Küpros, Protaras

Pernera Beach Three Bedroom Villa

Perneras Street Protaras, Küpros Villa
1 pakkumine — Vaata pakkumist
Pernera Beach Three Bedroom Villa
Vaata pakkumist —
Teenused ja mugavused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
  • Parkimine
Näita kõiki mugavusi 3
Asukoht
Linna keskusest
2.6 km
Mis on läheduses?

Toa hinnad

Täiskasvanud
Vali kuupäev
loaderLaadimine
Kontrolli saadavust
Hinnad võivad olla aegunud, vali kuupäevad praeguste hindade nägemiseks
Saad broneerida hotelli ainult TravelAsk partnerlehtedel
hind
Uuenda hinnad

Mida lähedal asub

Perneras Street Protaras, Küpros

Pernera rannas asuv kolme magamistoaga villa asub Protaras, Küproses. Siin on mõned lähedalasuvad vaatamisväärsused ja mugavused:

1. Pernera rand: Villa asub otse Pernera rannas, võimaldades lihtsat juurdepääsu kaunile liivarannale kristallselge veega.

2. Protarase linna keskus: Villa asub lähedal Protarase linna keskusele. Siin leiate palju poode, restorane, baare ja meelelahutusvõimalusi.

3. Fig Tree Bay: Üks populaarsemaid randu Küprosel, Fig Tree Bay, asub lähedal. See pakub kauneid vaateid ja erinevaid veespordi tegevusi.

4. Konnose laht: Villa lähedal asuv selge mereveega eraldatud laht ja liivarand on suurepärane koht snorgeldamiseks ja lõõgastumiseks.

5. Cape Greco rahvuspark: Villa on lühikese autosõidu kaugusel Cape Greco rahvuspargist, kus on kaljud, koopad ja loodusradad. See on populaarne sihtkoht matkamiseks, jalgrattasõiduks ja pikniku pidamiseks.

6. WaterWorld veepark: Ayia Napas paiknev, Protarasest lühikese autosõidu kaugusel asuv WaterWorld veepark on peresõbralik vaatamisväärsus, kus on palju veeliumägesid, basseine ja atraktsioone.

7. Protarase ookeaniakvaarium: See akvaarium näitab mitmesugust mereelu, sealhulgas haisid, raiusid ja kilpkonni. See pakub harivaid ekskursioone ja interaktiivseid tegevusi igas vanuses külastajatele.

8. Protarase merekaitseala: Villa on lähedal Protarase merekaitsealale, mis pakub sukeldumishuvilistele kauneid veealuseid maastikke.

9. Ayia Napa: Vaid lühikese autosõidu kaugusel asuv Ayia Napa on tuntud oma elava ööelu, klubide ja baaride poolest. See pakub elavat meelelahutusmaastikku neile, kes soovivad õhtul välja minna. Kokkuvõttes on Pernera rannas asuv kolme magamistoaga villa ümbritsetud kaunistest randadest, loodusmaastikest ja mitmesugustest vaatamisväärsustest ning mugavustest, mis pakuvad midagi kõigile.

map
Pernera Beach Three Bedroom Villa
Villa

Linna keskusest2.6

Hotelli kohta

Umbes

Pernera Beachi kolme magamistoaga villa asub Protarases Küprosel. See luksuslik villa pakub kolme avarat magamistuba, muutes selle ideaalseks majutusvõimaluseks perele või sõpruskonnale. Villa on elegantsesti möbleeritud ja pakub kaasaegseid mugavusi, et tagada meeldiv viibimine. Iga magamistuba on konditsioneeritud ja varustatud mugava voodi ning ruumika panipaigaga. Villas on ka kolm vannituba, pakkudes mugavust. Villa pakub täielikult varustatud kööki, mis võimaldab külalistel valmistada oma toite. Seal on ka söögituba, kus külalised saavad koos einestada. Alternatiivselt on lähedal mitmeid restorane ja kohvikuid, kus külalised saavad avastada kohalikku ja rahvusvahelist kööki. Pernera Beachi kolme magamistoaga villa on ka privaatne ujumisbassein ja päikeseterrass, võimaldades külalistel lõõgastuda ning nautida Vahemere kliimat. Lisaks on olemas ka grillimisala neile, kes soovivad nautida välitingimustes einestamist. Villa on ideaalselt asukohastatud Pernera Beachi lähedusse, võimaldades külalistel hõlpsasti ligi pääseda liivarandadele ning nautida veega seotud tegevusi. Samuti on kauplused, supermarketid ja meelelahutusvõimalused villa lähedal. Kokkuvõttes pakub Pernera Beachi kolme magamistoaga villa Protarases Küprosel mugavat ja mugavat majutust, koos avarate tubade, kaasaegsete mugavuste ja ranna ning kohalike vaatamisväärsuste lähedusega.

Meelelahutus

Pernera Beach'i kolme magamistoaga villa lähedal Protaras, Küpros asub mitmeid meelelahutusvõimalusi. Siin on mõned soovitused:

1. Ranna tegevused: Hotell asub ranna lähedal, seega saate nautida erinevaid veespordialasid ja rannategevusi, nagu ujumine, kajakisõit, jetisõit ja rannavõrkpall.

2. Water Worldi veepark: Vaid lühikese autosõidu kaugusel asub Water Worldi veepark, populaarne pere-sõbralik sihtkoht, kus on põnevad vesiliutorud, laisad jõed ja ujumisbasseinid.

3. Protaras Ocean Aquarium: Asudes Protarase südames, pakub Ocean Aquarium võimalust näha erinevaid mereorganisme, sealhulgas haisid, raipeid ja troopilisi kalu.

4. Protarase stripp: Elav Protarase stripp koondab mitmeid baare, restorane ja klube, kus saate nautida elavat muusikat, tantsimist ja meelelahutust.

5. Paadireisid: Võtke paadireis, et avastada kaunist rannikuala ja läheduses olevaid vaatamisväärsusi, nagu Ayia Napa merekoopad või kuulus Sinine Laguun.

6. Ayia Napa: Vaid lühikese autosõidu kaugusel paiknev Ayia Napa on tuntud elava ööelu poolest, sealhulgas populaarsed klubid, baarid ja rannapeod.

7. Thalassa linnamuuseum: Kui olete huvitatud kohalikust ajaloost ja kultuurist, külastage Ayia Napa Thalassa linnamuuseumi, et õppida piirkonna mereajaloo ja arheoloogia kohta.

8. Sukeldumine: Avastage veealune maailm sukeldumise abil. Piirkonnas on mitu sukeldumiskeskust, mis pakuvad sukeldumiskursusi ja juhendatud sukeldumisi.

9. Cape Greco rahvuspark: Külastage lähiümbruse Cape Greco rahvusparki, kus on kaunid matkarajad, võrratud vaatepunktid ja unikaalsed kaljumoodustised.

10. Paadi rentimine: Rentige paat ja nautige päeva kristallselgetes vetes, eraldatud lahtedes ja peidetud randades ranniku ääres. Enne nende atraktsioonide külastamist kontrollige nende kättesaadavust ja lahtiolekuaegu, kuna need võivad sõltuvalt aastaajast erineda.

Tippküsimused

1. Mitu magamistuba on Pernera Beachi kolmetoalises villas?
1. Mitu magamistuba on Pernera Beachi kolmetoalises villas?1

Pernera Beachi kolmetoalises villas on kolm magamistuba

2. Kas villa asub Protaras, Küprosel?
2. Kas villa asub Protaras, Küprosel?1

Jah, villa asub Protaras, Küprosel

3. Kas saaksite mulle rääkida rohkem villa asukoha kohta?
3. Kas saaksite mulle rääkida rohkem villa asukoha kohta?1

Pernera Beachi kolmetoaline villa asub Protarase Pernera piirkonnas rannale lähedal. See pakub lihtsat ligipääsu lähedal asuvatele mugavustele, nagu restoranid, poed ja baarid

4. Milliseid mugavusi pakutakse villas?
4. Milliseid mugavusi pakutakse villas?1

Villa pakub mitmeid mugavusi, sealhulgas eramaja basseini, täielikult varustatud kööki, konditsioneeri, WiFi, grillimisala ja parkimist

5. Kas villa on lemmikloomasõbralik?
5. Kas villa on lemmikloomasõbralik?1

See sõltub konkreetsest majutusasutusest ja selle reeglitest. On soovitatav otse ühendust võtta majutuse omaniku või juhatajaga, et küsida nende lemmikloomapoliitika kohta

6. Kui kaugel on villa lähimast rannast?
6. Kui kaugel on villa lähimast rannast?1

Pernera Beachi kolmetoaline villa asub lähedal rannale, seega varieerub kaugus sõltuvalt konkreetsest majutusasutusest. Siiski peaks see olema jalutuskäigu kaugusel

7. Kas saate anda üksikasju sisse- ja väljaregistreerimise protsessi kohta?
7. Kas saate anda üksikasju sisse- ja väljaregistreerimise protsessi kohta?1

Sisse- ja väljaregistreerimise protsessi korraldab majutuse omanik või juhataja. Soovitatav on nendega otse ühendust võtta konkreetsete üksikasjade ja juhiste saamiseks

8. Kas läheduses on mingeid vaatamisväärsusi või huvipunkte?
8. Kas läheduses on mingeid vaatamisväärsusi või huvipunkte?1

Lisaks lähedal asuvale rannale on villa lähedal mitmeid vaatamisväärsusi ja huvipunkte. Nende hulka kuuluvad Fig Tree Bay, Konnose laht, Cape Greco rahvuspark ning Protarase ookeanikarium

9. Kas saan Pernera Beachi kolmetoalise villa lühiajaliseks rentimiseks?
9. Kas saan Pernera Beachi kolmetoalise villa lühiajaliseks rentimiseks?1

Rendiaeg võib varieeruda sõltuvalt konkreetsest majutusasutusest ja selle reeglitest. On soovitatav otse ühendust võtta majutuse omaniku või juhatajaga, et uurida lühiajalise rendi võimalusi

10. Kas villa sobib peredele?
10. Kas villa sobib peredele?1

Pernera Beachi kolmetoaline villa võib sobida peredele, kuna seal on mitu magamistuba ja mitmesuguseid mugavusi. Siiski on soovitatav otse ühendust võtta majutuse omaniku või juhatajaga, et tagada, et see vastab teie konkreetsetele perevajadustele.

Kõik teenused ja mugavused

Hotelli võimalused
  • Tasuta Wi-Fi
  • WiFi
Veetegevused
  • Parkimine
Hotelli arvustus Pernera Beach Three Bedroom Villa
Teie tagasiside
Kohustuslik väli*
Täname! Teie arvustus on edukalt esitatud ja see ilmub veebisaidil pärast kontrollimist.
Kas teie küsimusele vastust ei leidnud? Esitage oma küsimus
Esitage küsimus siin
Kohustuslik väli*
Täname! Teie küsimus on edukalt saadetud

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.