Kuurort Velassaru Maldives - SPA-unelm, mis on saanud teoks

Kuurort Velassaru Maldives - SPA-unelm, mis on saanud teoks

Velassaru hotellis teavad, kuidas külalised saavad lahti saada igapäevastest muredest ja probleemidest, aidates neid hotelli ainulaadsed kohaliku SPA protseduurid, mis põhinevad gandakholi õlil — magusa basiiliku õlil. See vürtsisort ei sisalda kamprit ja on kõige õrnem ja ohutum kasutamiseks.

Ümbriseid unikaalse õlipõhise seguga, mis sisaldab basiiliku eeterlikku õli, looduslikku kookosõli ja aaloe vera ekstrakti, saab täiendada, mis tõstab tuju, selgendab meelt ja annab nahale sametise tekstuuri.

Ümbrisele saab lisada puhastusprotseduuri — "Liiva sära", kus unikaalse õli jõudu täiendavad merevesi ja Maldiivi ranna puhas liiv.

Suurte linnade väsimusest hüvasti jätmise tseremoonia lõpeb aroomimassaaži ja vürtsika värskendava joogiga basiiliku lehtede ja laimimahlaga. Maldiivi saarestiku elanikud on alati kasutanud raviks kõike, mis oli käepärast — liiva, merekarpe, merevett, kookospähkleid, palmilehti ja palju teisi taimi ja ürte. Näiteks tervendab aaloe putukahammustuste ja põletuste korral nahka hästi. Kookosõli leevendab kuivust ja ärritust. Viinamarjaseemnete ekstrakt soodustab kaalulangust. Toime hakkate tundma kohe pärast esimest protseduuri. Selle ajal võidakse kasutada liivakoorijat, bambuskeppe või aromaatseid ürdikotte. Paaridele mõeldud protseduur meeldib kindlasti noorpaaridele ja algab koorija kehale kandmisega. Meestele pakutakse vereringet parandavat koorijat ja naistele noorendava toimega. Tänu sellisele meeldivale ja kasulikule puhastusele muutub nahk õrnaks ja päevitab kaunilt. Järgneb protseduuri peamine osa — massaaž. Kohalikud spetsialistid teevad kõik endast oleneva, et vabastada teid ja teie keha stressi tagajärgedest ja teiste suurlinna negatiivsete mõjude eest.

Kuurort Velassaru Maldives - SPA-unelm, mis on saanud teoks

Tasuta joogatunnid Velassaru Maldiveses

Velassaru Maldivesi kuurordis on välja kuulutatud tasuta grupitreeningud Sunset jooga rannas hotelli juures. Velassaru Maldivesi SPA-keskuses pakutakse tasuta Sunset jooga tunde kolm korda nädalas. Sunset jooga tunnid toimuvad kuurordi kauni asukohaga maalilisel rannapiirkonnas kell 17:30 kuni 18:30 kolmel päeval nädalas.

Kõikidele hotelli külalistele pakutakse sel suvel võimalust sukelduda tervendavatesse protseduuridesse grupi- ja tasuta joogatundidega The Spa Velassaru Maldiveses.

Täieliku protseduuride ja teenuste loendi saamiseks külastage veebisaidi jaotist:

Sirvides veebisaidi lehekülgi, tasub pöörata tähelepanu protseduurile "SPA for two". See on eriline programm, koosneb SPA-protseduuridest, mõeldud just paarile noorpaaride külalistele. Paaride kohandatud kompleks on spetsiaalselt loodud noorpaaridele. Järjestikused protseduurid kestavad 2,5 tundi.

Kuurort Velassaru Maldives - SPA-unelm, mis on saanud teoks

Tegevus algab kehakoorija pealekandmisega. Tema jaoks — vereringet parandav koorija. Temale — noorendava toimega.

Tulemus — nahk muutub õrnaks ja elastseks. Hiljem päevitus näib graatsilisem. Protseduuri põhiosa — massaaž. Massaaži peamine eesmärk on vabastada teid stressist ja teistest negatiivsetest külgedest suurlinna elus. Traditsiooniline Maldiivi massaažitehnika hõlmab spetsiaalse kookospuidust massaa˛rina kasutamist.

SPA-keskus Velassaru Maldivedes

Väike saar Velassaru Maldivedes asub Lõuna Male atollis. Siia on mugavast lennujaamast ligipääs umbes poole tunniga mugava paadiga. Kuurort eristub väikese suuruse ja väga kõrge teenindustasemega. Siin pööratakse suurt tähelepanu sellele, et iga minut oleks täidetud tõelise naudinguga.

Kuurort Velassaru Maldives - SPA-unelm, mis on saanud teoks

Ja esimene koht mõnude hulgas kehale kuurordis on õigusega kohalik SPA-keskus. Tutvumine sellega peaks algama hüdrobasseini kasutamisega, mis asub otse laguuni kohal, kus lamades saate nautida mitte ainult veealust massaaži, vaid ka imelist vaadet.
SPA-menüü sisaldab mitmeid protseduure näole ja kehale, mis põhinevad klassikalistel ja idamaisel massaažitehnikatel. Erilist tähelepanu tuleks pöörata paaridele mõeldud rituaalidele.

Couple Bespoke kindlasti meeldib noorpaaridele. See algab spetsiaalselt välja töötatud koorija pealekandmisega (meestele ja naistele erinevad), seejärel järgneb massaaž spetsiaalse kookospuidust massaažiga. See protseduur aitab täielikult "ümber laadida".

Kuurort Velassaru Maldives - SPA-unelm, mis on saanud teoks

Veel üks efektiivne Vinotherapy rituaal võimaldab sul sukelduda õndsusse tervelt kaks ja pool tundi. See hõlmab koorimist, massaaži ja keha mähkimist loodusliku viinamarjapõhise kosmeetikaga. Tulemuseks tunnete end puhkununa, värskendatuna ja valmis uuteks saavutusteks!

SPA-rituaal Vinotherapie Velassaru Maldived

Linna kärastunud linnulennulik roheline kuurort Velassaru Maldived sarnaneb piklikule veetilgale. Vaid 25-minutiline paadisõit rahvusvahelisest Male lennujaamast ja sa leiad end tõelises paradiisis, kus on kõik olemas, et unustada hoolid ja kohe hakkata nautima puhkust. Esimese asjana külastage kohalikku SPA-keskust. Massaaži- ja protseduuripaviljonid on ehitatud otse veele, võimaldades lõõgastuda lainete kohisemise ja õrna merebrise saatel.

Kuurort Velassaru Maldives - SPA-unelm, mis on saanud teoks

Kõigist SPA-menüü mitmekesisusest tasub esile tõsta Vinotherapie rituaal, mis võimaldab teil sukelduda õndsusse terve kaks ja pool tundi. Protseduur hõlmab koorimist, massaaži ja keha mähist loodusliku viinamarjapõhise kosmeetikaga. Kaasaegsed teadusavastused kinnitavad, et viinamarjapõhistel ilutoodetel on rikkalik antioksüdantide sisaldus ja need ennetavad enneaegset vananemist. Seega pärast seda protseduuri tunnete end kindlasti noorena, värskendatuna ja lõdvestununa!

Uued SPA-protseduurid Velassaru Maldivedes

Velassaru Maldivedes hotell katsetab taas ja pakub uusi SPA-protseduure, saades inspiratsiooni kohalikust Maldiivi meditsiinist. Ekspertide arvates saavutatakse massaaži suurim lõõgastav mõju ookeani kaldal, kui terapeudi käed liiguvad lainetega sünkroonselt ning õrn merebrise värskendab keha. Protseduuri ajal võivad kasutada liivakoorijat, bambuskeppe või aromaatseid ürdikotte. Saate vastuvõtul nautida maagilist nönimahla, mis on tuntud oma antioksüdantse toime poolest, ning palutakse täita ankeet oma tervise ja eelistuste kohta. Samuti peate testima ja valima protseduuri jaoks õli. Kookos-, aaloe-, viinamarjaseemne-, mangoõli ja palju muid valikuid, igaüks suunatud konkreetse probleemi lahendamisele. Saate hindamatu tulemuse pärast kursuse läbimist! Muide, sel juhul ootab teid meeldiv üllatus — hea allahindlus Velassaru meeskonnalt.

Kuurort Velassaru Maldives - SPA-unelm, mis on saanud teoks

Jagage seda postitust oma sõpradega!

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.