JW Marriott Maldives Resort & Spa kuurordi avamine

JW Marriott Maldives Resort & Spa kuurordi avamine

JW Marriott hotellikett, mis kuulub Marriott International, Inc. gruppi, on rõõmus teatada JW Marriott Maldivesi kuurorti avamisest Vagaru saarel, mis asub Shaviyani Maldivi atollis. See on esimene JW Marriotti kuurort sellel paradiisilisel maalapil. Male pealinnast uude kuurorti saab lennukiga vaid 55 minutiga.

JW Marriott Maldives Resort & Spa kuurordi avamine

Külalisi ootavad 60 avarat villat, millest kõige väiksema pindala on umbes 235 ruutmeetrit, igaüks neist koos oma basseini ja päevitusterrassiga. Nii ühe- kui kahekorruselised veetornid basseiniga on paigaldatud kristallselgetesse India ookeani vetesse. Siit avaneb imeline vaade päikesetõusudele ja päikeseloojangutele. Rannavillad, samuti varustatud basseinidega, asetsevad puhtaima valge liivaga rannas. Kahekorruseline rannavilla basseiniga on mõeldud suurtele gruppidele või peredele: igal korrusel on oma elutoad, magamistoad ja vannitoad. Interjöörid on inspireeritud ümbritsevast loodusest ja kohalikust kultuurist, mis väljendub valitud värvipaletis ja kasutatud materjalides. Kaldus heintest katustega meenutavad ümberpööratud traditsioonilised kalalaevad dhonid, millel istuvad valged hinged, kelle pead on vette laskunud.

"Oleme äärmiselt rõõmsad esimese JW Marriott hotelli avamise üle selles tõeliselt imelises kohas," ütleb brändi globaalse arengu asepresident Mitzi Gaskins. "Valides terviklikkuse filosoofia aluseks, püüame luua meie külalistele kõik tingimused, et nad saaksid täielikult nautida esmaklassilist teenindust koos oma lähedastega ja puhata mitte ainult kehaga, vaid ka hingega."

JW Marriott Maldives Resort & Spa kuurordi avamine

Külalistele pakutakse fitness-saali, mis asub laguunis, rannapaviljoni värskes õhus treenimiseks, igapäevaseid jõu- ja kardiotreeninguid treenerite juhendamisel, joogat, võimlemist ja hingamisharjutusi. Ja muidugi JW Spa spaa-keskus, kus igaüks saab kindlasti valida endale sobivad protseduurid.

JW Marriott Maldivesi kuurort & Spa ei jäta gurmaane tähelepanuta: spetsiaalselt nende jaoks hotelli territooriumil tegutseb viis restorani, kus on mitmekesine menüü igale maitsele. Siin saab nautida traditsioonilisi mereannid Maldividelt ja eksootilist Tai kööki puukoja kohvikus, puidust ahjus valmistatud pitsat ja Jaapani teppanyaki't ning igapäevaselt kõige värskemaid tooteid otse hotelli enda aia peenralt. Külalisi ootavad kolm baari veinikaardiga, mis sisaldab üle kolmesaja veini nimekirja nii Vana kui Uue Maailma päritolu ning baarimenüüga, kust leiab nii Jaapani viskit saki kui ka eksklusiivsed autori kokteilid, mille aluseks võib olla ükskõik milline 98 rummi sortidest. Neile, kes eelistavad oma villas hubasust, on saadaval ööpäevaringne toateenindus.

JW Marriott Maldives Resort & Spa kuurordi avamine

Lapsed saavad kindlasti suurt rõõmu Little Griffinsi lasteklubist mänguväljakuga, mis on kujundatud 13 meetrise piraadilaevana, magamis- ja mängualade, söögituba, mängu- ja õppeklassidega, kus väikesed külalised saavad lõbusalt ja kasulikult aega veeta. Kuurordis on avatud hiiglaslik bassein Vagaru saare äärealal vaid täiskasvanutele, samuti klubihoone sigariruumi, vesipiibutuba ja piljardilaud.

Paari meetri kaugusel saarest asub koralliriff, kus JW Marriott Maldivesi kuurorti & Spa külalised saavad imetleda rikkalikku mereelustikku. Kohalik merebioloog jälgib rifu ökoloogiat ning korraldab ka sukeldumis-, snorgeldus- ja muid veespordialaseid meelelahutusi. Silmapaistvad lumivalged rannad koos läbimõeldud disaini ja unikaalse Maldivi kultuuriga tagavad unustamatu puhkuse!

JW Marriotti hotellid ja kuurordid

JW Marriott kuulub Marriott Internationali gruppi - luksushotellide ja kuurortide kett üle kogu maailma. Iga auhinnatud hotell tagab oma külalistele JW Treatment taseme teeninduse, mis on mõeldud kogenud ja teadlikele reisijatele. Tõeliselt luksuslik puhkus luuakse nende poolt, kes teevad armastatud tööd, ning JW Marriotti hotellid tagavad unustamatu puhkuse. Külaliste käsutuses on programmid ja pakkumised, mis on inspireeritud teadlikest ideedest ja võimaldavad neil olla suurepärases vormis, tunda end enesekindlalt ja täielikult nautida iga hetke. JW Marriotti hotellibrändil on praegu üle 85 hotelli rohkem kui 25 riigis ja maailma territooriumil. Lisateabe saamiseks külastage veebisaiti, samuti Instagrami lehte ja Facebooki lehte. JW Marriotti võrgustik on osa Marriott Bonvoy reisijate lojaalsusprogrammist, mis ühendab Marriott Rewards®, The Ritz-Carlton Rewards® ja Starwood Preferred Guest® (SPG) programmid. Programmi raames saavad hotellide külalised mitmesuguseid privileege ja teenuseid Marriott Bonvoy Moments menüüst ning võimaluse koguda punkte ja maksta nendega võrgustiku hotellides viibimise eest või eliitstaatuse omandamise eest. Saage programmi liikmeks või saage rohkem teavet: MarriottBonvoy.marriott.com.

Marriott International

Marriott International, Inc. peakontor (NASDAQ: MAR) asub Bethesda linnas, Marylandi osariigis, Ameerika Ühendriigid. Marriott International on 30 maailmatasemel kaubamärgi ja üle 7000 hotelli 132 riigis ja maailma territooriumil. Marriott tegeleb otsehaldusega ning sõlmib frantsiisilepinguid ja litsentseerib erahotelle ja kuurorte üle kogu maailma. Praegu on ettevõte ühendanud lojaalsusprogrammid Marriott Rewards®, The Ritz-Carlton Rewards® ja Starwood Preferred Guest®(SPG) ühtseks lojaalsusprogrammiks Marriott Bonvoy. Lisateave veebisaidil , viimased uudised veebisaidil . Tellige uudised Facebookis, @MarriottIntl Twitteris Twitteris ja Instagramis.

Valige oma keel

Valige oma valuuta

Võimaluse korral teisendatakse hinnad teie valitud valuutasse ja näidatakse selles. Valuuta, milles tasute, võib olenevalt teie broneeringust erineda ning rakenduda võib ka teenustasu.