EVASION

14 Rue Latapie Pau, Prantsusmaa Korter
1 pakkumine alates 105 EUR Vaata pakkumist
Appartement Cottage centre ville Clemenceau - APPART EVASION
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Külmik
  • Mikrolaineahi
  • Föön
Näita kõiki mugavusi 3
Asukoht
Linna keskusest
2.7 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

14 Rue Latapie Pau, Prantsusmaa

"Appartement Cottage kesklinnas Clemenceau - APPART EVASION" hotell asub Pau linnas Prantsusmaal. See asub linna keskuses, seega on lähedal palju mugavusi ja vaatamisväärsusi. Mõned asjad hotelli ümbruses hõlmavad järgmist:

1. Poed ja restoranid: Ümbruskonnas on arvukalt poode, butiike ja restorane, kus pakutakse erinevaid kööke ja ostuvõimalusi.

2. Boulevard des Pyrénées: See kuulus promenaad on hotellist vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel. See pakub vaateid Pyrénées mägedele ja linnamaastikule.

3. Château de Pau: See ajalooline loss, tuntud Prantsusmaa kuninga Henry IV sünnikohana, asub lähedal. Külastajad saavad uurida lossi sisemust ja õppida selle ajaloost.

4. Parc Beaumont: See kaunis park asub hotellile lähedal ja pakub rahulikku rohelist ruumi vaba aja veetmiseks. Seal on kõnniteed, järv ja laste mänguväljak.

5. Musée des Beaux-Arts: See kunstimuuseum asub linna kesklinnas ja eksponeerib ulatuslikku kogu ilukunsti, sealhulgas maale, skulptuure ja dekoratiivkunsti.

6. Pau funikulaar: Hotell on jalutuskäigu kaugusel Pau funikulaarist, köisraudteest, mis ühendab linna kesklinna Boulevard des Pyrénées'ga. See on mugav viis jõuda linna kõrguseni ja nautida panoraamvaateid. Kokkuvõttes on hotell ümbritsetud elavast kesklinnast, kus on erinevaid vaatamisväärsusi, mugavusi ja kultuurilisi paiku, mida külastajad saavad oma viibimise ajal avastada.

map
Appartement Cottage centre ville Clemenceau - APPART EVASION
Korter

Linna keskusest2.7

Hotelli kohta

Meelelahutus

Hotelli 'Appartement Cottage centre ville Clemenceau - APPART EVASION' lähedal Pau, Prantsusmaal on mitmeid meelelahutusvõimalusi. Siin on mõned soovitused:

1. Pau loss: Uurige ajaloolist Pau lossi, mis pakub imelisi vaateid linnale ja majutab piirkonna ajaloo pühendatud muuseumi.

2. Pyrénées bulvar: Nautige jalutuskäiku Pyrénées bulvari kaunis promenaadil, mis pakub panoraamvaateid Pürenee mäestikule.

3. Pau Rahvusmuuseum: Külastage Pau Rahvusmuuseumi, kus asub ulatuslik kunsti-, skulptuuri- ja arheoloogiaartefaktide kogu.

4. Le Zénith de Pau: Kui olete huvitatud elavatest etendustest, uurige Le Zénith de Pau ajakava. See kontserdisaal korraldab erinevaid muusikakontserte, etendusi ja sündmusi.

5. Pau võidujooksurada: Kogege põnevat hobuste võidusõitu Pau võidujooksurajal. Vaadake võidusõidukalendrit ning nautige põnevat ja meelelahutuslikku päeva.

6. Parc Beaumont: Nautige lõõgastavat pärastlõunat Parc Beaumont'is, kaunis avalik park koos aedadega, järvede ja matkaradadega. See on suurepärane koht lõõgastumiseks ja naudinguks vabas õhus.

7. Pau kasiino: Kui tunnete end õnnelikuna, külastage Pau kasiinot, kus pakutakse erinevaid hasartmänguvõimalusi, nagu mänguautomaadid, pokker ja blackjack.

8. Le Palais des Sports: Vaadake korvpalli- või käsipallimängu Le Palais des Sportsis, kus toimuvad kohalikud ja rahvusvahelised spordisündmused. Need on vaid mõned meelelahutusvõimalused hotelli 'Appartement Cottage centre ville Clemenceau - APPART EVASION' lähedal Pau, Prantsusmaal. Veenduge, et kontrollite kohalikke ürituste kalendreid värskendatud teabe ja saadavuse kohta teie viibimise ajal.

Kõik teenused ja mugavused

Toa võimalused
  • Külmik
  • Mikrolaineahi
  • Föön
Hotelli arvustus Appartement Cottage centre ville Clemenceau - APPART EVASION
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.